Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 47

kas gali padeti?

Autorius:
Sukurta: 2009-08-24 23:43
aiste beliunaite

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2009-08-24 23:43

ant orchidejos ziedeliu atsirado juodu taskeliu,ka tai reiskia?

Vitalija Raščauskaitė-Butkevičienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2010-02-24 08:58

Gal žiedus apipurškiat vandeniu?Nes tik aplink augalą,lapus purkšti galima...

Vida Sinkevičiūtė-Koženiauskienė

Pasisakymų: 12

2010-02-24 20:59

pameginkit palaistyt achtaru,jis veikia per augala kenkejus,as savo kenkejus taip isnaikinau

Inga Mačionytė

Pasisakymų: 30

2010-02-25 09:54

net ir nežinau,man taip nebuvo

Neegzistuojantis vartotojas
2010-04-06 18:30

mano gelytes uzpuole mazos musytes. jos lyg ir jokios blogybes nedaro, bent kol kas matomos.. bet labai jau nemalonu, kai prieini sujudini ir jos pradeda skraidyti. Gal kas buvote susidure ir turite patarimu kaip jas ismaikinti? 

Ina Miseviciute-Grigiene

Pasisakymų: 31

2010-04-06 18:36

pas mane buvo , tai as cobros ,musem kur, purkstelejau ant palanges prie vazono vienur kitur , bet nedaug labai reikia ir iskrito visos. Tik nepurskit ant geles

2010-04-06 18:38

as jau ir ruosiausi imtis kokio "diklofoso" Šypsena tik vis prisibijojau ar gelytems nepakenks. tai papurksiu palange ir kur ne kur vazona Šypsena

Aciu  

Vida Sinkevičiūtė-Koženiauskienė

2010-04-06 18:40

siulyciau geliu parduotuvej nusipirkt aktaro,pasidaryt tirpala ir palaistyt zeme,nes matomai yra zameje ju kiausineliu,o si priemone jas isnaikins nepakenkdama augalui,detalia instrukcija rasit ant pokelio arba pasikonsultuokit su pardaveja

Ina Miseviciute-Grigiene

Pasisakymų: 31

2010-04-06 18:40

uzteks ant palanges , vistiek kyla i virsu , tik nepersistenket labai daug nepurskit

Daina Valentiene

Pasisakymų: 2

2010-04-06 19:11

o gelytes gal persodinot y nauja zemuke?

Rasa Weber

Pasisakymų: 4

2010-04-06 21:34

mano uosviene turejo tokia problema tai jai kazkas patare supjaustyti bulve ir ikisti gabaliuka ar kelis, priklausomai nuo vazono dydzio, i zeme. Sake, musyciu tuoj pat nebeliko.

2010-04-06 22:00

aciu uz patarimus Šypsena

taip persodinau i nauja.. greiciusiai beda bus tame, kad viena persodinant i vazonelio dugna idejau drenazo akmenuku.. ir po to man kazkaip tu musyciu atsirado Nuliūdes ir taip ant visu likusiu pritupe Nuliūdes 

kol nusipirksiu priemoniu, pabandysiu bulve ideti Šypsena 

Daina Valentiene

2010-04-07 09:15

zinok mergyt as pernai nusipirkau maxsimoj zemiu tai pas mane nuo zemes atsirado musiukai bet as nieko nedariau ir pradingo po kokio menesuko

2010-04-07 11:00

as tai pat,kai tik pastebiu kokius gyvius, is karto silpnu aktaro koncentratu perlieju orchidejas... Kartais ir sanpaulijas perlieju, kad neuzsikrestu...

Inga Mačionytė

Pasisakymų: 30

2010-04-08 10:45

neteko dar susidurti su jokiais gyviais,bet matyt,žinosiu ką reikia daryti

Danguolė Kaušakytė

2010-06-06 18:33

O mano vienai orchidėjai kažkas atsitiko. Stiebas ir lapai lipnūs pasidarė tarsi medum aplietos, o po kiek laiko ant žiedų kažkokiais baltais vabaliukais apkibo. Patarė spirito tirpalu nupurkšti, bet tik trumpam padėjo. Dar bandžiau LOC valiklio siediniu Verktiiš AMWAY firmos) nuvalyti, bet taip pat trumpam pranyksta ir vėl atsiranda. Na išmesčiau,  bet tokia graži, žiedai irgi gražūs nenuvysta. Labai laukiu patarimų.

Asta Vaitkeviciene

Pasisakymų: 6

2010-07-02 21:05

geriausiai nuo tu vabaliuku nusipirkt decio  sodininku prekese ir atskiedus nupurksti,padeda ne tik orchidejoms,bet ir kitoms gelemsjei nieko nedarysi nualins augala.

2010-07-02 21:16

Vaje tai cia tas decis kur kolorado vabalams tinka?????????????

Danguolė Kaušakytė

2010-07-02 21:42

Asta Vaitkeviciene Šiandien 21:05 rašė:

geriausiai nuo tu vabaliuku nusipirkt decio  sodininku prekese ir atskiedus nupurksti,padeda ne tik orchidejoms,bet ir kitoms gelemsjei nieko nedarysi nualins augala.

Ačiū už patarimą bandysiu taip ir daryti. O gal galit parašyt kokiu santykiu  skiesti?

Rožė Vaškevičiūtė-Norkūnienė

2010-07-13 08:18

Danguole, kaip Jūsų orchidėja laikosi, ar išsigydėt nuo miltuotojo skydmario? Esu skaičius, kad vieną kart susirgęs, negali jo atsikratyti, po kiek laiko vistiek jie atsiranda, tad atskirkit nuo visų gėlių, nes žiauriai jie plinta, galit netekti visų augalų. Geriau vieno netekti, nei visų.

Savo praktikoje nuo visų vabalų naudoju Actara, jis tinka ir purškimui ir liejimui. Dar yra natūrali priemonė  http://public.fotki.com/Roze55/kitos-gls/bendroji-gli-prieira/priemone.html , bet jis brangokas..

Iš viso įrašų: 47

Gyvenimo akimirkos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama