Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 62

Kodel jus registruojates i si kluba?Kokios problemos jus jaudina?

Autorius:
Sukurta: 2009-07-16 23:47
Dija Lukšienė

Pasisakymų: 23

Sukurta temų: 1

2009-07-16 23:47

Jei turi nama,tai tu tiesiog privalai rupintis namo aplinka,todel as labai domiuosi grazios aplinkos kurimu.Nors tenka daug raveti,kurti gelynus,alpinariumus,bet vakare po sunkaus darbo vis tiek bunu laiminga.

Sigute LV

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-07-23 18:03

Na ash irgi tos nuomones,kad jei aplink namus tik veja,tai tada betruksta karve ar ozka isigyti,kad ir zoles pjaut nereiketu .O jei nori tureti grazia,tvarkinga ir jaukia aplinka,reikia  prie to daug dirbti.Nelabai noriu kokiu nors dizaineriu pagalbos,todel stengiuosi pati viska susiplanuoti ir pasidaryti(kad tai butu tik mano ir kitaip nei pas visus). Tikiuosi,shiame klube ne tik rasti bet ir pasidalinti info apie dekoratyvinius augalus bei kitas detales,butinas ar reikalingas sukurti graziai aplinkai

Jūratė Sučkovienė

Pasisakymų: 59

Sukurta temų: 4

2009-11-14 17:32

Jungiusi prie šio klubo manydama gauti patarymu, sužinoti naudingo ir gal pasidalinti... Matisim kaip čia bus

Daiva Zoll

Pasisakymų: 8

2009-11-19 10:38

Sveiki, o as vis dar stebiu, kaip cia viskas issirutuliuos. Nors tureciau ka parodyti, ar noreciau savomis mintimis pasidalinti. Bet, kad va,  daugeliuose forumuose labiau "apmetoma batais" nei susidraugaujama. Kazin kodel tai yra? Zmones skundziasi, kad neranda siais laikais bendraminciu, draugu, o bijoma klausti, ar pagyrti, bendrauti. Tai ar cia bus kitaip? O noretusi susirasti hobio draugu.

Jūratė Sučkovienė

2009-11-20 12:56

Labas Daiva... Man labai patinka Netloge... ten mes bendraujam ir aptariam, o čia kažkaip silpnai viskas - ir sunkoka susisiekti su noriamu asmeniu. Bet bandysiu dar ir čia pasibendrauti

Daiva Zoll

2009-11-23 10:13

Aciu uz patarima. Taip, tikrai, cia kazkaip mieguistai viskas juda. Bet turekim kantrybes.

Jūratė Sučkovienė

2009-11-23 22:29

bet sunku susisiekti... ir visi tokie nematomi, o ten ir grupės labai įvairios ir labai bendraujantys. O čia bandysim laukti gal kas pasikeis...IKi...

Daiva Zoll

2009-12-01 00:05

As cia negaunu jokio pranesimo, kad vel kas ka parase.Ar ir jums taip, kalta klase.lt ar as ziopla esu ir nemoku susreguliuoti kotai?

Jūratė Sučkovienė

2009-12-01 18:47

Gal prenumeravimo pranešimų atsisakėt, o gal dar kas - aš čia irgi sunkiai gaudausi...

Vida Sinkevičiūtė-Koženiauskienė

Pasisakymų: 39

2009-12-14 21:26

jungiuosi prie klubo,kadangi manau gauti naudingos informacijos aplinkos tvarkymo klausimais,bei pasidalinti patirtimi,augalais ir idejomis

Jūratė Sučkovienė

2009-12-16 22:03

kaip gerai... gal daugiau pasibendrausim, kai daugiau mūsų bus

2009-12-17 20:18

Smagu tapti Jusu klubo nare.

O dabar mergaites moriu pagalbos.Mano orchidejas uzpuole amaras,tai tarsi mazi vatos gumuliukai,kai sutrini, ant pirstu lieka rusva deme,atrodo isbandziau viska,kazkiek sumazejo,bet vistiek jo dar yra.Gal kuriai is Jusu teko ,,kariauti" su siuo amaru,gal ka patartumet.Aciu.

Jūratė Sučkovienė

2009-12-17 21:25

Man neteko, bet girdėjau, kad žaliasis muilas ištirpintas purkšti reikia . Gal yra kokių purškalų sėklų parduotuvėj. Gaila negaliu padėti

2009-12-17 22:59

Aciu uz patarima,ismeginsiu

Jūratė Sučkovienė

2009-12-18 20:27

Tai nėrą už ką

Neegzistuojantis vartotojas
2010-01-02 20:58

Visus ir visas su Naujais 2010 metais

Prisijungiau, tam kad gauti info apie aplinkos tvarkyma, ir pasidalinti savo pamastymais.

Pradziai, noreciau isgirsti nuomone apie gazonus. Man jau pabodo sterilus, islaizytas angliskas gazonas. Nesenai skaiciau apie naujas tendencijas, seti 7-10 rusiu lanku zolemis. Pati mintis man patiko. Iseini i soda, atsiguli ant zolytes, o pries akis balti ir raudoni dobiliukai, varpeliai, biciu duonele, raskila ir t.t.

Ka apie tai manot?

2010-01-02 22:02

Laukine gamta,tai visuomet labai savita,bet  priklauso  nuo vietos kur tai norima irengti...ir kas ta pieva grozesis...jei tokia pieva isirengciau pas save,tai po pirmo anuku apsilankymo to laukinio grozio neliktu .Vaikam reikia erdves ir jie nori palakstyt,pasivoliot po pieva...todel manau,kad galeciau isirengti tik nedideli naturalios augmenijos kampeli ale ,,gelyneli", o gazonui,tas negresia...

2010-01-03 12:03

Na taip Vida, manasis zemes lopinelis 1 ha. Tad vietos yra. Galvoju zolyna seti sode, kuris bus mazdaug 25-30 aru, prie namu zmona nori gazoneli , terasikes ir t.t. Tad ir domiuosi naujom idejom. Siaip idomu, gal kas bande tuos zolynus ideigti pas save...

Gal kas zino kaip sutvirtinti prudo sonus. Sia vasara iskasiau. Jis pas mane nemazas apie 7.8 a. Zmona nenori, kad jis butu ikalintas i akmenukus, pageidauja tik viena soneli, prieiga prie prudo, o visa kita, kad butu naturalu, zolyte. Ale su tuo naturalumu tikros bedos, gresia kad prudo krastai nusmuks, vejas, lietus, dabar po ziemos tirps sniegas.

Tad gal kas pasidalins su savo patirtim, kaip "sutramdyti" pruda

Dija Lukšienė

Pasisakymų: 23

2010-01-17 22:08

Prudas turi buti lekstas,ne su staciais krantais-ir zolyte pjauti patogu ir krantu neisplaus.

Mes taiseme savo prudo krantus,nes is pradziu jie buvo per status.Idejau nauju nuotrauku ,kuriuose matyti prudo krantai.

Redagavo: (2010-01-17 22:15)
2010-02-19 10:12

Sveikos, jungiuosi prie sio klubo noredama pasisemti ideju, kadangi ruosiames statyboms ir noretusi tureti graziai isplanuota kiema

Iš viso įrašų: 62

Tomo foto

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama