Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 12
 
 

viskas apie sunis nuo a iki z

Autorius:
Sukurta: 2009-09-11 11:03
Jūratė Koreivaitė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 2

2009-09-11 11:03

pasidalinkime vieni su kitu savo zinias apie sunis                                                           SIOS TEMOS TAISYKLES            

1.JOKIU NECENZURINIU ZODZIU

2.JOKIU IZEIDIMU

stai sios dvi taisykles ira pagrindines         

Mindaugas Dulinskas

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-09-13 22:39

"ira" -> "yra"

 

temą labai plačią pasirinkai, juk net knygos rašomos apie tai. Gal šiek tiek konkrečiau?

JULE SAMULENAITE

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 1

2010-02-04 14:38

Labai norėčiau rasti bendraminčių dėl beglobių gyvūnų. Visi mes auginame savo numylėtus, išlepintus, bet ar kada pažiūrėjote į išduoto šuns akis, pažiūrėkite.....jose viską išskaitysite.

Aš taip pat atsitiktinai įsivėliau į šią veiklą, ir, patikėkit, tai kaip narkotikai. Ir verkiu, ir džiaugiuosi, tiesiog gyvenu kartu su tais nelaimingais šuneliais. Dabar padedu ir remiu Gyvybės vagonėlius, įsikūrusius L.Giros 131, kurių veiklą pradėjo žinoma avalynės dizainerė Rūta Rimšelienė. Reikalas tas, kad gelbėjami mirčiai pasmerkti šuneliai, kurie savo mirties laukia vadinamuose Gyvūnų globos namuose(o teisingiau karantinavimo stotyje) Grinda. Nenoriu labai išsiplėsti, gal ši opi problema nieko nesudomins, tada atleiskite už sugaištą laiką, o jei kas susidomės, parašykite man į el.paštą, panagrinėsime plačiau su foto ir t.t. Lauksiu laiško tik iš tikrai tuo susidomėjusių.

Vaida Zubienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2010-02-04 22:28

taip esu ir as tokia jau 4 priglaudziau, nes gyvenu prie pagrindinio kelio ir tik ivaziavus i gyvenviete ,tai metuose po viena / du  sunis  zmones palieka ,jei juos galima zmonemis vadinti ,gaila labai

JULE SAMULENAITE

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 1

2010-02-05 09:59

Vaida, suprantu Jus, jeigu turite didelę mylinčią širdį, tada negalite išvaryti tų, kuriems labai reikia Jūsų meilės ir šilumos. Ačiū Jums už tai, kad priglaudėte, tikiu, kad jie atsidėkoja Jums savo meile, atsidavimu, prieraišumu. Šuneliai labai daug supranta, tik nemoka kalbėti, bet.... viską pasako savo nesavanaudiška meile. Gyvūnėlis nežiūri, ar tu turtingas ar vargšas, ar jaunas ar senas, ar gražus ar neišvaizdus, tave jis myli visokį, nes tu jo Dievas.

JULE SAMULENAITE

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 1

2010-02-24 14:22

Turiu SOS prašymą.Labai reikalinga būda. Ji būtų pastatyta prie Gyvybės vagonėlių iš mirties išgelbėtam šuneliui. Gal kas turite?

JULE SAMULENAITE

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 1

2010-03-29 16:38

Kas galite pasirašykite šią peticiją. Ačiū.

www.peticijos.lt/visos/3273

JULE SAMULENAITE

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 1

2010-04-06 14:25

Labai reikalingas šeimininkas šuneliui Fuksui, gal kas turite pažįstamų kam reikia gero sargo, pažiūrėkite:

http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.20094

JULE SAMULENAITE

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 1

2010-04-08 15:38

BUVUSIO GRINDINUKO FUKSO (REG. NR. 101) KLAJONĖS, NAUJŲ ŠEIMININKŲ BEIEŠKANT, NESIBAIGIA

2010 m. kovo 10 d. vaivorykštinio kailiuko, draugiškas šunelis Fuksas po 1, 5 mėn. trukusio įkalinimo grindoje džiaugsmingai išbėgo į laisvę ir liuoktelėjo į automobilį. Kartu su likimo drauge, buvusia grindinuke Tikse (reg. Nr.151) jis išvažiavo į Kauną, prisiglausti, kol jį pastebės JIS, VIENINTELIS IR TIKRASIS DRAUGAS – ŠEIMININKAS – ŽMOGUS.

Prabėgo savaitė. Likimo skirtas žmogus dar neatsirado, bet Fukso gyvenime atsirado šansas grįžti į Vilnių, į miestą, kuriame prabėgo jo vaikystė, jo maži džiaugsmai ir didelė jo buvusio šeimininko išdavystė. Atsiradus naujiems laikiniems globėjams kovo mėn. pabaigoje Fuksas grįžo į sostinę ir iki šiol glaudžiasi nuostabiuose, jaukiuose namuose. BET LIKIMAS JĮ VĖL BLAŠKO IR SKIRIA IŠBANDYMUS. DABARTINĖ FUKSO LAIKINA GLOBĖJA GALI JĮ GLOBOTI TIK IKI BALANDŽIO VIDURIO, O PASKUI...

Labai laukiame atsiliepiant žmogų, kuriam reikia nuostabaus draugo ir sargo. Pridedu dabartinės globėjos laiškelį apie Fuksą: „Mielieji, Fuksas tebelaukia tikrų šeimininkų. Šiuo metu šis mielas sutvėrimas glaudžiasi pas laikinus globėjus Vilniuje. Tačiau likti čia jis gali tik iki balandžio vidurio. Laikini globėjai nuveikė tikrai nemažai: Fuksas išmaudytas, iššukuotas (atsikratė žieminės vilnos), sotus. Netgi pradėjo suprasti pagrindines komandas (pvz.: prieš gaunant ėdalo atsisėda, kantriai laukia, nepuola kačių, draugauja su šeimininkų šunimi). Kadangi storas kailis - labai tinkamas laikyti voljere arba pririštas (tačiau mėgsta švarą, nemėgsta teršti savo aplinkoje, laukia kol bus pavedžiotas). Sargus (turi gražų baritoną Šypsena), tačiau neagresyvus. Turi gerą apetitą, neišrankus ėdalui. Manome, kad jam tėra vieni metai (pagal dantis ir kailį) ir pirmoji jo, deja, nesėkminga žiema. Jeigu kam reikia nedidelio vilko (ūgis iki 55 cm.) jis gali tapti puikiu jūsų draugu ir gynėju. Jeigu susidomėjote, rašykite, klauskite. Būtinai atsakysime, papasakosime daugiau".

Susijusios naujienos http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.18264

http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.19768

Skambinkite, rašykite-
Globėjos vardas: Nomeda
telefonas: 867373140


Pasidalink su draugais:

manta61 (2010-04-06 15:44)
« grįžti
Komentarai
Bite-drite (2010-04-08) >>
Žmonės mielieji, prašau prašau, siųskite žinią apie Fuksą į visas keturias puses, nes jau man baisu darosi, kas gi ištiks mūsų dabartinį globotinį po savaitės, kai jau mes nebegalėsime jo pasilikti! Širdis krauju apsipila pagalvojus, kad štai šis puikusis gudruolis gali vėl patekti į gatvę ar į Grindą! Kad jūs matytumėte, kaip jis pasikeitė per tas pora savaičių! Tik atvykęs buvo visiškai pasimetęs, vietos sau nerado ir atrodė, kad nesupranta, kas aplink dedasi, o dabar jautriai reaguoja į kiekvieną repliką, prieš einant pasivaikščioti atsisėda, kad pavadėlį būtų galima prisegti, nepuola kaip iš badėjęs prie dubenėlio - mandagiai palaukia. Net vieną kartą, kai bevedžiojant netyčia atsisegė pasaitėlis, nenurūko per laukus (kaip iš pradžių būčiau tikėjusis iš jo), bet visą laiką sukiojosi aplinkui, o atlikęs reikalus parbindzeno kartu namo! O koks jo kailiukas švelnus po iššukavimo, kaip maloniai leteną duoda ir galvą ant kelių deda, matosi, kad jis trokšta namų ir pasiryžęs kaip išmanydamas išsikovoti naujų šeimininkų meilę! Liūdniausia, kad visi mano pažįstami šunų mylėtojai jau turi augintinius ir negali priglausti dar vieno, kas iš to, kad jie susižavėję niurko Fuksą dienomis, kai vakare jis vis tiek lieka pas mane? Kreipiuosi į tuos, kurie ieško savojo naminuko: ateikite jums patogiu laiku šią ar kitą savaitę ir susipažinkite su Fuksu. Tikiu, kad išvydę jį gyvai, suprasite, koks jis žavus ir protingas ir kad jis yra būsimasis jūsų šeimos narys!

Jule (2010-04-08) >>
Nesuprantu kas darosi, pavasaris, gamta atbunda, o žmonės išeina atbunka tikra ta žodžio prasme, negaliu patikėti, kad niekas nesidomi šiuo šuneliu, gal per mažai įdėta pastangų jo reklamai, bandykime dar kartą, visais įmanomais ir turimais kanalais, pasiuntinėkime dar, gal dabar jį pastebės tas, kuriam jis skirtas.

Bite-drite (2010-04-06) >>
Sveiki, as esu laikinoji globeja, prisiregistravau sioje svetaineje, todel galite manes klausti, jei kas domina Mirktelėti Del dabartiniu salygu: taip, Fuksas siuo metu gyvena gerai, bet jo, kad ir koks mielas bebutu, negaliu pasilikti, nes auginu dar du grindinukus sunis ir priklydele kate. Taigi Fuksas dalinasi voljeru su musu dickiu sunimi...

Vyta (2010-04-06) (foto) >>
Bet kaip gaila tokias patalpas Šypsena))) sunelis turi ir reikia issikraustyt.Nuliūdes(

Jule (2010-04-06) >>
Štai koks gražuolis tas Fuksas, patalpinkite jo nuotraukytes į kuo daugiau leidinių, pasiuntinėkime elektroniniais paštais, juk tikrai vertas dėmesio šunelis, padėkime jam surasti tikruosius namus.


Naujas komentaras

Dar galite parašyti 2000 simb.


Viešoji įstaiga "Lesė". Įm. kodas: 300709225. Reg. adresas: Savanorių pr. 33-91, LT-03128 Vilnius (laiškams).
Telefonai: 8 671 88271 (Galina). El. paštas: [email protected] Sąsk. nr.: LT647044060005976183 (SEB bankas, SWIFT kodas CBVILT2X)
Statistika Prisijungę: 44
Registruoti: Dzy, Indie, Nemuno saule, Bite-drite, Vikikute, Irmulia, Neita, Jule, Wilma, Vesta, Agnyte_, Alina, Nidan, Zivivi, Polio-mama, Editam, Justyte4545, V-i-k-a.

Vaida Zubienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2011-08-01 21:41

 mano šuneliui ausis skauda ,jaučiu prisimaudėme upėje ,ka duoti   patarkite ,daviau paracitamoli ,nieko neėda 

Birute Skujyte

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 0

2011-08-03 20:35

Reikia i ausis lasint ausu lasiukus kaip ir sau,tik didesne doze,jei tiktai ausys skauda,paracetamolis gerai,gali duot net liepziedziu arbatos siltos,pagardink medum,o esti prades kai pasveiks nieko tokio

Vaida Zubienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2011-08-04 22:57

 ačiu ,kvietėme veterenoriu tai antibijotiku leidžiame 4 dienas ,labai jau didelis uždegimas gavosi,nemaudykite šunu bet kaip ,musu taip ir susirgo,  upėje plaukiojo  ,nedaėjo kad ausis reikia išvalyti po maudyniu na jau mums geriau jau valgo

Iš viso įrašų: 12
 
 

AS

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama