Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 6

Šiaulių universitetas... nostalgija...

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-06-10 23:58
Neegzistuojantis vartotojas
2009-06-10 23:58

Studijos Šiaulių universitete (ŠU). Prisiminimai, nuomonės, linkėjimai būsimiems ŠU studentams

Monika Zaveckytė-Pocienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-08-07 02:32

Šiais metais baigiau Šiaulių universitetą, tikrai nesigailiu, kad ten studijavau. Įgijau nemažai patirties ir supratau, kad už tai, kokia esu dabar, turiu būti skolinga universiteto dėstytojams Šypsena Ne visi buvo labai geri ir suprantantys, bet susišnekėti įmanoma, visi mes žmonės Šypsena O būsimiesiems ŠU studentams norėčiau palinkėti būti aktyviems ir išnaudoti visas pasitaikiusias galimybes Šypsena

Rasa Gečienė

2009-08-08 12:57

Sveiki. Aš šiuo metu studijuoju Šiaulių universitete ir visai nesigailiu. Žinoma reikia ir pasimokinti, o ir dėstytojai neblogi. Kaip bebūtų pasitaiko ir nekokių dėstytojų, bet yra tokių kurie reikalauja tai kas priklauso. Būsimiems studentams linkiu kantrybės, užsispyrimo, na ir žinoma sėkmės .

2009-08-16 22:49

puikūs linkėjimai

Monika Zaveckytė 2009-08-07 02:32 rašė:

Šiais metais baigiau Šiaulių universitetą, tikrai nesigailiu, kad ten studijavau. Įgijau nemažai patirties ir supratau, kad už tai, kokia esu dabar, turiu būti skolinga universiteto dėstytojams Šypsena Ne visi buvo labai geri ir suprantantys, bet susišnekėti įmanoma, visi mes žmonės Šypsena O būsimiesiems ŠU studentams norėčiau palinkėti būti aktyviems ir išnaudoti visas pasitaikiusias galimybes Šypsena

2009-08-16 22:49

smagu, kad aktyviai pasisakote

Rasa Gečienė 2009-08-08 12:57 rašė:

Sveiki. Aš šiuo metu studijuoju Šiaulių universitete ir visai nesigailiu. Žinoma reikia ir pasimokinti, o ir dėstytojai neblogi. Kaip bebūtų pasitaiko ir nekokių dėstytojų, bet yra tokių kurie reikalauja tai kas priklauso. Būsimiems studentams linkiu kantrybės, užsispyrimo, na ir žinoma sėkmės .

Tomas B

2009-11-14 14:43

ledz...siek tiek kamera i kaire, ir matyciau savo faka Šypsena SU universitetas, nei gero nei blogo Šypsena

Iš viso įrašų: 6

G A M T A

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama