Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 15

Allen Carr ''lengvas būdas mesti rūkyti'' | knyga

Autorius:
Sukurta: 2009-06-08 11:45
Teodoras Putrimas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 2

2009-06-08 11:45

Ką manote apie šią knygą? esu girdėjęs daugybę sėkmės istorijų

knyga galima nusipirkti čia http://www.manoknyga.lt/knyga/lengvas-budas-mesti-rukyti.html

info rasti galima čia http://www.lengvasbudas.lt/

tai kaip, ar gera knyga?

Gražina Mackevičiūtė

Sukurta temų: 0

2009-06-19 18:48

man atrodo, kad butent apie ta knyga visi ir kalba, kad padeda susikaupti ir mesti iproti rukyti, bet taip pat girdejau, kad kai kas tik antra karta skaitydamas pasirizta, ir dar nuo saves dadesiu, mesti rukyma reikia per jauna menuli, sako lengviau buna

Marijona Valiulyte

Pasisakymų: 11

2009-09-03 17:24

Sveiki,

Suia knyga turiu seniai, skaiciau 2 kartus, varciau-desimtis kartu. Man asmeniskai  ji netinka ir manes nemotyvuoja. Bet zmonems, kurie megst galynetis, konkuruoti, irodineti ir rodyti sau ir kitiems ko  pasieke , ka nors nugaleje, lyginasi su kitais tttt-pades garantuotai.Sakyciau-tai knyga vyrams.

Marijona Valiulyte

Pasisakymų: 11

2009-09-08 11:45

Teodorai, au!Šypsena Pradejot tema, o jusu komentaru nera. Tai kaip ten su tuo metimu rukyti? Aleno Carr-o knyga kaip tik labai tinka kovingiems  vyrams.Ar pasiseke? Pasidalinkit, gal ikvepsit ne kovingas , o lankscias moteriskes?Šypsena

Neegzistuojantis vartotojas
2009-10-25 22:32

Kiek esu girdejusi is draugu apie ta knyga ,dauguma mete bet ne ilgam .po kurio laiko vel pradejo rukyti .Apie tabletes taip pat ..drauge gere tas tabletes ,gere kol visiskai isnyko noras rukyti Šypsena bet po kurio laiko ir vel dumelis ruksta

2009-11-13 14:03

Sita knyga abu su vyru perskaiteme tiesiog interenete, ir tfu tfu tfu jau 2 men nerukome  Vyras ruke ~16 m, as ~12 panasiai. Knyga tiesiog padejo suvokti- kad is rukymo naudos- nulis, vient tik blogybes, labai itaigiai ji parasyta, skaitai ir mastai, kam to reikia

2009-11-19 17:51

as ir pati turiu ta knyga ,pradejau skaityti ,bet labai nuobodi ,beskaitydama uzmiegu Šypsena o jei rimtai ,tai tiek kiek perskaiciau .., tikrai vercia susimastyti ir atverti akis ,kad gyvenimas nerukant yra daug saldesnis Šypsena as tuo tikiu ..,bet niekaip negaliu atsisakyti to malonumo

2009-11-19 18:20

Malonumas, suprast ka reiskia kvapai aplink, kurie jau buvo pakite, malonumas kas menesi sutaupyt 300 litu ir zinot, jog jie nepavirto nuodais organizmui  malonumas, kai ziema sedi kavineje, nori parukyt, bet lauke salta ir neini, nors labai noriiseit  malonumas kai nebesmirdi rubai cigaretemis, malonumas, kai svetimi zmones nebeuzuodzia nuo taves sklindancio kvapo, kurio pats rukydamas nebeuzuosi. Knyga vyras perskaite per 3 val, as per 4 val. Vienu prisedimu. Su lig paskutiniu puslapiu ir baigesi net pagalvojimas apie cigarete, nors kad neberukysiu, supratau jau gal ties 20 puslapiu

Pranas Mikalauskas

Pasisakymų: 3

2010-03-22 13:37

Tikrai ši knyga man padėjo. Mečiau.

hyujiiuyt ooooooooooooooooooooooooo

2010-05-06 15:32

gal zinotiskur galeciau atsisiusti i kompa sia knyga,lietuviskai,nes visur kur radau tai tik anglu ir rusu kalbomis.

[url=http://sibmama.ru][img]http://sibmama.ru/line/1h3i0j7b2b4ajc2j0jeceee5ecf320f1fbedf3.png[/img][/url]

2010-07-24 23:06

Marijona Valiulyte/Semionoviene 2009-09-03 17:24 rašė:

Sveiki,

Suia knyga turiu seniai, skaiciau 2 kartus, varciau-desimtis kartu. Man asmeniskai  ji netinka ir manes nemotyvuoja. Bet zmonems, kurie megst galynetis, konkuruoti, irodineti ir rodyti sau ir kitiems ko  pasieke , ka nors nugaleje, lyginasi su kitais tttt-pades garantuotai.Sakyciau-tai knyga vyrams.

Tiems kurie save laiko labai protingais ir nesileidzia savo proto itakoti kazkokiai knigutei bei visam likusiam pasauliui, jiems nera sansu numesti rukyti su sios knygos pagalba. Mano pazystamas ja ir varte ir skaite daug kartu. Jo mastymas butent toks koki pries tai paminejau.

Ka galiu pasakytyi tokiems zmonems, uzuojauta, nes viska reiks daryti valios pastangomis. O visiems kitiems reikia noro, ipac tiems kurie "labai protingi", viskas jums pavyks be didesniu pastangu, tereikia suprasti kad rukymas neturi absoliuciai nei vieno pliuso, tik minusus.

Jau daugiau nei metai nerukau, ir jei ne retkarciais aplankanti nostalgija, jausciaus kaip niekada nerukes zmogus

Redagavo:
userPhoto
(2010-07-24 23:38)
Jurgis kvietka

Pasisakymų: 1

2010-11-21 20:57

si knyga yra nuostabi. isiskaitai ir jauti, kad kazkas vyksta su tavim, tiesiog perskaites knyga padideja pasitykejimas savimi.. galvodavau jog noras niekuomet nepranyks, bus toks didelis kaip pirmasias dienas be cigaretes, bet buvau neteisus. noras blesta ir blesta kol visai pamirsti kad buvai rukalius..

Pranas Mikalauskas

Pasisakymų: 3

2010-11-23 13:03

Jau beveik metai praėjo. Tikrai padėjo, dabar net nesuprantu kaip galėjau šitiek metų rukyti.

Žydrūnas Koniuchinas

Pasisakymų: 1

2013-09-18 22:06

As jau 15 metu kaip nerukau , nors retkarciais prie progos galiu sutraukti koki duma aisku tik paciu silpniausiu . As ko tik neisbandziau , noredamas mesti rukyti , bet niekas nepadejo , o tuo labiau knygos , o meciau labai paprastai , nei per pilnati , nei per janati , o palaipsniui mazinau nikotyno kieki organyzme , kiekviena diena surukydavau  po pusantro pakelio vis kitu cigareciu su mazesniu nikotyno kiekiu pvz. sendiena surukau 1,0 gramas nikotino cigareteje tai rytoj surukau 0.9 gramai nikotino , taip ir toliau kol galiausiai surukiau 0,1 gramas nikotyno cigareteje taip lengvai ir meciau rukyti ir niekam nepatariu is kart mesti , geriausia yra mesti rukyti palaipsniui. Sekmes 

Iš viso įrašų: 15

Visos mano

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama