Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 22

ar pasiilgstate Lietuvos?

Autorius:
Sukurta: 2009-07-30 14:10
Rasa K

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 3

2009-07-30 14:10

??

Rasa K

vaida dagilyte

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-07-31 11:55

as manau jog tik zmogus pagarbos ir savigarbos gali sakyti, jog nepasiilgsta Lietuvos, jog ten yra viskas tik blogai, zmones niurus ir pikti, ir nenori ten sugristi.. o is tiesu lietuviai visur vienodi, skirias tik asmenybes, o gimta salis visad lieka mieliausia, saviausia... Pasiilgstam, dar ir kaipŠypsena)

Rasa K

2009-07-31 12:11

sveikute Vaida......esu jau kazkur 4 metai nebuvus Lietuvoj, dabar labai noriu..

vaida dagilyte

2009-07-31 20:19

suprantamas norasturbut toli gyveni... as tai stokholme gyvenu, netoli, simet buvau viena karta grizus, bet ir vel noriu

Rasa K

2009-07-31 22:24

nea Vaida netoli, sakoma ( arti baznycia , toli Dievas Mirktelėti randuosi Hamburge, bet iki siol nejauciau didelio noro grizti, darbai ir visa kita....ir kazkaip netrauke....bet va dabar...labai traukia..

Rita Pankuniene

Pasisakymų: 3

2009-08-01 12:35

Sveikutes,

As paskutini karta Lietuvoje buvau pries 1,5metus..kad pasiilgau gimto krasto tikrai nepasakyciau; pasiilgau artimuju, draugu.. taciau pacios Lietuvos.. sistemos tikrai ne. Šypsena ... nezinau kodel- bet jauciuosi ten svetima.

Geros Dienos!

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-08 12:22

LABAS!Karta i metus gryztu i Lietuvele 3-4savaitem!Jos taip greitai prabega,labai pasiilgstu Lietuvos,labai!Visur gerai,bet namuose geriausia,kaip ten bebutu!

Rasa K

2009-11-10 15:42

sveika Dalia...ilgas atostogas planuoji 3-4 savaites- tikrai saunu..

Asta Rozenaite-Tognoli

Pasisakymų: 1

2009-11-11 11:33

Sveikutes.as i Lietuva gryztu karta i metus,o taip noretusi gryzti dazniau,labai jau ilgiuosi artimuju.Bet ka padarysi pati pasirinkau toki gyvenima!Geros dienos

remigijus juknevicius

2010-02-16 12:52

SVEIKI VISI IR VISOS NORS VYRU CIA AS NEMATAU ,BET TIEK TO GYVENU UK VELSE NUO CIA IKI LIETUVELES APIE 2400 KM JEIGU SU MASINA VAZIUOJI  ,JEI SU LEKTUVU APIE 2,5 -3VAL TIK SKRYDZIO KOL CIA RANDIESI JAUCIUOSI KAIP NAMUOSE NAMAI SEIMA VISKAS PUIKU BET KAI GRIZTI I LIETUVA TAI DVIEMS KARTAIS  TRIMS SAVAITEMS ATRODO TURETU UZTEKTI BET DEJA DEJA... PER 8 METUS UZSIENYJE NEI VIENO KARTO NESINOREJO GRIZTI ATGAL .LBIAUSIAI TRUKSTA ARTIMUJU ,BET GRIZTI KELIOS DIENOS IR VEL TA PATI RUTINA GREITAI PERSILAUZI,BENT JAU MAN TAIP

paulius kamantauskas

2010-02-16 21:07

Sveiki "emigrantai".Neisizeiskit uz ivardinima,nes as irgi vienas is ju.Skaitydamas jusu pasisakymus supratau,kad jus kankina nostalgija Lietuvai,o ivardijus tiksliau tai draugams,namams ir t.t. Taciau isvykstant is Lietuvos apie tai negalvojom-todel dabar sitas posakis (visur gerai,bet namuose geriausia) Lietuvai netinka,nes jeigu taip butu-tai ir jus gyventumet Lietuvoj..   Taigi nesupykit uz toki poziuri,bet manau,kad musu namai ten kur musu seima.O jeigu kas nors dar nesukuret seimos-tai dar gal ir neradot namu.... 

Rasa K

2010-02-16 21:15

Pauliau---sutinku- namai ten, kur gerai jautiesi

Inga Rahkonen

Pasisakymų: 4

2010-02-19 18:21

Sveiki,zinoma Lietuva mano gimtine,bet po daugelio metu Suomijoje jauciuosi kaip namie,be to,kad cia mano vyras ir vaikai.Be to,kad si salis labai arti Lt ir tikrai daznai galima nuvaziuoti.Pirmus pora metu tikrai buvo sunku,nes buvau visai viena.Seima ir draugai buvo Lietuvoje,bet studijuodama susiradau draugu.Pradejus dirbti draugu ir pazistamu ratas dar labiau prasiplete,o sukurus seima isvis jauciuosi kaip namie:-)Zinoma,lietuviu kalbos siek tiek pasiilgstu,nors su vaikais bendrauju tik lietuviskai.

paulius kamantauskas

2010-02-24 00:04

Sveiki likimo broliai ir seserysŠypsena Matau po truputi musu ratas gauseja ir nuomones sutampa-malonu,kad ne as vienas taip manauŠypsena Na o del lietuviu kalbos-jos pamirst ar pasiilgt,bent jau is mano puses,neiseitu.Nes musu seima-lietuviu,o ir paciu lietuviu,kaip "kolorado" vabalu visur pilna.Beje LT irgi netoli nuo Norvegijos.Atsiprasau,kad nepasirasiau kur randuos. Taigi linkejimai visiems esantiems ir busintiems pasnekovams.IKI.....

Rasa K

2010-02-24 09:23

sveikas Pauliau..liet.kalbos pamirsima laikau absoliucia nesamone----nesuprantu tu zmoniu, kurie sakosi pamirse liet. kalba ( ?????????juokinga darosi ) pati esu 12 metu ne LT, neturiu kontaktu su liet. mastau, skaiciuoju, kalbu svetima kalba...bet stai liet. kalbos pamirsti neimanoma- tai iauge i krauja.

Erna Mizaraite

2010-02-24 12:06

Sveikuciai! Malonu buvo perskaityti visu mintis ir rasti daug bendraminciu . As jau desimti metai, kai gyvenu Italijoje. Gal kaip ir daugeliui, man irgi pirmieji 2 metai buvo sunkiausi. Dabar savo namais laikau tiek Italija, tiek Lietuva. Abi del skirtingu priezasciu. Italijoje sukuriau seima, auga vaikai; Lietuvoje - artimieji, draugai, gimtine... Del kalbos tai irgi nejauciu problemu, be to su vaikais seimoje bendrauju lietuviskai. Kiekvienais metais parvaziuoju i gimtine... O siais laikais galimybiu palaikyti rysi, kur bebutum tikrai nemazai, tai ir tie atsumai nebaisus. 

Donalda S

Pasisakymų: 1

2010-02-24 14:05

Rasa K., as sutinku su tavim, kad savo gimtos kalbos pamirsti neimanoma. As taip pat beveik 12 metu Svedijoje, bet kazkaip negaliu pamirsti liet. kalbos, nors yra didelis trukumas bendrauti lietuviskai. Zinoma darosi irgi juokinga, kai kiti sako, kad pamirsta savo gimtaja kalba budami tik keleta metu uzsienyje .

Rasa K

2010-02-24 15:01

as taip pat prisijuokiu is uzsienio lietuviu pabuvojusiu 3 metus uzsieni ir staiga pamirsusiu liet.kalba

Anzelika Dzurajeva

2010-02-26 19:22

sveiki mieli tautiechiaiŠypsenachia matyt nuo zmoniu priklauso tas pasiilgau nepasiilgau.Gyvenu jau 6 metai chia anglijoij y lietuva trauke pirmus metus..draugai sheima..namai..bet visas poreikis ir noras atslugo su metais ir dabar y lietuva visikai netraukia vaziuoju aplankyt mamos karts nuo karto bet ne del to kad pasiilgau lietuvos,sutinku su Paulium namai yra ten kur tavo sheima,Gimta shalis zinoma lietuva bet mano namai chiaŠypsena

Iš viso įrašų: 22

guillaume millet p..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama