Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 4

baigesi vasara

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-09-04 12:42
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-09-04 12:42

labas visoms,  mano kelione buvo nuostabi. as taip gerai pasiliksminau lietuvoj, radau nauju draugu ir man taip gaila, kad jus nedalyvaujat jokiam klubo forume. Inga dalyvauja, tai jos neskaitau ir dar vienos ka tik tapusios mamyte taip pat neskaitau, kadagi zinau, kad neturi laiko. matau yra dar viena naujoke, malonu, kad isirasei, taciau nezinau ar ilgai dar tesis sis klubas, su tokiais forumo dalyvavimais. na ka, linkiu geros jums rudenio pradzios!!!!

Inga Truskauskaite-Ibraimi

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-09-30 15:18

va ir as naujoke,zinai vasara daro savo tai kieme,geras oras,tai prie juros tai dar kas nors ir nesedi prie kompo,gal kai atsals orai tai apsilankys dazniau

Laura Inokaityte

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-10-07 23:49

Labas,visoms!As tai daznokai bunu prie kompiuterio,bet daugumoj i Facebooka lendu,nes ten nemazai draugu turiu.Klaseje  kazkaip ir temu trukumas,ir naujienu nepublikuoja.O susibegti butu neblogai-tik kokia cia proga artimiausia?Tu,Ingute T.,labai sugebi visad sujungti ir ideju tau netruksta...Kai tik saus kokia gera mintis-paskelbk,as visad prisijungsiu!Iki!Linkejimai Ingai is Monferrato kalvu! Šypsena 

inga masiulyte

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 1

2009-10-09 11:07

sveikos!!!!aciu uz linkejimus!prasidejo lietus..bent jau mano kalvose..ir pradejau laukti kitos vasaros...as uz susitikima!kas kur ir kada??siulykit savop idejas,paskui atsirinksim po truputi!buckiai visoms!!!

Iš viso įrašų: 4

Portretai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama