neyprasta istorija ar kuriozas zvejyboj..

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 11

neyprasta istorija ar kuriozas zvejyboj..

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-06-08 18:47
Neegzistuojantis vartotojas
2009-06-08 18:47

pradekit

Tomas Čepulis

Pasisakymų: 82

Sukurta temų: 2

2009-06-08 18:53

leisim tau pirmam pasireiksti, nes pirmas sia tema uzburiai

☻☺㋡MINDULE㋡☺☻ Klubas Gyvenantiems JAV

Pasisakymų: 65

Sukurta temų: 3

2009-06-08 19:14

2009-06-09 19:19

Tomas Čepulis Vakar 18:53 rašė:

leisim tau pirmam pasireiksti, nes pirmas sia tema uzburiai

buciau turejes kokia istorija- buciau parases

Deividas Jankūnas

Pasisakymų: 97

Sukurta temų: 0

2009-06-14 17:12

Gerai,papasakosiu viena.Istorija vadinasi "Sekmes"

Buvo dar tas laikas,kai karsius su gumom galima buvo gaudut.Zodziu atvaziavom prie gerai zinomo ezeriuko.Isitempem,pasiserem,zodziu sedim,zvejojam.Pradejo anksti imt,viskas tvarkoj,nuotaika gera...Traukiam karsius,procesas eina...ir ni atkuda nivazmis vietinis diedukas isdygo.Sako:"gal galiu vaikeliai paziuret,kaip cia jus gaudot,dar taip nemaciau..." Tai aisku sakom,sedek kiek nori...Pasiklausinejo dar kaip cia sistemas risam ir tt.Dar paburbleno ir matau jau ruosiasi senis trepset namo.Sako:"nu gerai vaikeliai,eisiu namo" Iseidamas sako "SEKMES" ir isejo senas pirdunas. Galvoju nu senas svancas...Man su ta sekme tai...Sakau draugui nu dabar prasides...Tas dar nebuvo su mano prietarais susipazines,tai ir nesuprato ka turejau omeny.Nu ir prasidejo...Po penkiu minuciu truko valas.Truko pries pavadelius,lygioj vietoj,ne per mazgus.Retai taip buna,bet kai sekmes palinketa,tai ir nenustebau.Tai plaukiu prietemoj,imu sistema is kitos puses,uz gumos ir bandau traukt.O ten nenori eit.Sedi riba ir nebloga.Tampau as ta guma kaip bambukas,draugelis juokiasi.Zoziu linksma...Tampiausi minuciu 20 ir nesugebejau istraukt.Kaip dejo i sona su visom gumom nafik.Ai,sakom,uzteks dvieju likusiu meskeriu.Kliovas neblogas,tipo pamirstam sita nesusipratima.Praeina puse valandos,kibimas ir tik pist,antros meskeres guma plysta ir zuvis uznesa visa sistema ant paskutines meskeries ir supina abi sistemas.Sedim abu an siknos,pasiziurim vienas i kita.Nei verkt,nei juoktis...Naktis,nieko nesimato,sistemos supintos,tik beliko.Ryte susirinkom daiktus,traukiau zuvies tinklelio kuola ir kaip dejau su tuo kuolu ciut ne per aki.Su fanaru gryzau namo.

Nu ir kaip ivertinsit zvejybaMan su tuo sekmes linkejimu,tai tragedija.Jei uzvaziuojam i kokia nepazystama zveju parduotuve,tai nusipirkes preke,begu greit per duris,uzsikimses ausis.Kieme,ar dar kur,pries zvejyba,stengiuosi neklaidziot,nes isdygsta tokiu linketoju.

Redagavo: (2009-06-15 10:07)
Linas Gaižauskas

Pasisakymų: 13

2009-06-14 21:39

Deividas Jankūnas Šiandien 17:12 rašė:

Gerai,papasakosiu viena.Istorija vadinasi "Sekmes"

Buvo dar tas laikas,kai karsius su gumom galima buvo gaudut.Zodziu atvaziavom prie gerai zinomo ezeriuko.Isitempem,pasiserem,zodziu sedim,zvejojam.Pradejo anksti imt,viskas tvarkoj,nuotaika gera...Traukiam karsius,procesas eina...ir ni atkuda nivazmis vietinis diedukas isdygo.Sako:"gal galiu vaikeliai paziuret,kaip cia jus gaudot,dar taip nemaciau..." Tai aisku sakom,sedek kiek nori...Pasiklausinejo dar kaip cia sistemas risam ir tt.Dar paburbleno ir matau jau ruosiasi senis trepset namo.Sako:"nu gerai vaikeliai,eisiu namo" Iseidamas sako "SEKMES" ir isejo senas pirdunas. Galvoju nu senas svancas...Man su ta sekme tai...Sakau draugui nu dabar prasides...Tas dar nebuvo su mano prietarais susipazines,tai ir nesuprato ka turejau omeny.Nu ir prasidejo...Po penkiu minuciu truko valas.Truko pries pavadelius,lygioj vietoj,ne per mazgus.Retai taip buna,bet kai sekmes palinketa,tai ir nenustebau.Tai plaukiu prietemoj,imu sistema is kitos puses,uz gumos ir bandau traukt.O ten nenori eit.Sedi riba ir nebloga.Tampau as ta guma kaip bambukas,draugelis juokiasi.Zoziu linksma...Tampiausi minuciu 20 ir nesugebejau istraukt.Kaip dejo i sona su visom gumom nafik.Ai,sakom,uzteks dvieju likusiu meskeriu.Kliovas neblogas,tipo pamirstam sita nesusipratima.Praeina puse valandos,kibimas ir tik pist,antros meskeres guma plysta ir zuvis uznesa visa sistema ant paskutines meskeries ir supina abi sistemas.Sedim abu an siknos,pasiziurim vienas i kita.Nei verkt,nei juoktis...Naktis,nieko nesimato,sistemos supintos,tik beliko.Ryte susirinkom daiktus,traukiau zuvies tinklelio kuola ir kaip dejau su tuo kuolu ciut ne per aki.Su fanaru gryzau namo.

Nu ir kaip ivertinsit zvejybaMan su tuo sekmes linkejimu,tai tragedija.Jei uzvaziuojam i kokia nepazystama zveju parduotuve,tai nusipirkes preke,begu greit per duris,uzsikimses ausis.Kieme,ar dar kur,pries zvejyba,stengiuosi neklaidziot,nes isdyksta tokiu linketoju.

tu visakaip teisus jei jau kas palinkėjo(sėkmės) šakės nesiseks netas žodis,o dar būna tokių kurie žvejybon pasiima paruoštos žuvies maistui tai aš ir nuo tokių dalykų turiu bėgt nesidairydamaskitaip man tokioj žvejyboj lieka tik

Jurgita Barmaleika

Pasisakymų: 27

2009-11-24 22:03

Kaime buvom trys mergiotes drauges - "kaimo trijule" mus kaimynai vadino, ir aisku, visos trys uzkietejusios zvejes - tik is mokyklos, uz meskerykociu (tuo laiku dviese is karklo turejom, o vienai tevas bambukine buvo nupirkes) ir duj prie vietiniu prudu karosu kabinti, kol mamos grize is darbo namo nepradedavo saukti...

labiausiai isimintas zvejybos nuotykis butent is to laiko: kaip visada tik grizau, uz meskeres ir prie prudo...uzmeciau arciau kranto...lukuriuoju...mintyse keikiuos, kad nuo kaimynu tvarto srutu kvapa uznesa, bet vis tiek smagu - kaifuoju laukimu...plude pradejo trukcioti...akys nusvito - nemnkas karosiukas pagal kibima...ir pamanyk, pirma kart gyvenime vaikui pasiseke pagauti net tris delno dydzio karosus...greit duj namo - paskerdziau ir ant keptuves, pamaniau, kad mamai bus staigmena (pirma kart didziausia zuvi dukra parnese)...mama lyg tycia ta vakara koleges gimtadieni svente, tik trobon ileke pirkiniu padet, nugriebe viena is keptuves zuvioka ir isvaziavo, nespejus man net pasigirti laimikiu...buvo tada ant jos nerealiai supykus, - kazin ar pastebejo kokio dydzio zuvi valgo....

Pranas Mikalauskas

Pasisakymų: 60

2009-11-25 12:06

Buvo tai labai senai, man buvo17 metų. Žvejojau tada Balošos ežere,sena tėvo valtys, spiningas  padarytas iš rapyros, ritė jai kas prisimena už 5 rublius, blizgė ( JURA) žodžiu tais laikais buvau pasiruošes žvejybai kaip tikras ,,asas,, Tie visi irankiai tai tėvo palikimas, buvo užketėjas žvejys. Puse dienos dirbau su spiningu, vaklas painiojasi, piršta skauda,kadangi dirbo vietoj stabdžio. Staiga pakilo siaubingas vėjas ir tuo momentu kirtimas, gera pasitaikė, gal puse valandos žaidžiau,  kol iki valties datraukiau ir staiga valas nukrenta nuo ritės ir susipina, aš griebiau už valo ranka , pritempiau ir bandžiau griebti su kita . Ji suvirpėjo, vienas trišakio kablys ismigo tiesiai i valties kamera, o aš iš to azarto ja greičiau į valtį. Man pasisekė, kad valtys buvo trijų kamerų. Žodžiu visas šlapias greičiau į krantą. 8,5 kg Lydeka. Tai buvo didžiausia mano žuvis.  

Gintautas Brėskys

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 1

2009-12-11 09:32

Gilus sovietmetis. Mes, trys studentai, žvejojome prie Vilniaus nedideliame žinybiniame ežere (priklausė kariškiams). Dienos rezultatas - trys raudės ir ešeriukas. Vakare apsistojome specialiai žvejams įrengtame namelyje. Įkalėme stoličnos. Kilo noras ieškoti nuotykių. Išplaukėme vidurnakti ežeran. Irkluojam, mėnesiena, žvaigždės, romantika. Girdžiu iš paskos irklai pliuškena. Smalsu. Mes šmaukšt ir prisiklijuojam prie nendryno, tampam visai nematomi. Priplaukia valtis. Joje du vyriukai, gerai įšilę. Mėnesiena, puikiai juos matom. Stato tinklą. Pasirenka vietą tiesiai prieš mus. Mes suglaudę ausis tupim, neišsiduodam. Draugelis Vilius šnibžda - "negaliu nulaikyti, noriu myžti", ir pavaro šiltą srovę per bortą. Gretimoje valtyje girdime aptarinėjimus kaip nendryne žuvys pliuškenasi ir koks puikus laimikis jų laukia. Čia ir aš iš juoko šlapimą vos nulaikau. Pagaliau tinklas pastatytas ir prasideda sekantis etapas - žuvies iš nendryno baidymas. Mūsų kaimynai apgręžia valtį ir visu grečiu varo į nendryną. Kryptis tiesiai į mus. Valčių susidūrimas neišvengiamas. Likus pusmetriui Vilius įjungia galingą prožektorių nukreiptą tiesiai į brakonierius. Tie sustingsta, susidūrimas, smūgis, visi griūna. Panika kaimynų veiduose, žvengas mūsų valtyje. Išsiaiškinus, kad mes ne gamtos apsauga brakonieriams palengvėja. Pasirodo vienas jų yra šio ežero prižiūrėtojas. Ta proga išlipę krantan įkalam dar vieną baltos - už pažintį ir šiaip , kad gyvenimas puikus.

Pranas Mikalauskas

Pasisakymų: 60

2010-03-08 19:13

Moterys - geles, vyrai - vanduo,
o kad tos geles zydetu reikia kuo dazniau keisti vandeni?
Su moters diena

Eugenija Vygantaite

Pasisakymų: 42

Sukurta temų: 1

2010-03-08 23:29

aciu uz sveikinima

Iš viso įrašų: 11

Klasės susitikimas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]