Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 13

Susipazinkime

Autorius:
Sukurta: 2009-06-13 21:28
Rasa K

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 3

2009-06-13 21:28

sveiki mieli klubo nariai  dziaugiuosi, kad uzsiregistravote i si Kluba. Siulyciau...mums visiems prisistatyti is kur ir kuom uzsiimame, tada gal atsirastu bendru temu, kurias galetume apdiskutuoti klubo forumuose...

Linkiu visiems gero savaitgalio...

Rasa

Rasa K

2009-06-13 21:48

Pradziai zinoma tureciau prisistatyti as pati

gyvenu Vokietijoje Hamburge jau 12 metai isvaziavau, kaip man suejo 18...kaip ir daugelis jaunu paneliu isvaziavau dirbti Au-pair. Man pasiseke-pasitaike labai gera seima, kuri mane pasilaike 2 metus pas save. Po to nesinorejo grizti i Lietuva, nes uzsidirbti nieko neuzsidirbau, nors  vaziavau ir neturejau tikslo susikrauti pinigo...norejau tiesiog "pasizmoneti". Pasibaigus Au-pair metams nusprendziau pradeti ka nors mokytis. Vienintele galimybe pasilikti buvo pradeti studijas. Turejau gryzti ir darytis studento viza...pradzia buvo nelengva...taciau norint galima daug ka pasiekti. Studijavau ir dirbau viskas vienu kartu... siandien jau 4 metai kaip esu pabaigus Uni...ir sekmingai dirbu.

Redagavo: (2009-06-13 21:50)
Neegzistuojantis vartotojas
2009-06-13 21:55

Na labai saunu ,Rasa .Tereikia tik nuosirdziai dziaugtis tavo stipriu uzsispyrimu , tad stai ir turi rezultata  ! Ar esi patenkinta savo pasirinkta profesija ir darbu?

2009-06-13 21:56

Sorry, as neprisistaciau ...esu Dalia is Londono Šypsena ,orginaliai is Lietuvos .

Rasa K

2009-06-13 22:58

Labai malonu Dalia...ar as esu patenkinta..? na, skustis negaliu...zinoma, nesu milioniere, bet uztenka visoms gyvenimo gerybems...kuriu moteris nori

Danguole Milasiene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2010-02-21 16:29

Sveiki, esu Danguole ,gyvenu Svedijoje jau 7 metai. Butu malonu susipazinti su lietuviais  gyvenanciais Svedijoje.Lauksiu laisku elektroniniu pastu- [email protected].

iki,ir gero svaitgalio!!!!

Inga Rahkonen

Pasisakymų: 4

2010-03-23 13:03

Sveikos,esu Inga is Suomijos.Ten gyvenu jau 8m.

geros darbo savaites visoms

Erna Mizaraite

Pasisakymų: 2

2010-03-31 11:37

Sveiki klubo nariai! Esu Erna is Italijos . Jau beveik 10 metu, kai cia ileidau saknis. 

Visiems linkiu siltu, margu, dziaugsmingu Sv.Velyku svenciu! 

Rasa K

2010-03-31 21:53

su sv. Velykom visus emigrantus_ stiprybes, istvermes ir pozityviu minciu linkiu jums

paulius kamantauskas

Pasisakymų: 3

2010-04-05 16:41

Sveiki tautieciai.Visus sveikinu su Velykom ir  linkejimai is Lietuvos-atlekiau su seima parident marguciu cia.

Taigi,kaip matot Lietuva cia pat,viena diena as Norvegijoj-kita Lietuvoj.Ir visur namai,nes seima su manim!

Sekmes....

2010-07-19 13:38

sveiki.as esu Birute.gyvenu Vokietijoje,Gelsenkirchene

2010-12-01 20:20

Merginos kas gyvenate netoli Gießen kvieciame is LT-Verein 13.12.2010 i susitikima pradzia 18:00 val., bet deje tik lietuvaiciu moteryciu. Kas susidomejote duokite zinia pasakysiu kur

Rasa K

2010-12-01 21:50

mielai atvykciau, bet cia man per toli

tiesa, jei kas is HH tai duokit zinia

Iš viso įrašų: 13

Laisvalaikis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]