Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 5
 
 

Ką Jūs žinote apie skaičių 13. Kas tai?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-06-29 10:55
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-06-29 10:55

Pasidalinkite prašau savo mintimis kuo ypatingas skaičius 13.

Edita Dabašinskaitė - Damėnienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-06-29 21:33

Daigelis įsitikinę, kad 13 ir penktadienis yra labai bloga diena. Bet kiek aš žinau, tai pagal numerologiją 13 ir ketvirtadienis yra labai gera ir sėkminga dieną.

Šiaip numerologija nesidomiu, tad jei kas domitės parašykit daugiau

Ieva Girčytė

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2009-07-02 23:01

13 diena gimusiems:

Spalvos: labiausiai tinka elektrinė pilka ir mėlyna. Pagrindinės spalvos: pilka, geltona, ruda. Antraplanės spalvos: mėlyna ir žalia.

Laimingas akmuo: šviesus arba tamsus safyras.

Sėkmingi laikotarpiai: 4, 13, 22, 31 mėnesio dienos. Laikotarpiai nuo gegužės 21 d. iki liepos 20 – 27 d. ir nuo liepos 22 d. iki rugpjūčio 31 d.
 

Ieva Girčytė

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2009-07-02 23:27

Jūs – darbštus ir metodiškas, disciplinuotas, einate link tikslo lėtai, bet užtikrintai. Jūs linkęs mažai bendrauti, į uždarumą. Paprastai nenoriai kreipiatės į kitus pagalbos, stengiatės vienas pats išspręsti savo problemas, nereikalaudamas iš kitų kokių nors patarimų. Jums būtina aplinkinių meilė ir supratimas.

Mėgstate šeimą, bendravimą, laikotės tradicijų. Sugebate iki galo įgyvendinti bet kokį Jums patikėtą reikalą. Dirbate tikslingai ir tiksliai.

Vertinate daiktus pagal jų praktines savybes. Turite tam tikrų artistinių savybių, pabandykite surasti joms pritaikymą. Nieko nuostabaus, jeigu mėgstate gamtą, jos tobulą grožį, formą ir funkcijas.

Jūs – organizatorius ir vadybininkas. Sugebate ilgai, atkakliai ir sąmoningai dirbti. Jeigu rūpinsitės savo fizine ir moraline sveikata, tai ilgai sugebėsite išsaugoti darbštumą. Jūsų bendradarbiai ar kolegos, pažinę Jūsų disciplinuotumą, remiasi Jumis. Jauskite saiką ir kada darbą reikėtų pakeisti poilsiu.

Atsidavusiai dirbdami, Jūs širdies gilumoje abejosite, ar tikrai šis darbas yra Jūsų pašaukimas. Gali atrodyti, kad Jūsų talentai paslėpti taip giliai, kad juos rasite ne iškart. Tokia tendencija, galimas dalykas, ieškant tikrosios vietos gyvenime, privers Jus pakeisti daugybę profesijų.

Jūsų gyvenimo užduotis – išmokti atsidavusiai daryti tai, ką darote šiuo momentu. Jeigu išmoksite to (o gal jau išmokote?), tai pasieksite tikrų savo reikalo meistriškumo aukštumų. Siekite maksimalaus konstruktyvumo. Jūsų jėgos visada pasirūpins Jumis. Jums būtina vystyti tokias savybes, kaip pasitikėjimas ir pasiruošimas užsiimti tuo, ko reikia, o ne tuo, ko norisi. Jeigu atsisakysite vystyti šią kryptį, tai klajosite nuo vieno darbo prie kito, nuo vienų santykių prie kitų. Bet kokiu atveju galima išnaudoti ir savo neigiamas savybes – reikia išmokti paversti minusą pliusu.

Išnaudokite savo neeilinį atkaklumą ir tikslingumą. Kartkartėmis galite būti užsispyręs ir kietas, atsisakantis naujų kūrybiškų idėjų, galinčių suminkštinti prieraišumą tradiciškumui.

Daiktai Jums atrodo nesikeičiantys ir amžini, ir Jūs mėgstate tokius daiktus. Tačiau stenkitės neturėti neteisingų nuostatų, ieškokite aukso viduriuko ir palaikykite gerus santykius su aplinkiniais. Raktas į sėkmę – pasiruošimas palaikyti tvarką ir discipliną, dirbti, didinti savo potencialą.
 


Redagavo: (2009-07-02 23:27)
rita  giriunaite

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2010-01-07 19:33

Sveiki, "tryliktukai"!!!

Pasirodo, nemazai yra tokių, kaip aš maniau, "atsakingų už karmines skolas"

Šaunumėlis!!!

Iš viso įrašų: 5
 
 

Kreta 2006 liepa

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama