Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 4
 
 

Ką manote apie koncervatorių "taupymo" planą?

Autorius:
Sukurta: 2009-07-04 02:27
Vilmantas Poetas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-07-04 02:27

Lietuva ir toliau grimsta į didesnę ekonominę krizę...

Kas daroma ne taip? Ką reikėtų daryti?

 

Feliksas Jucius

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-08-25 11:38

 Gerbiamieji, ne Lietuva grimzta į ekonominę krizę, bet ją gramzdina, ir net sakyčiau tyčia, su noru , kad Lietuvos neliktų, ją sunaikintų, kaip sunaikino cukraus fabrikus, pardavė Mažeikius, Telekomą , sugriovė pramonę, žemės ūkį. Reikia būti labai nenusimanančiam, ir durnam, kad nesuprastum, kada vėl dirbtinai žlugdoma gamyba, o tuo pačiu naikinamos darbo vietos ir mažinami atlyginimai. Kaip po to surinkti biudžetą? Iš ko jie, žlugdydami gamybą, o tuo pačoiu ir šalies ekonomiką, galvoja gyventi?Ar tokie veiksmai nėra valdančiųjų veiklos programa,"KAIP IŠ PASAULIO ŽEMĖLAPIO IŠTRINTI LIETUVĄ?"

Vilmantas Poetas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-08-28 00:38

KONTRABANDOS REIKALAI

Deja, bet tie reikalai smarkiai juda žemyn. naikinama tabako ir alkoholio tarnyba. Niekas nebekontroliuos kontrabandinio alkoholio ir tabako srautų. Keisčiausia, kad net ir "Stumbras" pasisako už šios tarnybos naikinimą. Peršasi tik viena mintis, kad ši tarnyba trukdo jam gaminti neapskaitytą alkoholį ir gauti neapskaitytus pinigus.

AKCIZAI

Reikia mažinti visus akcizus, tik tokiu atveju žlugs kontabanda, padidės pirkimas legalių produktų ir LT biudžetas gaus pasakiškus pinigus. Bet matomai, mūsų politikai to nenori, nes patys yra glaudžiai susiję su kontrabanda. Tik kai, koks pareigūnas demaskuoja didesnį krovinį, būna perkeltas į kitą postą, o ilgainiui išmetamas iš darbo...

"Fūristas" grįždamas iš Lenkijos, prisipila pilną baką degalų (vieną toną). Vienas litras ten visu litu pigesnis nei LT. Taip pat ir su Rusija, Baltarusija... Maistas irgi perkamas Lenkijoje... Žodžiu, LT žmonės priversti palikti pinigus kitose šalyse... Kokią naudą Lietuvai tame įžvelgia Kubilius, Grybauskaitė ir visa elitinė šunauja???

KADA PRASIDĖJO KRIZĖ?


Juokas juokais, bet kol Kubilius nepaskelbė per TV, kad atėjo krizė, tol bankai ir paskolas davė ir statybos vyko. Kubilius žiauriai paskubėjo ir įnešė krizę daug anksčiau negu ji turėjo įvykti. Viskas prasidėjo nuo bankų (užrišo paskolas), tada bankai kirto verslui, o verslas kirto paprastiems žmonėms, kurie kirto vartojimui, vartojimas vėl kirto verslui, verslas kirto valdžiai (per 4 mėnesius LT nesurinko per 770mln. Lt PVM). Ir Įsisuko smagi karuselė... Sausi iš to išlipo tik bankai. Parplukdė į Švediją milijardinius pelnus, o mes likome su 20mlrd. skola, kurią atidavinės mūsų vaikų vaikai.

APIE MŪSŲ PREZIDENTĘ... (didelę juodosios politikos, bet tikrai ne ekonomikos žinovę)

Grybauskaitė baigė politinės ekonomikos studijas. Mes puikiai žinome, kokia ta laikais buvo politika, žinome, kad buvo tik viena teisinga partija ir žinome, kas buvo dėstoma POLITINĖJE ekonomikoje. Todėl aš labiau pasitikiu vieno VU ekonomikos profesoriaus nuomonė, kad įsuktas įdingas ekonomikos ratas, kuris veda prie augančios recesijos. Ir mes matome, kad kas savaitė bendra padėtis blogėja. Vokietija ir Prancūzija jau pradėjo eiti į pliusą, o Lietuva krenta vis į bedugnę.

Ir, ką daro Grybauskaitė su visa Kubiliaus valdžia??? Jų planas ne tik, kad prastas, bet netgi TRAGIŠKAS. Aš nebaigęs ekonomikos, o tik išklausęs vieną išplėstinį jos kursą bei truputėli savarankiškai, paviršutiniškai pasidomėjęs makro bei mikroekonomiką jau matau to "antikrizinio" plano įdingus bruožus.

Plano autoriai esamą ir artėjančią ekonominę ir socialinę krizę numato įveikti tik sprendžiant valstybės biudžeto pajamų ir išlaidų subalansavimą. (mažindami žmonių pajamas) Taip nieko nebus... Norint atgaivinti medį šakų genėjimas nepadės - reikia pilti vandenį ant šaknų.
Be to, plano rengėjai ignoruoja makroekonomikos dėsnį, kad ekonomiką skatina paklausa, o paklausą skatina didėjančios, o ne mažėjančios žmonių pajamos.
Toks žingsnis garantuoja socialinę visuomenės įtampą.

Kad ir koks žiurkė buvo Kirkilas, bet jis neklydo dėl vieno - ne stabdyti vartojimą (kaip užsiciklinusi kartojo Grybauskaitė) o SKATINTI reikia.

O TVF pritaria Grybauskaitei ir konservatoriams dėl jų sumąstyto "LT bankroto plano" tik dėl to, kad priverstu Lietuvą skolintis. Žinote, ką reiškia kai skolinamasi iš TVF??? Ogi tai, kad visas ūkis perduodamas TVF dispozicijai!!! Jie galės daryti, ką nori. Būsime įkaitais savo paties šalyje. O, kur ekonomika, ten ir politika. Tapsime šalimi marionete.... Grybauskaitė ir Kubilius yra vadovai su pačia žemiausia kompetencija...

PROGNOZĖ: džiovinkime duoną, nes 2010m. bus patys kraupiausi mūsų istorijoje.
Nelaikykime santaupų nei litais nei eurais. Investuokite į žemę - ji niekada nebuvo pigi. Žemės nedaugėja, o mažėja, žemė brangsta. Pirkime, lietuviai, Lietuvos žemę ir neleiskime po gabalėlį jos išnešioti svetimtaučiams.

Feliksas Jucius

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2011-05-03 10:57

Nagi Lietuvos Patriotai pasiginčykimne naujai ta pačia tema. Lietuva trinama iš pasaulio žemėlapio mūsų išrinktų valdininkų ( pagal nekonstitucinį partinį principą) rankomis. Vėl žiniasklaida mirga, kad Lietuvai pakenks tai jog ir kitos vakarų šalys atvėrė duris svetimų šalių dirbantiesiems (Vokietija, Austrija) ir t.t. Tik dejuojama !!! O nieko nedaroma. Vykdomos visos globalistų užgaidos, o mes tik tylime. Ir tai, kad šiame klube tėra užsiregistravusiųjų tik 7 galime daryti išvadą, jog visiems dėl to Lietuvėlės dzin. Tad drąsiai darau išvadą, kad Lietuvos Valstybė , kaip valstybė jau praranda formą ir įvaizdį. Anstatas neveikia, nieko nedaro valstybės labui, o savo sprendimais dar labiau naikina Lietuvą. Ar ne laikas aktyviau sujusti ir mums, tiems Lietuvos likučiams?

Iš viso įrašų: 4
 
 

3 dienos Romoje

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama