Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 18

Kokios nuomones apie Michael Jackson mirti?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-07-08 11:30
Neegzistuojantis vartotojas
2009-07-08 11:30

kaip jus regavote i sias naujienas, Jacko mirti?

Ar esate dideli  Jacko Fanai?

DIANA KAVARZAIT

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2009-07-09 21:19

As tikru tikriausiai nepatikejau is pirmo kai isgirdau buvo didelis sokas daug skaiciau daug ieskojau informacijos apie tai ir labai skaudu ka raso zurnalistai visas tas nesamones apie ji apie zmogu kuris yra ...'' taip yra nes negaliu rasyti butuoju laiku ji visada bus mano sirdije gyvas ''begalo protyngas begalo geros syrdies labai jautrus ir mielas zmogus MAIKLAS,  ir galiu tai drasiai tvirtinti nes esu beveik visus jo interviu ir apie ji laidas iszurejusi koks jo balsas svelnus tarytum vaiko o jo sypsena taip susildo siela kai ja matai taip pasidaro gera nezinau ka jaucia kiti fanai bet as taip jauciu, as uzaugau su juo as kai dar buvau vaikas jau jo klausiausi ir visus pinigelius kuruos duodavo man tevai ant saldainiu ar pietum as taupydavau kad galeciau nusipirkti jo kasete. As galiu tvirtai pareiksti kad esu tikrai begalo didele jo gerbeja nes Maiklo atsidavimas pasauliui buvo labai didelis ir kaip paziuri jo konsertu yrasus ir matai kaip jis atiduoda visa save zmonem tai belieka tik didzuotis tuo kad toki zmogu mes turejome,turime ir turesime.......As tik galiu pasikartoti kazkieno zodzius pasakytus per atsisveikinima su MAIKLU ''as dziauguosi kad gymiau butent tu laiku kai Michail Jeckson jau dainavo'' ir as galejau aukti klausidama ir stebedama,slovindama,garbindama,nes tokiu zmoniu musu zemeje deje nera.....sio zmogaus truks ir as tikuosi kad visi kam jis ar jo dainos nors kiek patiko neleis uzmirst ir nustoti skambeti jo nuostabiem slagereis tapusiem kuriniam. Jis dar budamas tarp musu jau buvo legenda ir te islieka visada juo........ 

2009-07-25 14:47

kai as perskaiciau tavo zinute, tai atitiko kaip is askies man tavo nuomone!

sutinku su kiekvienu tavo zodziu, gaila zmogaus beproto, bet dar labaiu MJ vaiku!

tie Absurdai apie ji- man kaip jau ir atsibodo, netikiu nei vienu zurnalistu zodzio!

2009-07-25 14:55

Diana, ar galetum daugiau video su MJ dainom ideti!

dekui

DIANA KAVARZAIT

2009-07-27 12:55

jokiu problemu

Mante Sudziute

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2009-08-02 15:02

Nu mano nuomene kad ji netycia jo daktaras nuzude,o seip tai gaila kad jis mire(gal kas nori prisideti prie M.J. forumo kurimo?)adresas toks http://mj.www2.lt

2009-08-04 16:52

Mante, as manau taip pat, kad tas daktaras  labai persistenge, bet as skaiciau kazkur, kad tas daktarelis tureja ne kokia reputacija ir nebaiges buvo stipriu mokslu, bet kaip minejau, as cia tik skaiciau, o zinot kokie tie zurnalistai yra, suprasi kiek tos teisybes

DIANA KAVARZAIT

2009-08-04 20:48

as tai merginos manau kad tas daktaras gal but tycia tuos vaistus suleido nes kazkaip jau jis labai  keicia savo parodimus daznai kai skaitau amerikos naujienuose ispradziu sake kad jis neleido jokiu vaistu kita savaite sako kad suleidau nes M.J prase dar kita savaite jis jau sako kad pastate miego lasaline kuria turejo po kiek laiko atjunkti bet neatjunge nes uzmigo, ir juk ekspertai nustate kad M.J buvo jau mires puse 10 o pagalba buvo iskviesta tik puse 12  tai kaip cia taip iseina kazka jis cia nedasako ir beto juk to daktoro skolos sieke daugiau nei puse milijono, o po POP KARALIAUS mirties is jo namu dingo daug pynigu ir papuosalu (taip teigia jo seima)tai as manau gal ir galejo jis tycia taip padaryti.......Reikia palaukti dar siektiek ir laikas atskleis visas kortas. Dar noriu pasidziaukt sendienine naujiena kad teismas suteike jo vaiku pastove globa mociutei o ne tai Deby(aferistei)

2009-08-06 13:20

labiausei noreciau, kad vaikus gautu MJ sesute Janet J. as manau ji yra tinkamiausia  MJ vaikam, nes mociute tai kad jau ir per sena, jai reikia irgi kada jau ramybes, pati 9 vaikus isaugino...

V P
V P

Pasisakymų: 2

2009-08-07 07:10

Aš tai kol nemirė šiaip kitų atlikėjų dainas klausydavau, o jo tai nelabai. Kai tik numirė tik tada pradėjau klausyti...  Nes man nieks nieko nesakė apie JĮ!!!!!!!!! 

Mante Sudziute

2009-08-07 19:27

V P Šiandien 07:10 rašė:

Aš tai kol nemirė šiaip kitų atlikėjų dainas klausydavau, o jo tai nelabai. Kai tik numirė tik tada pradėjau klausyti...  Nes man nieks nieko nesakė apie JĮ!!!!!!!!! 

As irgi taip pat man mama pasake kad jis mire ir tik tada pradejau juo dometis 

DIANA KAVARZAIT

2009-08-11 19:39

Tai kad jie ten visi augins tuos vaikus juk jie labai vieninga seima visad sale viens kito tik oficialei mociutei suteiktos teises

2009-08-28 23:36

Teismo tardytojo dokumentuose teigiama, kad mirties metu popmuzikos žvaigždės kūne buvo mirtinas stipraus anestetiko propofolio kiekis, praneša BBC. Tokios išvados buvo anksčiau patvirtintame kratos orderyje, kuris buvo paviešintas Teksase.

Policija apklausė jo gydytoją, tačiau jis nebuvo paskelbtas įtariamuoju.

Anksčiau jau buvo pasirodę pranešimų, kad teismo tardytojas M. Jacksono mirtį paskelbė žmogžudyste. Šie pranešimai, kuriuos pateikė naujienų agentūra „Associated Press“, citavusi nenurodytus policijos šaltinius, tuomet nebuvo patvirtinti.

Tačiau BBC korespondentas teigė, kad žmogžudystė apima ir netyčinį nužudymą, o tyrėjai bandė nustatyti, ar šiuo atveju galima pateikti tokius kaltinimus.M. Jacksono gydytojas Conradas Murray‘us neigia pažeidęs įstatymus.

2009-10-18 12:29

siek tiek stebiuosiu, kad yra zmoniu, kurie  kaip M.J.-.POP of King nezino, as manau cia yra bendras isprusimas, tokia zvaigzde zinoti

Monika K

Pasisakymų: 1

2009-10-24 16:57

Nuomonė pati puikiausia kokia tik gali būti! Jis buvo ir yra vienintelis dainininkas, kuris dainuoja. 

Rasa Sedleckaite

Pasisakymų: 2

2010-01-30 21:19

maiklas dzaikonas pas populeriausis ir grazaises buves daininikas ir sokejas kas jem tas talentas jis be jo gyvent negali jis mano mylimas dininikas o drauge jy myli mes jy vadinam lavonu kuris mire birzelio sesiolikta dienacia jem prie kapo as jyir

Asta Dovidauskaitė - Vaitkevičienė

Pasisakymų: 1

2010-07-28 15:51

Visada manaiu, kad jis didelis sveikuolis, labai save prisiziuri , siekia gyventi ilgiau, nei imanoma ir keista buvo suzinoti, kad tokius stiprius vaistus vartodavo ...... jo mirtis pilna misliu kuriu ko gero mes neiminsime .....

Mante Sudziute

2010-08-01 17:01

Vita Jurgeleviciute 2009-07-08 11:30 rašė:

Tai aisku kad as esu didele MJ fane,netgi issprotejusi fane

Vita Jurgeleviciute 2009-07-08 11:30 rašė:

Iš viso įrašų: 18

Seimos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama