Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 28

žudimas rūko \ rūkymas žudo

Autorius:
Sukurta: 2009-06-08 10:33
Teodoras Putrimas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 2

2009-06-08 10:33

Šiame klube norėčiau rinkti smagią info, be jokių "vėžinių lygų" aprašymų.

visi ir taip žino, kad tai labai blogai, Gal būt smagiai bendraudami vieni kitiems ir padėsim. Kaupsim naudingą informaciją. Sėkmės istorijas ir panašiai Mirktelėti

ką manot

Ala Latyševa

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-06-08 11:07

Sveiki,

as nerukaujau 2metai ir 1men, o vyras 1metai ir 7men

As pradejau mazinti cizu kieki, nes pastojau, o kai pagimdziau tai nuo tos dienos geguzes 1d ne vienos cizos i burna

Labai dekinga vyrui, kad ir jis ryzosi mesti ir tai padare per Sv.Kaledas ir iki siol

Nes as nebuciau atlaikius ir uzsirukyciau, jei jis pastoviai salia rukytu. Labai jam dekinga uz tai! Prisimenu grizta is darbo, kramto guma, pats smirda dumais, lenda prie vaiko apsikabinti

Ir pinigas susitaupo matomai, nes kiekviena diena i taupykle imetam po 10lt (tiek vidutiniskai isleistume abu 2pakeliams cizu i diena) rimtai tai darom

Stiprybes visiems ir artimuju palaikymo, kokios as sulaukiau is savo seimos

Mindaugas Austinskas

Pasisakymų: 1

2009-06-27 03:43

Bodo Schaferio seminaro mintis, kad rūkymas beprotybė:

Kiek viso prarūyks žmogus nuo 18 iki 65 metų, jei kas dien tam išleis 2.5Lt?

43000 Lt.    įspūdinga?  Ir Taip ir Ne.  Gerai

Kokia suma gausis, jei jis tuos 2.5Lt vis kasdien investuos su vidutine grąža 14%?     4.5mln Lt!!

Štai ir apsirūpinimo senatvei planas. Arba kaip paprastai tapti milijonieriumi.

Asta Timinskaitė-Tutiniene

Pasisakymų: 8

2009-07-27 19:51

Labutis, Rugsėjo 1d.bus lygiai 3m.kai mečiau rukyti. rūkiau 15m.o vyras jau 10m.neberūko.Vyras metė pats ,o aš tai bevalė su vaistais,prieš tai kokį pusę metų rūkiau pačias silpniausias cigaretes,o paskui pradėjau vaistus naudoti,vaikščiojau žiaugčiodama ir vaistus gėriau ir vistiek rūkiau,pirmas 3 naktis košmarai buvo naturalios lomkės, tai karšta tai šalta ,paskui užėjo taip kad kaldrą užsitraukdavau ant nosies jei užuosčiau dūmų kvapą bučiau vemtelėjusi,nors iš kur naktį lovoj dūmaisavaitę nors ir vaistus gėriau vistiek rūkiau,visų rūbų kišenės buvo pilnos vaistų kur tik beičiau kur tik būčiau,priminimus telefone buvau pasidariusi kas valandą išgerti tabletę,jos tokios mažutės buvo labai patogu gerti ir be vandens gerai slysdavoaš taip sunkiai mečiau ,bet visgi mečiau užteko vienos dėžutės kurso, kartoti nereikėjo ir gana labai pigiai atsėjo .Brr daugiau nerukysiu niekada,fui kokia smarvė buvau

Marijona Valiulyte

Pasisakymų: 11

2009-09-02 18:09

Sveiki!

ka tik prisijungiau prie klubo nes irgi noriu mesti rukyti.Tiksliau ne taip degu noru buti visai nerukancia, kaip privalau neberukyti.Pakanka, nesamone,  jau 30+ metu rukau, kiek gi galima???

Paskutinius 5-7 metus  tik "one", ten 0,1 nikotino, bet surukau lygiai tiek, kiek studiju metais "kosmoso" surukydavau-nepilna pokeli i diena. Stipresniu nei 0,1 i burna paimti nebegaliu, slykstu, bet situ-reikia nors mirk!Šypsena

Kol kas mano motyvacija nekokia-"brangu, uzteks,nesveika, kiek galima, ttt..".Nieko gero.Tai , matyt, del to, kad nemegstu krastutinumu-nei alkoholiku, nei abstinentu, nei rukanciu kaip kaminas, nei saukianciu, kad smirda ten, kur kazkas uz kilometro ruko.Megstu aukso viduri.Todel, matyt, taip sunku man susimotyvuoti?

Gal yra dar tokiu rukoriu kaip as, atsiliepkit, kartu save panagrinesime.Tai butina, kad surastume/sukurtume  savy  pacia stipriausia asmenine  motyvacija.

Gražina Mackevičiūtė

Pasisakymų: 2

2009-09-02 18:17

Marijona, as su tavim, noriu mesti bet.....valios trukumas ar yprotis kaip sakoma ''ranka- burna'', kaupiu kaupiu ryzta ir vis...ai dar ne dabar ir t.t

Marijona Valiulyte

2009-09-03 17:27

Noriu paklausti Astos-kokie tie vaistai, kuriuos vartojote? Man atrodo, kad jei uzsiimsiu siuo dalyku rimtai, tai butinai teks  gerti vaistus.Kitaip nebus..Šypsena

2009-09-03 21:08

Tie vaistai Tabeks vadinasi .Čia kas gali iš Rusijos parvežti.

Marijona Valiulyte

2009-09-04 14:48

Aciu, Asta! Pasirodo, esu apieTabeks-agirdejus.Ir ne pacius "geriausius" atsiliepimusŠypsena Jie buvo jau pries daug metu, taip? Mano biciulis dar mokydamasis Medicinos Akademijoje juos naudojo , bande mesti.Menesi gere, veme, sake, baisus jausmas, net nuo pelenines tampe ji.BET, kai baigesi tie vaistai-nebepykino jo ir...vel ruko iki siol...Nuliūdes  O gydytojas! Ar pakanka to menesio  kurso? Ar nereikes man vemti pusmeti?Šypsena

Beje....dar labai labai bijau pasitaisyti, nes esu linkusi i tai ir mano  amziuje pasitaisyti butu tragedija(bent jau man asmeniskaiŠypsena.Parasykit, kai bus laiko.Aciu! 

2009-09-04 17:56

vemti aš visai nevėmiau,tik pykino.daugiau jokiu baisių šalutinių reiškinių,nieko neskaudėjo niekur nieko nemaudė,gal čia kiekvienam skirtingai.Man užteko vieno kurso draugė du kursus praėjo ,taip pat iki šiol nerūko .Ir dar du žmogiukai,o dvi draugės niekaip nemetė ,bent jos kaip pačios sako dar nenori mesti,pirmiausia pačiam norėti reikia.O kas dėl svorio tai jau taip,pasitaisiau apie 10kg.na bet vistiek nesiruošiu dėl to vėl pradėti rūkyti ,dabar kitą tikslą turiu kaip čia vis sukūsti

Marijona Valiulyte

2009-09-08 11:41

Oi, Asta...10 kg pasitaisyti man asmeniskai lygu savizudybei..Nuliūdes

Bet gal tai todel, kad automatiskai pradedi daugiau valgyti?

Stai mano teta, kuriai siandien 83, mete rukyti kokiu 60.Tai ji sako-kai rukiau budavo taip-noriu valgyt-parukau.Kai nustojau-noriu parukyt-uzvalgau..Šypsena Bet ji mete del balso stygu operacijos(negalima buvo rukyti menesi ir skaudejo, jei uzsirukai). Tai po to menesio jau savu nebepirkdavo, atejus i svecius kokai viena surukydavo, o lilgainiui visai mete.

Tai kaip ten su tuo pasitaisymu realiai...?Nuliūdes

2009-09-08 22:23

Tai realiai ir rašau kaip yra gal ne 10kg.gal 8 kg.kokie,kad priaugau tai tikrai,draugas visus 30kg.priaugo ir tai nepergyvena,dabar turim kitą tikslą kaip sulieknėtižinoma kad automatiškai pradedi graužti ko reikia ir ko neriaikia,draugas čiupa čiupsus raitydavo viena po kito tiesiog masiškai gal tas veiksmas jį vis veikė ranka burna bet rūkyti neketinam pradėti ir mums dėl to tikrai savižudybės nebusmaniukenais nebūsim o kas myli mylės ir tokius

Marijona Valiulyte

2009-09-09 15:17

Na, aisku, reikia save laikyti , kad refleksas "ranka-burna" nieko nereikalingo i burna negrustuŠypsena Sunkoka...Šypsena

O  jusu draugas gal buvo labai lieknas, tai jam dabar visai nieko..gal?Šypsena

Na, o as kol 5 kg numetu ...oi oi oi....vargas...Jei labai atvirai kalbeti, tai yra pagrindine priezastis, kuri neleidzia man pradeti konkrecia ir griezta  metimo rukyti akcija. Zmones skirtingi, ir ne tame reikalas, kas myles ar nemyles.Paciai i save ziureti tenka dazniausiai...Nuliūdes

2009-09-09 21:23

na kad labai gražiai atrodot gal visai jums ir nepamaišys tie keli kilogramai, kartais moterys ir perdeda vis per storos ir perstoros saubūna.na aišku jeigu jūs blogai jaučiatės tai jau kitas reikalaso draugas nebuvo kūdas 110 sveria dabar,bet džiaugiasi kad metė rūkyti ir nepergyvena bando vis maista reguliuotis bet taip pat nelabai kaip sekasibet rūkyti sakė nepradės tikrai.na vat yra pliusai yra ir minusai

Marijona Valiulyte

2009-09-10 13:19

Aciu zu komplimenta,  bet man ant veido lasiniai niekad neaugo, vis ant liemens ir pilvo...Šypsena))

Na, o tapti nerukancia-pliusas didziulis, aisku! Pastoreti-minusas didziulis...beda ir tiek neapsisprendeliams..Šypsena

2009-09-10 13:54

na gelbėjimo ratą ir aš turiuvasaros sezonas baigiasi maudynės taip pat reiktų išleisti ,kad neišsileidžia.

Marijona Valiulyte

2009-09-10 19:52

Tai va, gelbejomosi ratas yra didziausia mano beda, jis tai issipucia, tai issileidzia...Šypsena Paskutiniu metu issileido 5 kg-labai dziaugiuosi.Siaip jau blogstu, kai turiu problemu, nervinuosi ir pan.Tadä negaliu nieko valgyti ir ...daug rukau...Šypsena Siaip surukau 10, na 12 cigareciu  per diena, o kai nervinuosi-visa pokeli ir dar daugiau. Tai va, tpruuu uz vadziu ir vel is pradziu...

2009-09-10 20:40

fui fui fui

Marijona Valiulyte

2009-09-14 16:52

Aha...fuifuifuiŠypsena!

Kai pasakiau sau, kad neprivalau stai taip staiga  mesti rukyti, o privalau pribresti tam rimtai  ...pradejau maziau rukyti... Kai nieks nevercia, matai, ir rukosi maziau...Mirktelėti)))

2009-09-14 16:57

aš tam ruošiausi 7 met.tai pagaliau prisiruošiauSėkmės brendime ,kai ateis laikas tai ir mesit.

Iš viso įrašų: 28

mes

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama