Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 24

Policija ir mes

Autorius:
Sukurta: 2009-06-19 11:52
Aurelijus Urbonas

Pasisakymų: 34

Sukurta temų: 2

2009-06-19 11:52

Gal pasipasokajam idomesnius nutikimus su keliu policija, patirtim pasidalijam? as asmeniskai bendrauju retai, kazkaip pavyksta nors ir nelaikau saves ipatingai pavyzdingu vairuotoju - pasitaiko ir greiti virsyt, ir manevruot "chuliganiskai", ypac kai is ryto vaika darzeli palikus lieka 5 min iki darbo nulekt. didziausia oficiali bauda - 400 lt ir 8 balai (tada dar balai buvo), neoficiali - 50 lt., is principo daugiau neduodu. jau gal du metus nieko nemokejau. Faktas kad jei skubi geriau tartis - vieninteli karta mokejau oficialiai nes skubejau, o gavos trigubai ilgiau nei buciau taresis Šypsena

Neegzistuojantis vartotojas
2009-06-26 09:10

Man tai kazkaip teko su policija intensyviau bendrauti tik po avarijos. Bet daugiau rimtesniu ivykiu neturejau.

Kazkaip sustabdo daznai, bet vis paziuri dokumentus, palinki gero kelio ir viskas.

Tik karta ties BRC vilniuje buvo sustabde, nes gavau lenkti viena toki kuris policininku issigando ir per stabdzius dejo iki 40 km greiti numesdamas, o ten leidziamas 70 km/h. Tai as ir gavau lenkti, virsijau tik 5. Sustabde, bet tik perspejo kad atsargiau vazineciau, nevirsyciau greicio ir paleido.

Arkadijus Šerstniovas

Pasisakymų: 192

2009-06-30 14:24

Geriau mes, nei policija.

Didžiausia bauda nuo 1987 m.-100 Lt oficiali, bet kokiu atveju, reikia tartis, bus pigiau ir greičiau... Baudė nedaug-užtektų rankos pirštų ir dažniausiai kituose miestuose, nes Kaune jau vietos žinomos, kur gyvena "žalieji'...

Aplamai, tai su amžiumi norisi važinėti kultūringai.

Nelakstykit, nes gali blogai baigtis, jei ne pačiam, tai kitiems... Mūsų vaikai gatvėmis taip pat vaikšto.

Kaip sakė Leopoldas:"... vaikai, gyvenkime draugiškai..." Čia ir policijai.

Romas Bieliauskas

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2009-07-01 09:21

Esu gavęs minimalią 50Lt baudą už ne vietoje pastatytą mašiną - užteko 10minučių ir policija jau suko blokatorių ant mano rato. Nors pasiteisinimas buvo juokingas (WC prireikė) , visvien gavau mokėti Šypsena Ačiū dievui dar negavau nei vieno baudos lapelio už viršyjimą... Turbūt tas mano viršyjimas nulio vertas. Nebūtų kaip baudos išrašyt Kvatotis

Aurelijus Urbonas

2009-07-10 16:35

Šypsena su WC geras Šypsena esu teisinesis kad spidometras neveikia. Nepatikejo, nors jis is tikro neveike. Dar kad i vaistine vaikui vaistu skubu. Irgi nepadejo.

Indrė Urbonienė

Pasisakymų: 83

Sukurta temų: 1

2009-07-12 21:21

Mano didziausia bauda buvo 20 lt. neoficialiai.Pries 3-3,5 metus vaziavau sekmadieni ryte 7 val i darba ir pasove, 14 virsyjau, grasino nuo 100 iki 150 lt bauda ir 1 balu, bet kai paklause kur taip skubu, pasakiau kur, dar biski pamelavau ir sutiko, kad sumokeciau puse baudos, be popieriuko, bet kadangi piniginej turejau tik 30 lt. tai 10 dar man paliko. Ant gerieciu uzsiroviau, tikiuosi, kad daugiau neteks bendraut. Sekmes visiems kelyje.

Simona Birienė (Skaisgiraitytė)

Pasisakymų: 2

2009-07-22 15:28

As jau pasakojau apie nesena savo nuotyki su greicio virsijimu kitoje temoje, bet kadangi tokia susikure, tai galiu pakartoti Šypsena 'Nusove' mane 'inkiliukas' Klaipedoje Priestocio gatveje, paskambino is policijos mano vyrui, o jis sako, jau zinau del ko skambinat, mano zmona prisilakste Kvatotis (Kitaip nemoku) Kvatotis Leistinas buvo 50 km/h, vaziavau 72 km/ h - virsijau 22 km Šypsena Sumokejau minimalia 100 lt bauda, nes, matyt pagailo blondines... Kvatotis Labai geras vyrukas papuole kabinete Šypsena Na ne pirmi metai vairuoju, 9-ti eina, jokiu nuobaudu nebuvau turejusi (pavykdavo issisukti), tai ir praslydau Kvatotis Jei kam idomu, kita karciuka papasakosiu apie nuotykius su policija del tamsintu stiklu Šypsena 

Aurelijus Urbonas

2009-07-23 08:21

siaip uzmaskuota tiksliai zinau viena - sidabrinis BMW 3 ("kregzde"Mirktelėti, visi langai tamsinti, per bagazines plota kazkokia geltona juosta ar lipdukas uzdeta, numeris berods AFP141. Kiti tik is gandu zinau kad buna, girdejau kad jau yra nemazai gavusiu nuotraukeles...

Indrė Urbonienė

Pasisakymų: 83

Sukurta temų: 1

2009-07-24 17:26

Dr yra baltas autobusiukas, kuri megsta palikti kelyje, mano drauges teti taip "pasove", kelio ruoze nuo Jaku ziedo link Rimku, Klaipedos raj. Tad saugokimes ir pakelese paliktu automobiliu.

Romas Bieliauskas

Pasisakymų: 17

2009-07-24 21:11

o.. tokia informacija ne pro šalį tikrai Mirktelėti

2009-07-29 13:51

Seip dar naujai atsirado ir VOLVO C60, sedanas, lyg tai tamsiai melynas, kuris autostradoj, daugiausia ties kaunu gaudo. Viena kaip tik antradieni maciau sustabde.

Vytautas Prokopavicius

Pasisakymų: 6

2009-07-30 15:29

Sostineje jie su paslaptingom audinem, naujom gaudo pazeidejus

Robertas J.

Pasisakymų: 5

2009-08-04 14:59

Sekasi jums. Mane tai irgi retai stabdo, bet kai sustabdo tai maža nepasirodo. Buvo toks nuotykis kaip sakant daryk gera kitam sau pakenksi. O buvo taip kolegė darbe pražioplino ir per vėlai užsakė medžiagas. Turėdamas rišių paskubinau tų medžiagų gamybą viskas butų buve gerai tik su pristatymu problema arba vėlai vakare atveš arba patiems nuvažiuoti pasiimti. o kolegei tų medžiagų reikia jau dabar. Na tai manes paprašė nuvažiuoti paimti, davė jai paskirtą tarnybinę mašina Opel Corsa (na paprasta corsa tik kad vietoj galinių sėdyniu gamintojo padaryta bagazinė). Na aš kaip geras žmogus tai sutikau padėti ir viskas butų buvę gerai jei ne įvažiuota į mokamą kelią (3km į viena pusę), tam opeliukui reikalingą kelių mokestį kurio aišku nebuvo ir policijos tykančios mišlekyje. Rezultatas minimali bauda man už tokį pažeidimą -600 lt.

O dabar apie faktus:

1. kolegė iš kart nieko nežinau nieko negirdėjau ir nesiruošiu mokėti.

2. Įstatymas teigia jog mokestis turi būtį transporto priemonės SAVININKŲ ir/arba VALDYTOJŲ. O šioje situacijoje savininkas (firma); valdytojas (mano kolege kuriai priskirta mašina) . Aš tik vairuotojas. bet mūsų policijai į tai nemotais.

Aišku galima buvo ginčytis ir advokata kviesti bet daugiau nervų, laiko ir lėšų išleisi nei ta bauda.

Dalia Krivaitienė

Pasisakymų: 6

2009-08-12 15:11

Sveiki,

mano bauda (neoficiali) - 60 Lt.Lėkiau iš Vilniaus į Kauną pas tėtį į ligoninę ir už Žiežmarių sustabdė - viršijau greitį 31 km/val., pasirodo toje atkarpoje greitis - 90 km/h. Bet paverkiau, kad  esu po  budėjimo, naktį teko ir paoperuoti, įkišau vizitinę, pinigus ,kiek turėjau piniginėje, ir paleido. Dar buvo sustabdę dėl  diržų. Vežiau 2 keleives  - draugės dukras gale, kurios nebuvo užsisegę diržų.Policininkas man sako - bauda po 150 Lt. už diržą,  o aš sakau - dukros ne mano, draugės, tai jos šeimai ir bus nuostolis. Matyt pagailo policininkui mano draugės, tai nebaudė. Kiekvieną dieną važiuoju Utenos plentu, tai  matau kasdien tuos pačius ekipažus.Jie mane jau pažįsta, nebestabdo.

Arkadijus Šerstniovas

2009-09-07 17:03

Jau pradėjo dygti radarai rajonuose: Vilnius - Utena ( prie Utenos ) ; Ukmergė-Kavarskas-Anykščiai ( Zaviesiškyje-prieš savaitę dar nebuvo).

Pasipasakojam kur ką matėt...

2009-09-10 08:28

Iš Kauno išvažiavus ties Bernelių užeiga irgi yra.

Arkadijus Šerstniovas

2009-09-10 10:19

Jei kalbėt apie Vilnius-Kaunas: prie Kauno, Žiežmariuose, prie Tvirtovės prieš Grigiškes, gal jau prie Bernų yra , dar nemačiau.

Prieš Jonavą ( važiuojant į Uteną )yra ant kalniuko , kurį pastoviai kažkas jį dažais tapo, vėl nuvalo ir vėl nutapo...

2009-09-11 08:43

Aš į kauną važinėju kiekvieną savaitę, tai ir mačiau.

Dėl to ir perspėju, kad važiuojant nuo kauno, prie Bernelių dvarkiemio (ar kaip jis ten vadinasi), beveik iš kart už ženklo 80, pūpso inkiliukas.

Aurelijus Urbonas

2009-09-11 20:24

na, kas del inkilu - tai pristatyta dabar ju bele kiek, po lietuva vazinejant net viduri misko teko pastebet, sorry nepamenu kokiam kaimuke. klp isvis visos pagrindines gatves uzstatytos, neverta net gazuotis...

Redagavo: (2009-09-11 20:24)
Aurelijus Urbonas

2009-09-20 11:37

nuo Kryžkalnio link Šiaulių važiuojant gal 10 km už Kryžkalnio yra ženklas 70 ir inkilas ten pat. Dar prie Biržų nuo Pabiržės važiuojant.

Iš viso įrašų: 24

Niagara Falls,Canada

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama