Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 41

Lietuvos ambasada UK

Autorius:
Sukurta: 2009-07-31 13:32
Loreta Fuller

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 1

2009-07-31 13:32

Kokia jusus patirtis Lietuvos Ambasadoje Londone?

Paprasiau uzsiregistruoti pasui pasikeisti Birzeli (paaiskinau kad pasibaige Balandi), gavau "appointmenta" gruodi! Turiu gyventi be paso, nes i lietuva neplanuoju vaziuoti, bet kitur atostogauti irgi negaliu. Ir berods kai priduosiu Gruodi dar reikes laukti kokias 6 savaites kol gausiu.

Vis nesibaigianti biurokratija. O musu UK tukstanciai. Mastau, as visi per sita pragara turejo praeiti?

Daiva Bernotaitis

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-07-31 14:50

As jau ir nesistengiu nieko ambasadoje tvarkytis - tai yra be prasmes ir daug nervu kainuoja Pries pasibaigiant pasu galiojimui vaziuojam i Lietuva ir pasidarom ten per viena diena, tai nusaunam du paukscius vienu kartu - ir saviskius aplankom ir pasus pasidarom.

Juozas Redeckas

Pasisakymų: 1

2009-07-31 15:46

Na man teko tik vaikui asmens grizimo pazymejima daryti, tai problemu nebuvo, o pasus, kaip jau minejo Daiva, keiciames Lietuvoje.

Raimonda Varnaite

Pasisakymų: 80

2009-07-31 18:13

Mes vaikui pasa dareme ir keitemes savus bei vaiko UK ambasadoj.Pirmiausia tai apsileidimas tureti negaliojanti pasa ,o eiles i ambasada is tiesu dideles jei nori keisti pasa.Reikia pries kokius 3men registruotis,o keiciamo paso lauki mazdaug 3sav.Siaip man didesni soka ivare tai,kad konsulinis skyrius yra rusyje,mazame kambarelyje,nera tualeto ir apsauginis vaidina dideli virsininka.Jokios pagarbos saviems pilieciams-bijai klausima uzduoti,o jei padarei klaida pildydamas dokumeta .Galetu bent normaliasnes pataplas tureti.

vida bernataviciene

Pasisakymų: 11

2009-07-31 19:35

TEKO lankytis ambasadoj gimus anukui.Negalejau patiket ,kad patalpos gali but ysikurusios rusy.Artimiausias tualetas macdonalde.Gerai ,kad turejom navigacine.Patarimas:jei lankysites Lietuvos ambasadoj Londone,pries vykdami uzsidekit sauskelnes ir isgerkit valerijonu.SEKMES

lina zvaginyte

Pasisakymų: 5

2009-08-01 14:45

Sveikos merginos As dar nesu buvusi lietuviu ambasadoje.Ka manote ar man apsimoka mano mazajai prasyti pasa cia?Kiek ilgai laukti laikino dokumento vaziuti i Lietuva?

lijana sinkunaite

Pasisakymų: 1

2009-08-01 16:36

as kiek pamenu mano drauge dares pasa cia lietuviu ambasadoj londone tai lauke kazkur kelis menesius laikinoŠypsena o paskiau vaziavo i lt darytis  jau ilgalaiki tai aiku kad apsimoka kitaip i lt neisvaziuosit ir vaikas bus bepasissekmes

lina zvaginyte

2009-08-01 19:19

As turiu omeny "tikra pasa",Nes siais metais dar nenoriu niekur vaziuoti.O bepase mano didzioji buvo 8 metus,nes Lietuvoje gyvenome.Ar Lietuvos Ambasada duoda tikra pasa vaikams?As tik sita dabar suzinoti.Aciu uz atsakymus.

Sadana SJ

Pasisakymų: 26

2009-08-01 23:01

aisku kad duoda tikrus pasus ambasadoj tik tai truputi laiko uzimames pastovus klientai esam

lina zvaginyte

2009-08-01 23:30

Aciu tau Sadana uz atsakyma  

Sadana SJ

2009-08-02 23:11

Prasom Lina,nera uz kadar is savo patirties galiu patart,jei planuojat vaziuot atostogu i LT,tai tada geriau imti laikina zinoma jei gyvenate Londone ar salia jo(ji tikrai greitai isduoda,atleiskit nepamenu per kiek laiko,kad nesuklaidinciau,visa informacija galima suzinot internetu,o geriausia telefonu gan maloniai ir kantriai viska issaiskina).na o siaip tai jeigu nera skubu arba nevaziuojat i LT,tai tada geriau darytis pasa cia ambasadoj dabar jau atsiuncia i namus.o del nervu-niera ko ten nervuotis.viena ten tokia kandi kazkada buvo per musu eilini apsilankyma,o taip tai aptarnautojai visai normalus,as kazkaip net nepamenu to apsauginio-tiesiog nekreipiu demesio i ka man nebutina kreipti.o stai dauguma is musu tautieciu tikrai pasikele ir nemandagus buvo atvejis kad ir su stipriu kvapu(alkoholio)pilietis shukaliojo,na tai kaip su tokiais zmonemis elgtis jei "kimba i akis" ?

Neegzistuojantis vartotojas
2009-08-03 04:23

sveiki.Yra ir pliusu ir minusu su ambasada,bent jau as su seima neturejome jokiu problemu kiek vaziavome,pries du metus vaziavom i lietuva,mazajam reikejo laikino keliones dokumento,treciadieni nuvaziavau,o penktadieni pasiemem. O del pasu,tai ka jei neskubi,nera cia ko nervuotis,tik paprasciausiai dabar eiles dideles,nes visi uzsidege nauju pasu,raudonu,kaip kokiu komunistiniu Kvatotis del to ir tos eiles dabar tokios dideles,pagalvokit kiek zmoniu kreipiasi,o kiek tik aptarnauja.Sutinku su kai kuom kad nereikia apsileisti ir laukti iki paskutines akimirkos,pasa gali pasikeisti ir kai jis galioja,cia jau paciu bedos,tai ir bukit pikti tie kurie apsileidziat ir po to reikia skubet,nes nori ten ar ten skrist. Turejom mes irgi galiojancius zalius naujus pasus,bet sumasteme pasikeisti i raudonus,nes gal planai pasikeistu noretusi i kokia amerika pas gimines nulekti,tai dabar nei skubet kur nei ka,ir nervu nesigadiname. O kad Ambasada patalpu neturi tai cia didelis minusas,atsiprasant nei nusimy.... nera kur,su vezimukai negalima vaziuot,nes vietos nera,kaip sakant biuras skyleje Šypsena Juk sklido kalbos kad ambasada kelsis i didesnes patalpas,bet kazkodel nesisviecia jiems turbut,o ypac dabar "Krize" Kvatotis Cia buvo is mano patirties,o jus spreskit kaip norit Šypsena iki

Raimonda Varnaite

Pasisakymų: 80

2009-08-03 11:43

Na jau kelis kartus lankiausi ambasadoj,pirmas kartas tai daugiau juoko buvo,nes verziusi pro isblizgintas duris,kur musu veliava kaba ir pats ambasadorius sedi,bet deja teko rusin eit .Siaip is pirmo apsilankymo as irgi nemaciau apsauginio,bet po metu kai reikejo sunui pasa keits pamaciau .Tiesa,vaikui prik... pampersa keiciau ten pat koridoriuje ant grindu,pasitiesus lietuvisku laikrasciu kuriu prideta prie iejimo.

Vilija Sinelnikovaite Spurr

Pasisakymų: 11

2009-08-03 22:37

Teko pabuvoti ambasadoje, aisku , kad WC nera, tai siaubas visiskas. Be to labai kvaila sistema ten pas juos. Uzsiregistravau pasui keisti, pasake atvaziuoti ta ir ta  diena nuo 9 iki 12.30 Atvaziavom  pries pat 9 ryto, jau trys zmones laukia. Kai jau atsidare suejom visi i vidu stovim eileje, prie langelio isdave formas kurias reikia uzpildyti. Idomiausia, kad jokiu pavyzdziu kaip pildyti nera, paprasius , buvo pasakyti uzpildyti, keik galim, kiek neuzpildysim pataisys vel prilaukus eiles. Tai gi galu gale kiek uzpildziau kiek ne, vel atstoviu eile, kurioje beje stovi ir neuzsiregistrave zmones, del ivairiausiu kitokiu problemu , man dar pasiseke, kad uzpildziau forma be klaidu, nes pries mane stovejusius nusiunte perrasyti ir vel stoti i eile. Keista ta eile, kai zmones nezino kada atvaziuoti, nes konkretaus laiko nepaskiria, laukti reikia gyvoje eileje, o teko is vieno vyro girdeti, kad pries tai diena jis pralauke iki 12.30 kai uzdaro duris, eileje dar buvo keleta zmoniu, tai galiniai buvo isprasyti, nes atseit iki 13 val. nebespes ju aptarnauti.  Paso man niekas nesiunte, gavau SMS zinute i mobilu, kad pasas pagamintas ir turiu atvykti i ambasada jo atsiimti. Paso laukiau apie 5 savaites. Beje prisiskambinti ambasados telefonais irgi nera lengva, o ir prisikambinus ne butinai gausit reikiama informacija. Esu buvusi ambasadoje 5 kartus ir visus kartus norejosi kuo greiciau is ten dingti ir daugiau gyvenime nebetureti su jais reikalu

Sadana SJ

2009-08-05 19:37

pries pora metu galima sakyt neimanoma buvo ten prisiskambint,o dabar be problemupaskutini karta mes mazajam keitem pasa liepos menesi,viskas laiku buvo kaip ir paskirta,ir pasa atsius i namus tam reikejo sumoket uz registruota laiska o del wc mes atvyke i Londona stengiames atlikt gamtinius reikalus pries vykstant i ambasada,arba jei yra laiko tai pakeliui uzsukam i bara -ir bedos isprestos

Akvile Taskunaite

2009-08-07 16:42

As labai sekmingai uzsibookingau appointmenta ambasadoj 6 birzelio.....galit patiketi kiai dienai? 31 Rugsejo - po 4 men.....nerealu

Loreta Fuller

2009-08-07 16:53

Dekui Vilija uz gera paaiskinima ko tiketis. Vat pati skambinau i ambasada deja nejo prisiskambinti tai teko rasyti emaila! Nezinau kaip SADANAI visad sekasi?

Zinojau kur rasau atvira klausima, deja pastebejau lietuviu budas nesikeicia. Tik pasiept pasmerk, neaisku del ko. Atrodo labai tiksliai paklausiau: JUSU PATIRTIS LIETUVOS AMBASADOJE? Ko cia nesuprasti? Ar prasiau pareiksti nuomone apie mano nebegaliojanti pasa? Lyg ir ne. PASIRODO KAI KURIE ZMONES NELABAI SKAITO ANTRASTE.

As tik pasakiau kad paprasiau uzsiregistruoti GEGUZI, paskyre diena po sesiu menesiu GRUODI. Man tai cia abskritai nenormalu. As nevaziuoju i Lietuva jau daugeli metu. Bet, kadangi jus visi nelabai kokia patirti turejote Lietuvos Ambasadoje, tai persasi lengva mintis- issiimti angliska pasa. Pereisiu ta pati pragara, bet tik viena karta. Pasikeitimui problemu tokiu dideliu nebebus. Simple!

Sadana SJ

2009-08-07 20:27

o kas cia ne i tema ka pasake?ka norit ta galvokit,parasiau nuo saves kokia mano patirtis buvo Lietuvos Ambasadoje Londone.Geguze "uzsibookinom appointment'a"Liepos menesiui,siandien gavom pasa pastu

2009-08-07 20:49

Mrs.Fuller tavo antraste ar kieno daug nesako,sako tik LIETUVOS AMBASADA UK,ne kiek vienas zmogus lenda i forumo pradzia paziuret koks kieno klausima buvo,o gal jo isvis nebuvo. Sekmes  ..... Šypsena

Redagavo:
userPhoto
(2009-08-12 20:16)
Loreta Fuller

2009-08-09 20:26

vat ponas Laurynai tai ir nepaskatei ka kas rase. Suprantama, ne jus rasete antraste.

O stai papeikti tai tik leisk lietuviui ir jis bus pirmas eilej!

Iš viso įrašų: 41

Lauris po mokyklos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama