Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 14

STEBUKLAS

Autorius:
Sukurta: 2009-08-17 16:30
Edmundas Samoška

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 1

2009-08-17 16:30

Vakar upėje gaudžiau įvairią žuvį ant sukriukės ,kibo neblogai ,ir upėtakį neblogą ištraukiau ,ir lydekėlę .

vienoje labai žolingoje vietoje užkibo ,priešinosi neilgai ,ploną valą lydekiokas matyt dantimis pertraukė ir ,atia ,ntrūko ,Geila buvo ir sukriukės ,ir žuvies. nu ką,susitvarkiau ir vėl toliau kiek paėjęs žvejoju.

staiga vėl kažkas norėjo griebt sukriukę, nepasikirto ,galvoju vėl nepasisekė,bet žiūru kažkas kabo ant trišakio,.Nustebau labai kai pamačiau prieš tai nutrauktą sukriukę ,kabojo gražiausiai pasikabinusi už kilputės, tai manau nepakartojamas nutikimas ,pagalvojau ,- žuvis grąžino ką nutraukė.

gal kam dar atsitiko kas neįprasta ,parašykit.

Mindaugas Rukas

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2009-08-17 17:01

Cia geras. Edmi,norejau paklausti ar imanoma pazvejoti Minijoje ties Zarenais,kokie ten gyliai,ar daug sraunumu,koks upes plotis? Zadu vaziuot i tuos galus,jei gali papasakok.

Vytenis Raugevičius

Pasisakymų: 54

2009-08-17 17:02

pagalvojau ,- žuvis grąžino ką nutraukė.

Lydekaites, ka tik turejusios akistata su sukriuke ir kai ziaunose plaukiant kazkas skausmingai duria, manau tikrai ne pirmas planas buvo ciupt kita pasitaikiusi masala. Nenoriu sugadinti stebuklo euforijos, lai trenkia mane perkunas, bet ar nebus cia kelyje pasitaikes zacepas, o plasdenancia sukriuke meistriskai numetes i ta vieta, kur tau kibo, pasikirtai pats?  tavo ivykis rodo, kad metai taikliai ir gali rasti adata sieno kupetoj

☻☺㋡MINDULE㋡☺☻ Klubas Gyvenantiems JAV

Pasisakymų: 65

Sukurta temų: 3

2009-08-18 06:41

Na man yra buve, kad ishtraukia zhuvis su mano kabliais, ar ash pats ushsitraukiu jau nutrauktus savo kabliukus... Kolkas neteko ishtraukti zhuvies su savo kabliuku...

Uzhat teko ishtraukti zhuvi, kai kabliukas uzhsimetes ant zhilkos ir susidariusi kilpa uzhspaudusi zhuvies uodega Šypsena

valentinas rodis

Pasisakymų: 1

2009-08-25 11:19

na man ne viena karta yra buve kad gaudziau mikrais eserius ir nutraukus sistema toliau zvejhojant prisiprasau ta paty esery su mano mikru burnoje. arba svedijoje kai gaudem ezerines lasisas tai jos tokios rajos kad esu istraukes su 3 kabliais burnoje

Edmundas Samoška

2009-08-25 14:10

esu kažkada skaitęs ,- rusijoje vyras žvejojo ir žmona valtyje buvo ,ir kaip ten atsitiko ,kad žmonai auksinis laikrodukas nuo rankos nukrito į vandenį,. vyras po kurio laiko pagavo lydeką ,namuose išskrodus žuvį skrandyje rado tą laikroduką ,kuris dar tebeveikė ,va kur tikras stebuklas

Vytenis Raugevičius

Pasisakymų: 54

2009-08-25 15:38

geras. tuo zvejyba ir ypatinga, kad nezinai ko gali tiketis. Gaudai lydi- pagauni Rolexa

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-08-25 16:12

Uj nesupykciau, jei maniskis ka nors tooookio pagautu  o dabar pagauna ir paleidzia, net nepatikrines kas ten ju viduje  gal jau ne viena rolexa pateriojau

Edmundas Samoška

2009-08-25 18:43

OI CHEBRA NEJUOKINKIT,

aš tai visad patikrinu ką žuvis prarijus,įdomu .gali sužinot kuom minta ,paskum ir masalus gali pririnkt

Aurelijus Zalkauskas

Pasisakymų: 1

2009-09-02 18:29

esu istraukes kelis sapalus ant svino.zvejojau mazu mepsiuku nemune.srove buvo didele,todel uzdejau svino slyvute apie 1 metra auksciau mepso.ir pritvirtinau kabliuka.ir tai pasiteisino.tai toks eksperimentas buvo.kita karta bezvejojant dugninem eserius uzpuole mano masalus pugzlei.pabodo juos traukti ir palikau uzkibusi pugzli po keliu minuciu dugnine sudrebejo nuo 900 gr. eserio.tokiu budu pagavau 4 gana gerus eserius

Valentinas Landa

Pasisakymų: 2

2009-09-14 22:08

Na o aš šiandien stebuklą mačiau. Gaudėm karšius su dugninėm, kol traukiau, galvojau, kad kokių  3 kg bus, arčiau prisitraukus pamatėm, kad tai apie 1,5 kg lydeka. Masalas kukurūzas

Valentinas Landa

2009-09-14 22:10

Pamiršau parašyt, kad lydekos taip ir neištraukiau  krantą, įsivėlė į žoles prie kranto ir atitrūko

egidijus jakstas

2009-10-08 23:09

dazniausiai tai, nei blizges nei lydekos... va kaip man nesiseka!!! ( shposyju)

Jurgita Barmaleika

Pasisakymų: 27

2009-11-26 21:15

Akcija "Isgelbek drauga" tesiasi...

Edmundas Samoška 2009-08-25 14:10 rašė:

esu kažkada skaitęs ,- rusijoje vyras žvejojo ir žmona valtyje buvo ,ir kaip ten atsitiko ,kad žmonai auksinis laikrodukas nuo rankos nukrito į vandenį,. vyras po kurio laiko pagavo lydeką ,namuose išskrodus žuvį skrandyje rado tą laikroduką ,kuris dar tebeveikė ,va kur tikras stebuklas

Iš viso įrašų: 14

Audra P

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama