Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 146

Gyvenimo spiralė...

Autorius:
Sukurta: 2009-07-30 13:36
janina meškauskienė

Pasisakymų: 311

Sukurta temų: 13

2009-07-30 13:36

Tai tema apie neįprastus gyvenimo vingius, apie tai,kaip netkėtai gali pasisukti gyvenimas. Tebūnie tai laisva kūryba,eiliuota, ar proza, tačiau labai norėtųsi, kad ji būtų bent kiek pamokoma. Ačiu.

Julija Žakevičiūtė-Matulienė

Pasisakymų: 204

Sukurta temų: 0

2009-08-29 13:38

Kaip ten sukasi gyvenimo spiralė? Kiekvienas įvykis gyvenime jau yra pamoka. Kaip ten su tom pamokom, Janyte, ar jau pasimokėt kad save reikia prižiūrėti? Aš jau pasimokiau - lašinu vaistus į akį , o uogienes maišau pusiau uždengus puodą. Na o šiaip tai gyvenimas moko be perstojimo. Aš kartoju tas pačias klaidas, kurias darė mano mamytė. Ypatingai vaikų auklėjime... Atrodė, kad niekada nebarsiu savo vaikų, daug ką jiems leisiu, ko man neleisdavo daryti. Dabar, deja, matau kad ir aš baruosi, kad neleidžiu to paties, ko ir man negalima buvo. Bet iš patirties žinau, jog viskas buvo daroma mano labui. Dėkinga savo tėvams, amžiną jiems atilsį, už gyvenimo pamokas. Nors tuo metu atrodė, kad jie patys blogiausi tėvai... Tad Janyte greičiau gydykitės savo peršalimą ir vėl kurkim židinį klube, nes čia jau darosi nejauku, kai taip tuščia...

janina meškauskienė

2009-09-29 15:03

Labas ,Julyte. Oi jau ta gyvenimo spiralė -visai žemai buvo nusileidus.Pirmiausiai tai virimai, vekavimai į lovą paguldė, paskui sugedo kompas ir vos ne mėnesį ieškojo vyras dalių. Mat kai krizė, tai 16 firmų ,prekiaujančių kompo dalimis, nusikrizeno.Tada puoliau siuvinėti. Pabaigiau vieną paveikslą, pradėjau kitą.Bet sugalvojau pagrybauti. Mano kelionė į mišką baigėsi tuo, kad ten mane užpuolė laukinės širšės ir gerokai apgėlė.Na, bet jau spiralė pradėjo kilti aukštyn, skausmai nuo įgėlimo praėjo, kompiuteriu normaliai pradėjau dirbti tik šiandien.Tai jau dabar jums ramybės neduosiu ,rašysiu ir rašysiu. Va taip ,va...

Kestutis Satkauskas

Pasisakymų: 140

Sukurta temų: 1

2009-09-29 18:45

Nu va, neduok neduok ramybės. Bet jūs ten atsargiau- dar kokia erkė įsisiurbs, o paskui Laimo liga ar dar kas nors.

janina meškauskienė

2009-09-29 18:52

Oi, Kestuti,manęs erkės nepuola, tik širšės.Labai jau tamsus ir skausmingas buvo šis spiralės etapas.Bet manau, kad viskas pagerės.Dabar tikiuosi šviesesnio rytojaus-Daug kas spręsis savaitės laikotarpyje. Tikiuosi, kad atsakymas dėl knygos išleidimo bus teigiamas.Smulkiau emaile.

Irena  Baniuliene

Pasisakymų: 34

2009-10-09 21:35

Na štai kokia gyvenimo spyralė

Ji ir mane suvystė neblogai.

Einu ir bandau suvokt kokia prasmė gyventi zemėj

jei mes lyg pilkos pelės knisamės cionai.

Nenoriu aš skaityt moralų,

nes aš ir pati nesu tobula.

Tačiau mane baugina ši gyvenimo spyralė

O kur pabėgti- nežinia.

janina meškauskienė

2009-10-12 18:53

Nebūna vien juodų dienų .Pabundi ir pamatai-koks šviesus rytas , ir tada norisi apglėbti visą pasaulį ir šaukti, šaukti-AŠ LAIMINGA.

Plak širdie gyvenimą ir džiaugsmą,

išsklaidžius niūrią tamsą debesų.

Pamiršus ilgesį ir nerimą ir skausmą,

alsuok ,širdie, gyvenimo ritmu.

Nedaug tereikia -tik pažvelk į saulę-

Įkvėpk giliai giliai gyvenimo aistros.

Dainuok , širdie, ir lai išgirs pasaulis

o dainą tą lai  aidu atkartos.

Aš gyvenu. Neparklupdys jau niekas.

Nepasiduok , širdie , ir plaki dar džiugiau.

Ir kaip toj pasakoj- lydekai vėl paliepus,

Dangus nušvinta vis aiškiau, ryškiau.

Alsuok, širdie, gyvenimą džiaugsmingą.

Ilgai dar plak širdie ir meilę išdainuok.

Spurdėk , širdie, iš laimės.Jos nestinga.

Ir meilę šiam pasauliui dovanok.

janina meškauskienė

2009-10-15 16:34

Na štai. Mano gyvenimo spiralė vėl leidžiasi žemyn.Esu labai įžeista , net iki ašarų. Neturiu kam pasiguosti ,tai viską išsilieju jums. Jūs jau atleiskite, kad taip rypuoju ,pirmą kartą gyvenime mane pavadino prasigėrusia.Yra toks puslapis-Zaliazole. Tai kūrybos puslapis ir retkarčiais aš ten parašau.Puikūs žmonės-to puslapio moderatoriai ir kūrėjai, taip pat labai daug rašančių. Kartais pakritikuoja, kartais pagiria.Na o šiandien parašiau į zaliazole štai šį eilėraštį-

Ūžauja už lango vėjas.

kaukia ,švilpia, drąsko langines.

Tu užkūrei židinį atėjęs-

Man taip gera būt šalia tavęs.

Atšvaitus atspindi tavo akys.

Traška malkos židinio ugny.

Tylime,bet mūsų širdys plakė

Lyg viena.Klausyki, ar girdi?

Liepsnos šoka nuostabiausią šokį.

Rankoj vyno taurė sklidina.

Gera taip sedėti ir svajoti-

Žavi mus melodija sena.

Muzikos garsai užlieja tamsą

ir visas slapčiausias kerteles.

Girdžiu tavo tylų švelnų balsą:

Na, mieloji, pakeliam taures.

Ir dėl to, kad parašiau eilutę apie taurę vyno, mane išvadino prasigėrusia.Pasijutau labai blogai.Skaudu, kai žmonės kurie manęs visai nepažysta išvadina prasigėrusia.

Kestutis Satkauskas

2009-10-15 16:46

Janina, kaip sakoma duok durniui kelią. Nesijaudinkit, nusiraminkit. Visokių begalvių yra. Man kaip literatui, toks žmogaus komentaras yra fantastiškai idiotiškas. Kai perskaičiau, tai mano pirma reakcija nusispjauti ir nusikeikti.

Bet kai pamąstai, tai yra tokių žmonių, deja, ir šiame forume- kuriems laidyti asmeninius įžeidimus yra normalu. Tokie žmonės gryni asilai ir jų asiliškumui palaikyti, jie turi ką nors įžeisti arba ką nors suknisti, kitaip jie negerai jaučiasi. Tokių žmonių visur yra. Tokie yra dvasios ubagai, nes nesugeba normaliai bendrauti.

Deja, būdamas čia, Amerikėj, senia suvokiau ir sakiau, kad lietuvių diskusijų kultūra yra žemo lygio. Kai pradedame diskutuoti, ypač aštriai, dažnai prasideda asmeniai įžeidinėjimai. Pas amerikiečius tai atsitinka labai retai.

Asilas grynas. Kaip tos trys gyvatės... Laikykitės.

janina meškauskienė

2009-10-15 17:11

Kestuti, aš nesuprantu tų žmonių.Pati mėgstu diskutuoti , kartais gal per aštriai , bet niekada žmogaus neužgavau .Juk kiekvienas rašome ,taip kaip mokame ,o geri patarimai ar kritika tik į naudą.O gal aš jau atsilikusi nuo gyvenimo, juk esu tik sena, baigusi TIK vidurinę moteris.Bet man vis tik atrodo, kad išsilavinimas žmogui intelekto nesuteikia. Koks jau gimei, toks...Jūs paminėjote, kad ir mūsų forume yra asmeninių įžeidinėjimų. Aš tuoj pat peržiūrėsiu visą forumą ,labai jau įdomu ,kas čia tokie. Gal reikia sukurti kokias forumo taisykles? kaip manote?

Kestutis Satkauskas

2009-10-16 00:12

Ne konkrečiame šiame mūsų klube, bet apskritai šios svetainės diskusijų puslapiuose.

Irena  Baniuliene

2009-10-16 10:06

Na Janina tikra tiesa gal reiktu taisykliu nes kitaip zmones nemasto kas ka ir kaip šneka ir ižeidziant kitus. Na nesisielokit tokie sulauks savo atpildo .O jusu eiles nuostabios jus šauni

janina meškauskienė

2009-10-16 13:12

Tai reikia visiems bendrai aptarti taisykles. Reikia, kad visi parašytų savo pasiūlymus ,tada kartu aptarsim ir parašysim taisykles. Nors vakar perskaičiau visą forumą , mūsų nariai bendrauja labai normaliai ,jokių ižeidinėjimų, jokių pykčių.Mes šaunuoliai, mes jėga.

Irute, kaip manai, gal mums reikia atidaryti savo klubo galeriją? Keltume ten savo nuotraukas, gamtovaizdžius ir t.t. Bandysiu tuoj įkelti savo nuotraukų. Tik kad nelabai moku, nežinau ar išeis.

Irena  Baniuliene

2009-10-16 21:19

na tikrai butu neblogai pabandykim

janina meškauskienė

2009-10-17 11:49

Man atrodo, kad pirmoji ir pagrindinė taisyklė turėtų būti tokia- jokių įžeidinėjimų ,nevartoti necenzūrinių žodžių. Jūs sugalvokite daugiau taisyklių.Aptarsim  ir patvirtinsim.

Kestutis Satkauskas

2009-10-17 16:08

Nieko negalim padartyti- juk nesam klase.lt kūrėjai, adminai. Nemanau, kad jie darytų ką. Geriausia, jei prasideda asmeniniai įžeidinėjimai, pirmą, antra sykį perspėjimas, trečią- uždrausti lankytis, išmesti visą anketą ir užraukti IP adresą (tai būtų veiksminga tik tada jei IP yra statinis).

janina meškauskienė

2009-10-17 16:30

Tai mes tik savo klube galime surašyti tas taisykles. Nors čia visi bendraujame labai draugiškai ,linksmai, bet ką gali žinoti, kas prisijungs prie mūsų klubo.Tiesiog ateičiai apsisaugot.Nes kai apsilankai kituose portaluose, tai oi jo joi kas darosi.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-10 08:48

Oho kaip senokai čia kas nors berašė... Įdedu vieną savo rašto darbelį.

Mirtį pasitinkant

Ateis mirties angelas,
Pamos švelniai ranka,
Apglėbs sparnu
Ir nusives
Per lauką žydinčių rugių,
Per šaltinį almantį,
Pėdas geliantį,
Per vieškelį dulkėtą,
Per geležinkelį
Be pradžios ir pabaigos.
Jis nusives
Kur tvyro tyla ir ir ramybė,
Taika ir šviesa
Kur nėra skausmo,
Pykčio,
Melo,
Išdavystės...

janina meškauskienė

2009-11-10 10:36

Sveika ,Erikute .Taip, labai jau seniai kas berašė į šį mūsų tokį šaunų buvusį klubą, kuris jau visai baigia užgęsti.O gal tavo eilės įkurs naują ugnį?Puikios eilės, gražūs žodžiai, tik kodėl liejasi toks liūdesys?Gyvenimas man nebuvo rožėm klotas-teko patirti ir skausmą ir išdavystę ir dar daug visokių nuoskaudų.Stengiausi nepasiduoti, ir man tai pavyko.Reikia plėšti iš savo širdies išdavystės skausmą, melo pinkles ir apgaulės spyglius-skaudės, kraujuos, bet po truputį, apsuptyje artimų žmonių skausmas rims...Paskaityk šias mano eiles. Jas rašiau daug metų atgal, kai man buvo labai negera...

Užgauta sielos styga

kaip nutrūkęs žodžių posmelis.

Tai širdy užgęsinta rauda,

tai dainos išgyventos kelias.

Sielos šauksmą iš tolo girdi-

gyvybingas virpėjimas žiedo.

Tai kažkas, kas sutinka kely,

tai tėkmė, kur į praeitį bėga.

Tai nutrūkusi gulbės giesmė.

Priešmirtinis tai gulbino šauksmas-

tai mirties ir gyvybės versmė,

Liūdesys netektyje. Ir džiaugsmas...

Neraminki tu sielos dainos,

nenutildyki džiaugsmo troškimo.

Sielos šauksmas širdies atviros-

tai gyvenimas pilnas laukimo.

Kestutis Satkauskas

2009-11-10 16:39

Liūdna, bet gražiai liūdna ir liūdnai gražu. Smagu, kad užkūrėte ugnį vėl- kaip tik Kalėdoms. Gal po ilgos šaltos pūgos jauki namų ugnis tampa dar jaukesnė ir karštesnė? 

Iš viso įrašų: 146

Gamta ir ...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama