Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 30

vaikai ir zodiako zenklai

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-06-25 14:00
Neegzistuojantis vartotojas
2009-06-25 14:00

sveikos mamytes

ar jusu vaikiukai pateisinka savo zodiakus???

mano didysis jautukas,tai tikraja ta zodzio prasme jautukas,uzzispyres tai ojojoj!!!

na o mazylis tai tikras oziaragis,tikresniu turbut nebuna.

na o kaip pas jus???

2009-06-29 02:19

sweiki pas mane mergyte Jautis, labai uzsispyrusi , ir labai linsma Šypsena

2009-06-29 09:40

na tai jautukes linksmos mergaites,o berniukai uzsispre  su ragiukais,bet tai pat linksmi ir geri berniukai.na o daugiau kokiu mergeliu,vandeniu ar dvyniu nebus???

jurgita lenkevičiute-Cirtautiene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-06-29 11:54

Sveikos mamytes mano maziukas tai mergele ,bet labai jautrus vaikas,ir uzsispires

2009-06-29 17:16

na va kaip idomu jautrus ir uzsispyres

Daiva t

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-07-02 11:16

na mano sunus saulys,tikras saulys,labai greit reaguoja i tai kas ji domina ir pasieks betkokia kaina.labai bendraujantis linksmas,o dukryte vandenis kaip ir vyras,na jie ramybes isikunijimai,niekada neverke,dar tik 5 men,bet tokio ramumo vaikas kad net kitiem pavidu.ji tokia gera,svelni rami,visada sypsosi,kaip bus paskui,dar neaisku

Dovile Daknyte

2009-07-03 09:50

Kaip pastebejau daugiausia vaiku jautuku, maniskis ne isimtis  Na mano angeliukas dar neparodo kas per jautukas jis, bet tikiu, kad nuo kitu vaiku jis nesiskirs

2009-07-04 00:41

na tikrai nesiskirs,jautukai lieka jautukais,turi savo tvirta charakteri ir ji kai reikia tikrai parodo

Asta Timinskaitė-Tutiniene

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2009-08-02 20:44

Mažasis Dvynys tai toks ir yra čia bučiuoja o jau apsisukęs pyksta  o vyresnysis Avinas na ka čia ir be komentuoti....Aš pati Avinas, tai vat ai....

2009-08-08 21:23

Labutis   Aš auginu du vaikučius sūnelis gimęs po svarstyklių ženklu ,tai kaip reik sprendimą priimti tai ilgai svarsto O mergaitė gimusi po skarpiono ženklu ,švelni ir labai jau pamaiva,megsta gražiai rengtis ir maivytis

Rasa Mickeviciene

2009-11-10 18:20

Sveiki,mano sunus svarstykles ir dukryte tai pat. Labai viska atsirinkineja,tiek zaislus,tiek maista,ir taip toliau.Jie viska abgalvoja,ramus ir dideli miegalei

Viktorija Posypaiko - Stravinskiene

2009-11-11 08:34

LAbuka , mano sunelis ir dvynis tai viena sekunde linsmas , krykstauja,  ir staigiai pasikeicia pradda niurzget.

lina vitkauskaite

2009-11-12 11:49

sveikutes.as pati svarstykles dukryte taip pat,siaip gera miela mergyte,bet jeigu supyksta  tai jau sunkiai sustabdysi..o sunelis dvinys.tai taip ir yra,cia  1min geras,o kita jau susiraukes.bet nors maza sesute priziuri.

Genutė Vitkutė

2009-11-25 08:01

as vėžiukė, dukrytė - žuvytė, taip ir norėjau. puikiai sutariam

Oksana Maželienė

Pasisakymų: 3

2009-11-25 12:44

Sunus Vezys, atitinka pilnai, labai jautrus, svelnus, letas ir draugiskas. Dukra Avinas, na jau cia ir kalbu nereikia, visur jos pilna, jei juokiasi tai garsiai, jei verkia tai dar garsiau, isdydi, turinti savo nuomone oziska 

2009-11-25 15:43

labutis mamytes o mano dukryte mergele,tai labai dziaugiuosi,labai mergaitiska,svelni,megsta puostis,bei dazytis(su vaikiskais dazais)bet buna,ir ozligiu pozymiu

Elena Čerekavičiene

2009-11-25 17:21

Mano viena dukra skorpionas o kita jautis tai kai susikimba tai kaip ledi medaus ringe...

Aga ltjv

2009-12-02 12:56

labas mamytems turiu du sunus: tarp ju penkiu metu skirtumas. Abu laaabai labai skirtingi, vyresnelis gime po vandenio zenklu, bet pirmaja jo diena, o mazylis - po dvynio zenklu. Nors maziukui dar tik 2,5men bet labai jau gudrauja ir zaidimai visai kitokie nei vyresnelio ir visda padarys taip kad vyresnelis liktu kaltas del ju barnio

aras igninas

2009-12-27 22:54

sveikutes, as auginu du vaikucius, dukryte-zuvyte, tai tyli, bet kaip neria i vandenis, nieks nepagauna, zinoma moka ir pulti, kaip piranija Šypsena

sunelis-saulys, tai ir saudo, vos speju gesinti ju konfliktus Šypsena

2010-02-12 19:58

Sveikuciai auginu du berniukus nedukas gimes ožkos metais-ožiaragis,geisvydukas gime kiaules metais-svarstykles.vikrūs nenuoramos broliukai

Iš viso įrašų: 30

miksas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama