Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 16

karas:suo pries kate :)

Autorius:
Sukurta: 2009-08-01 21:52
Vaiga Jazdauskaite - Raulinaitiene

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 2

2009-08-01 21:52

paanalizuokim visiems iki kaulu smegenu svarbia tema - kas geriau: kate ar suo.... del sitos temos pykstasi geriausi draugai, skiriasi net seimos....

2009-08-01 21:55

as pabusiu labai jau kategorishka siuo klausimu ! as uz sunis!!! amn kates netrukdo - bet jos man grazios ir patinka - tik kai jos toli ir ne pas mane namie Šypsena gamtiniu reikalu tvarkymas namuose, lipimas ant palangiu, lentynu ir viso kito kas pasiekiama - ne man! gal ir supyks gyvuneliu myletojai ir kaciu vergai... mano pozicija aishki

Jovita Leonaviciute-Pranckeviciene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-08-01 21:55

as visom 4 uz sunis

Indrė M

Pasisakymų: 61

2009-08-02 11:55

nu kad seimos skirtusi negirdejau, bet cia kiekvieno reikalas. Pamenu akzkas pasakojo, kad Kate laiko save Dievu, o suo Dievu laiko seimininka....

As laukinems katems alergiska, mane beria. O siaip as uz sunis, nes tada as Dievas  

pajupkavau aisku, ne del to as uz sunis

Neegzistuojantis vartotojas
2009-08-02 18:27

nors su katem ir nesipykstu,bet esu baisuliausia sunu myletoja

Agripina Irmos drauge

Pasisakymų: 47

Sukurta temų: 3

2009-08-03 17:29

Dabar mano nuomonė pasikeitė, bet prieš kokius penkerius metus bučiau kategoriškai pasakiusi: "Nemėgstu katinu". Dabar juos myliu, man jų gaila, norisi padėti, bet jeigu reiktų rinktis... tixliau, aš jau išsirinkau: ŠUO ir taškas  Nes jis draugas, nes myli besąlygiškai, nes niekada neišduos (netgi tada, kai išduos artimiausias žmogus), nes niekada neprivers pasijusti niekam tikusia, nes šuo - tai tobuliausia, ką sukūrė gamta ar išvedė žmogus, kas bebūtų.

Aš už šunis. Didelius ir mažus.. tiesa, daugiau didelius, nei mažus

Indrė M

2009-08-03 20:10

Irma Rasalaite - Olisauskiene

Pasisakymų: 1

2009-08-06 06:20

as myliu aplamai visus gyvunus bet labiausiai zinoma sunis .Turiu namie pudelaite.Mano vyras tiesa sakant siek tiek kreivai ziurejo i mano polinki sunims ,bet teko jam su tuo susitaikyti ir dabar tikrai zinau kad ir jam patinka sunis.tuo as labai dziaugiuosi.

2009-08-06 14:01

man tas kaciu poziuris "as katinas,as vaikstau vienas, kur noriu ir kada noriu" visai neimponuoja 

2009-08-06 17:15

ispjauni tuos du "giliukus" tarp koju ir nebelieka to posakio Kvatotis

Indrė M

2009-08-06 21:59

o ka tada jie namie sedi?

o kaip su kalytem?

Redagavo: (2009-08-06 22:00)

2009-08-07 06:19

Su katytemis panasiai - bent jau nera rekimo Šypsena zodziu - bosbos nerekia, vyrai pas kitas nesiprasho Šypsena

Gintautas Brėskys

Pasisakymų: 2

2010-08-09 13:41

Aš įsigijau šunį - žmona katiną (banalu). Šuo ištikimai gulėdavo prie kojų kol aš valgau. Gal kas nukris. Jei tuo metu atslinkdavo katinas, šuo demonstratyviai už pakarpos išnešdavo jį į kitą kambarį.

Be galo myliu savo šunį nors vienoje lovoje ir nemiegam. Nei katino nei žmonos jau nėra.

Tania Gaudinskienė

2010-11-08 09:22

Pas mane puikiausiai gyvena ir šuo, ir katinas. jokių problemų.

Rima D

Pasisakymų: 4

2010-11-08 09:45

mano šuniukas myli kates,nors gauna nuo jų

Vaida Balsyte-Varkaliene

2011-01-21 14:40

Pas mane namuose yra ir kate ,ir suniukas....is pradziu visko buvo: ir pykcio ,ir apsimusimu....bet po truputi vienas prie kito priprato ir dabar gyvena gana draugiskai....net miega viename guolyje susiglaude...

Iš viso įrašų: 16

Risoul (FR)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama