Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 5
 
 

SCORPIONS istorija

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-09-02 19:18
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-09-02 19:18

Susikūrimo metai 1964

Geriausiai žinomi už savo 1984-ųjų metų albumą „Rock You Like a Hurricane“ ir 1990-ųjų baladę „Wind of Change“, vokiečiai rokeriai „The Scorpions“ per savo karjerą pardavė daugiau nei 22 milijonus įrašų, taip tapdami viena iš sėkmingiausių Europoje (neskaitant Anglijos) susikūrusių roko grupių.

Grupės veikla prasidėjo dar 1969-aisiais, kai ją įkūrė Rudolf‘as Schenker‘is, o pradinę sudėtį sudarė ritmo gitara grojęs vokalistas, jau minėtasis Schenker‘is, pagrindinis gitaristas Karl‘as-Heinz‘as Follmer‘is, bosistas Lothar‘as Heimberg‘as ir būgnininkas Wolfgang‘as Dziony. 1971-aisiais jaunesnysis Schenker‘io brolis Michael‘as prisijungė prie grupės, kaip pagrindinis vokalistas, o naujuoju vokalistu netrukus tapo geras jo draugas Klaus‘as Meine. 1972-aisiais šis kolektyvas įrašė albumą „Lonesome Crow“, kuris buvo panaudotas Vokietijos kino juostos „Das Kalte Paradies“ garso takelyje. Nors į klausytojų ausis prasimušti taip jiems nepavyko, 8-ojo amžiaus pradžios roko grupė „UFO“ pastebėjo Michael‘o Schenker‘io sugebėjimus groti gitara ir pasamdė jį savo įrašams – taigi, jis grupę paliko 1973-aisiais. Micheal‘ą pakeitė kitas gitaristas Uli Jon‘as Roth‘as ir jo padedama grupė kartu su leidybine kompanija „RCA“ išleido keturis albumus iš eilės: „Fly to the Rainbow“ (1974 m.), „In Trance“ (1975 m.), „Virgin Killer“ (1976 m.) bei „Taken by Force“ (1977 m.). Nors Jungtinėse Amerikos Valstijose šiems albumams ne itin sekasi, nemažo populiarumo jie sulaukė Japonijoje.

Pasirodant albumui „Taken by Force“, grupę dėl nesutampančio požiūrio į muzikinę kryptį palikti nusprendė Roth‘as – jis įkūrė kitą kolektyvą „Electric Sun“. „Tokyo Tapes“, dvigubas gyvas albumas, kurį Tokijuje grupė įrašė dar su Roth‘u, pasirodė 1978-aisiais. Netrukus po Roth‘o pasitraukimo, iš „UFO“ dėl nuolatinio alkoholio vartojimo buvo išmestas Michael‘as Schenker‘is, todėl 1979-aisiais jis grįžo groti kartu su „The Scorpions“. Tuo pat metu buvo pasirašyta leidybinė sutartis su „Mercury“ įrašų kompanija. Tais pačiais metais grupė išleido albumą „Lovedrive“ ir pirmą kartą išsirengė į gastroles po Ameriką, tačiau albumui nepavyko sulaukti sėkmės už Atlanto, mat parduotuvės uždraudė jį dėl per daug seksualaus viršelio. Vis dar kovodamas su savo priklausomybe narkotikams ir alkoholiui, Michael‘as kelis kartus praleido grupės koncertinius pasirodymus ir jo nebuvimo vakarams jo pavaduotoju buvo pasamdytas gitaristas Matthias‘as Jabs‘as. Michael‘as galiausiai antrą kartą pasitraukė iš grupės, kai tapo aišku, kad kolektyvo vilčių jis taip ir nepateisina.

Taigi, tuomet „The Scorpions“ atrodė taip: vokalistas Klaus Meine, ritmo gitaristas Rudolf‘as Schenker‘is, pagrindinis gitaristas Matthias‘as Jabs‘as, bosistas Francis‘as Buchholz‘as ir būgnininkas Herman‘as Rarebell‘as. 1980-aisiais grupė išleido albumą „Animal Magnetism“ bei išsirengė į dar vienas pasaulines gastroles. Netikėtai albumas „Animal Magnetism“ Jungtinėse Valstijose pasiekė „auksinio“ statusą ir „The Scorpions“ netrukus jau darbavosi studijoje, kur įrašinėjo naują savo darbą. Visgi, vėl iškilo problemų ir projektą teko atidėti, mat Meine prarado savo balsą ir jam teko atlikti balso stygų operaciją. Daugelis manė, kad Meine buvo atleistas iš grupės, o jo vietoje jau darbuojasi metalo muzikos vokalistas Don‘as Dokken‘as. „The Scorpions“ įrodė, kad tokie gandai nėra tiesa, kai jie kartu su Meine sugrįžo 1982-aisiais, išleisdami albumą „Blackout“, savyje turėjusį kultinį hitą „No One Like You“. Didelės sėkmės visame pasaulyje sulaukęs diskas vien Amerikoje buvo parduotas didesniu nei milijono kopijų tiražu. Bet dar populiaresniu nei „Blackout“ tapo po jo sekęs albumas „Love at First Sting“, pavertęs juos tikromis superžvaigždėmis. Diskas, pasirodęs 1984-aisiais, pristatė „MTV“ hitu tapusį „Rock You Like a Hurricane“, o galiausiai pasiekė ir du kartus platininio statusą. Grupė po albumo pasirodymo išsirengė į vienas sėkmingiausių savo koncertinių gastrolių, kurios gerbėjus nustebino didžiule energija ir įspūdingais šou elementais.

1985-aisiais išleidę albumą „World Wide Live“, grupės nariai nutarė padaryti ilgą pertrauką ir ištisus du metus muzikos versle jų nebuvo girdėti. Dešimtasis studijinis jų darbas, „Savage Amusement“, galiausiai pasirodė 1988-aisiais, o hitu tapusi baladė „Rhythm of Love“ atnešė jiems dar vienus šlovės metus. Visgi, sėkmingiausias komerciškai iki šiol yra 1990-aisiais išleistas diskas „Crazy World“, kurio didžiausią hitą – baladę „Wind of Change“ – ko gero, žino kiekvienas save gerbiantis muzikos mylėtojas.

Nieko nuostabaus, kad „Crazy World“ tapo paskutiniuoju sėkmingu „Scorpions“ įrašų Jungtinėse Valstijose. Tol kol 1993-aisiais rokeriai išleido naują savo albumą „Face the Heat“, daugelis gernėjų jau buvo praradę susidomėjimą grupe – tą lėmė alternatyviosios muzikos sprogimas paskutiniojo praėjusio amžiaus dešimtmečio pradžioje. „Face the Heat“ galų gale pasiekė „auksinio“ statusą, o 1995-aisiais grupė išleido dar vieną „gyvos“ muzikos albumą „Live Bites“. Vėliau, 1996-aisiais, į pagalbą pasitelkę bosistą Ralph‘ą Rieckermann‘ą ir būgnininką James‘ą Kottak‘ą, jie išleido diską „Pure Instinct“. „Mercury Records“ surinko ir į vieną dvigubą albumą 1997-aisiais sudėjo visas geriausias grupės dainas, pavadindami jas „Deadly Sting: The Mercury Years“. 1999-ųjų vasarą pasirodė pop ir techno eksperimentų albumas „Eye II Eye“, 2000-ųjų rudenį senieji rokeriai sugrįžo su disku „Moment of Glory“.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-09-02 19:22

Laukiame  SCORPIONS gerbėjų grupės istorijos papildymų, ypač po 2000-ųjų metų.

Dalia Leimontaitė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2011-03-06 19:40

Ačiū Artūrui už info, bet...istorija nesibaigia, nesvarbu, kad SKORPAI  skelbia atsisveikinimo koncertą, būtinai PRIVALAU su legendiniais roko dievais pasisveikinti prieš atsisveikinant...Iki susitikimo koncerte!!!

Dalia Leimontaitė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2011-06-19 14:45

Nejaugi paskutinis koncertas? , kai muzikantai (dar) turi tiek energijos ! Nuostabus būgnininko "aukštis" ant tos pakylos, kur atidavė tiek "mostų", kad ne tik klausytis, bet ir stebėti buvo nuostabu... nors būgnininko lazdelės ir nepagavau Šypsena

Gitaristo solo, garso kokybė, Klauso Meino balsas...

Širdį virpino ne vien roko, bet ir lyriškos grupės melodijos, kurias labiausiai ir norėjau išgirsti jų atsisveikinimo koncerte. Žaviuosi SCORPIONS !!!

Dalia Leimontaitė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2011-10-07 21:09

"„Albumas „Sting In The Tail“ bus paskutinis mūsų įrašas“, - 2010-ųjų sausį pareiškė roko veteranai, pridūrę, kad leidžiasi į atsisveikinimo su gerbėjais koncertų turą.

Tačiau pažado netęsėjo. Po minėtos plokštelės išleidimo praėjus pusantrų metų, jie įrašė naują albumą „Comeblack“, kuris bus išleistas lapkričio pradžioje.

Negana to, vis nematyti pabaigos grupės paskutinėms gastrolėms, kurių programoje šįmet gegužę „Scorpions“ koncertavo ir Vilniuje. Dabar kalbama, kad gastrolės baigsis net ne 2012, o 2013 metais.

„Comeblack“ - neįprastas grupės albumas. Jame skamba kelių kolektyvo populiarių dainų naujos versijos, o taip pat perdirbti kitų atlikėjų kūriniai.

Taip greta hitų „Rhythm Of Love“, „Wind Of Change“ ar „Rock You Like A Hurricane“ atsirado „Scorpions“ atliekamos grupių „T.Rex“, „The Rolling Stones“, „Soft Cell“ ir „The Beatles“ dainos.

„Nepamename tikslaus mėnesio, dienos ar valandos, kai šovė ši idėja. Bet buvome taip pritrenkti albumo „Sting In The Tail“ ir atsisveikinimo gastrolių sėkmės, kad nusprendėme sugrįžti į įrašų studiją. Juk visur mus pasitinka šaukiantys iš džiaugsmo gerbėjai.

Tai bus plokštelė – bisas. Skirta padėkoti mūsų ištikimiausiems gerbėjams už palaikymą visus šiuos metus. Taip pat parodysime pagarbą grupėms, kurios mus įkvėpė rokui – tokioms kaip „The Beatles“ ir „The Rolling Stones“, - pareiškė muzikantai.

Ar tai tikrai bus paskutinis „besiskirstančios“ grupės įrašas, jos gerbėjai nedrįsta lažintis."

Tai ištrauka iš "Lietuvos ryto", jeigu kas iš gerbėjų praleidot tokią informaciją.

Iš viso įrašų: 5
 
 

KAUNAS VASARA 2012

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama