Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 25

Ka labiausiai megstate fotografuoti? Kodel?

Autorius:
Sukurta: 2009-07-12 12:19
Tania Vindašienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2009-07-12 12:19

Sveiki visi! Taigi... ka labiausiai megstate fotografuoti? Jei gamta - augalus? O gal gyvunus? O gal zmoniu portretus? Ar naudojate savo fotografijai tema, ar fotografuojate tiesiog siaip sau, uzfiksuoti akimirka?

As asmeniskai megstu fotografuoti viska kas fotografijoje isreikstu kazkokia minti. Jei tai jura, bandau pagauti akimirka kurioje jaustusi juros nuotaika. Jei tai gyvunas - meginu pagaut koki nors gyvuno judesi kad jame matytusi kazkokia istorija, veiksmas. 

O kaip jus?

Neegzistuojantis vartotojas
2009-07-13 11:14

Visada fotografuoju per rali, patinka automobiliai.... Pagauti juos judesy ir geram judesy cia jau menas ir reikia gero aparato...

o be ju, dar prie sirdies fotografuoti geles bei gyvunus. Pastaruosius irgi judesy Šypsena

Greta Medelienė(Šuščevičiūtė)

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-10-02 15:15

Kadangi mano darbas tiesiogiai susijes su fotografija, tai man mieliausiai fotografuot zmones, ju emocijas.

2009-10-15 18:10

Nemėgstu fotografuoti visokių pastatų, nes jie lyg negyvi, todėl renkuosi gamtą. Ji visada natūrali ir turi gyvybės. Ar tai būtų žolės daigelis, ar pieva - viskas gamtoje yra nuostabu. Taip pat mane traukia ir dangus, nes jis visada skirtingas ir jame gali pamatyti labai daug.

Simona Varkalyte

Pasisakymų: 3

2009-10-18 12:08

Megstu fotografuoti gamta, nes joje tiek graziu dalyku... Taip pat patinka zmones, tik gaila, nevisada juos eina uzfiksuoti. Visai neseniai isigijau fotoaparata. Nuo to laiko viska pastebiu. Tai zmones einancius gatve, ar vaika lakstanti pievoje, kartais net koki vabaliuka nutupusi ant lapo. Megstu fotografuoti kitus, bet ne save. Šypsena

Tania Vindašienė

2009-10-18 12:23

Na Simona, o kodel saves nemegsti? As tai labai daug eksperimentuoju su savim, visokiu portretu prisipaveiksluoju. 

Simona Varkalyte

2009-10-18 12:44

Kiap cia pasakius.... Daznai nekaip iseinu. Manau esu nefotogeniska Man geriau fotografuoti kitus. Aisku kartais ir as paeksperementuoju.

Tania Vindašienė

2009-10-18 13:09

oi, kartais mane apima toks ikvepimas! Pasidarau  koki idomu makiaza, apsikarstau karoliais, ar dar ka nors sugalvoju ir imuosi darbo  . Nors kaip ir tu manau kad nesu fotogeniska, bet taip gi daugumas zmoniu apie save galvoja  . 

Simona Varkalyte

2009-10-18 18:51

Tajau tikrai. Zinoma buna dienu kai graziai atrodai

daiva petrilionyte

2010-03-31 14:02

Labutis..Man patinka fotografuoti gamta ir tai kas grazu man.Fotografavimas man padeda atsipalaiduoti.Bet nesu profesonale,tik megeje.

2010-04-02 22:05

sveiki , esu irgi tik mėgėjiškai fotografuojanti. Keliaujant visada imu fotiką. Dažnai kai ką įdomaus pastebiu tik namuose, jau bežiūrinėdama nuotraukas Šypsena Dabar, kai turime akvariumą, kas savaitę fiksuoju jo pokyčius, augalų ir žuvyčių augimą. Tiesiog, ši veikla yra malonus pomėgis. 

Artinasi šv. Velykos, todėl nuoširdžiai sveikinu jus visus su ateinančiomis šventėmis Būkite laimingi

Virginija Drulienė

2010-04-05 19:57

Esu visiška mėgėja, mano rankinėje beveik visuomet yra "muilinytė" , kartais "žaidžiu"su telefono kamera. Fotografuoju savo malonumui viską kas man tuo momentu atrodo gražu , tankiausiai tai būna peizažai , portretams manau dar nesu subrendus.

aaaaaaa aaaaaaaaaaa

2010-04-28 11:54

sveiki,megstu fotografuoti savo augintinius,geles,vabaliukus,kartais zmones,taip pat labai idomu apdoroti nuotraukas ivairiomis programomis

Zifka  kauniete

2010-05-10 00:02

sveikos merginos jungiuosi prie jusu as nesu jokia profiasionale paprasciausiai kasdien vis daugiau megstu fotkinti beleka tiesiog mane supancia aplinka visad stengiuosi turet savo senuka fotika tam kad uzfiksuoti patikusi momenta ar pastebeta vaizda...

Justina Burinskaitė

Pasisakymų: 2

2010-07-12 13:42

Mėgstu fotografuoti gamtą ir nepozuojančius žmones

valentinas skerys

2010-07-27 21:00

sveikos panelytes,patarkit kaip graziau apdorot nuotraukas.aciu

Jurate Špaginiene

2010-08-28 20:52

Man paskutiniu metu labiausiai patinka dangus ...jis kiekviena minute keiciasi , kad  ji fotografuoti nereik niekur vykti , tiesiog tinkamu laiku pakelt akis i dangu ir uzfiksuot , kai jis buna grazus, neiprastas, dramatiskas ir t.t.

Justina Burinskaitė

Pasisakymų: 2

2010-08-29 15:48

as megstu fotografuoti gamta netiketas situacijas

Eugenija nesvarbu

Pasisakymų: 5

2010-12-15 20:43

sveiki visi, sveikinu su artejanciom sventem.  pries septynis menesius pagimdziau mergyte , tai ji dabar yra mano fotografavimo objektas. atrodo reikia ir taip ir taip yamzinti.

Dalia Ragelyte-Novikova

2010-12-23 14:49

Sveiki visi,

Nesu profesionalė, bet labai mėgstu fotografuoti. O fotografuoju viską-žolę, namą, medį, žmones... Viską. Fotoaparatas visada su manim. Darbe, parduotuvėje, pasivaikščiojime... Turiu gana nemažai įdomių akimirkų. 

Iš viso įrašų: 25

Linksma

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama