Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 25

Ka jums dave irklavimas

Autorius:
Sukurta: 2009-10-07 16:32
Raimundas Malijauskas

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 2

2009-10-07 16:32

As netapau garsus sportininkas,bet irklavimas man daug ka dave,dekui trenerui ( Vytautui Butkui),nuejau sportuot dar vidurinėj 8 klasei ir prasportavau 7 metus.Teko garbės sportuoti su dauguma idomiais zmonemis,tarp ju ir olimpiados dalyvium (Kestu Kebliu).

Irklavimas,mano nuomone,ira tikrai istvermes,jegos ir technikos sportas,kuris man dave daug smagiu akimirku,gaila kad negalejau test toliau treniruocių,del sveikatos

Laima Sakalauskaite-Zeimiene

Sukurta temų: 0

2009-10-09 22:35

Kas liecia irklavima,sutinku visos savybes pateiktos absoliuciai teisingai.Tik viena beda,tai liecia visa sporta.Nebeliko patriotizmo,viskas suvedama i pinigus.Mano laikais mes didziavomes,kad musu astuonvieteje buvo vienos lietuves,o kiek bande isodinti kitu.(kalbu apie sajungos rinktne).Sugebedavom visa balansa sugadinti ir siaip visokiu gudrybiu prikurdavom,bet issilaikem.Apskritai viskas buvo nuostabu.Nostalgija tiem laikams,draugams ir t.t

Ka dave irklavimas?uzgrudino,ismoke pastoveti uz save bet kokioje situacijoje.Na ir sveikata apgadino,na bet pakenciamai,

Visus ir visa su SV.VELYKOM!

2009-10-09 22:40

nesupratau is kur tos velykos islindo,atrodo esu pilno proto.Sorry

Raimundas Malijauskas

2009-10-15 17:25

Su sveikata tai teisybė,dėkui kad tarp mūsų buvo būsimas medikas,tai visiem parekomendavo nusipirkti nugarai papildomai medziagines juostas,kurias daugiausiai dedasi tiems kam radikulitas,apranga gaudavom,bet jinai buvo nepritaikyta irklavimui.

Tai jums ponia,Laima,teko proga dalyvaut sajungos rinktinei ir jei nesunku butu gal galit smulkiau papasakot kaip ten buvo ( treniruoklės,maitinimas,krūviai,reikalavimai) ir ar teisybė kad buvo liepiama laimeti bet kokia kaina.Dėkui kad buvot patriotas,nors aš manau kad tais tarybiniais laikais buvo stimulas ir noras išlikti Lietuviu.

Išanksto dėkoju

2009-10-15 22:30

Ner uz ka .Kazkaip poia tai tikrai nesijauciu! Siaip daug dirbom,3kartais 4 treniruotes per diena,kruviai dideli,bet ir atstatymo priemones geros(medikamentais).Galiu padekoti buvusiam treneriui A.Baubliui,kad mus priziurejo,bet ir labai reiklus buvo.Tvarka kaip armijoje,mokytis skatino,visos turim aukstaji issilavinima.O kas del pergaliu,tai kad mes tuo laiku buvom pajegesnes visa galva,zinoma treniruociu metodikos deka.Vyrai tiek nedirbo su stanga kiek mes.Laimeti,bet kokia kaina ar tai imanoma...Vat ,kad rinktinej reikalavo sneketi rusiskai tai tiesa,net tarpusavi,bet zinoma kele tik juoka,kartais pabandydavom.Tai tiek.

Iki malonaus susirasymo

2009-10-15 22:32

Kaip tas velykas panakinti,prasau patarimo!!!

Raimundas Malijauskas

2009-10-19 15:40

Labai dėkui,Laimai, už pasisakyma,man buvo labai įdomu skaityti,nemanau kad esu didelis fanatas irklavimo,bet praleisti metai ir kai sporto dispanseri uzdraudė sportuoti,buvo prasmingi.Tiktai labai liūdina ir iš dalies dziugu,kai pamatai dalyvaujanti  olimpiadoj žmogu su kuruo,net vienoj valty sedejai ir pas tą patį treneri sportavai,tuomet pamastai juk galėjai but ir pats ten, atsimenu trenerio žodžius , kad šie metai lemtingi ir kad reikia rodyt aukstesnius rezultatus ir kai buvau is 4 numerio nubuksuotas i 3 .Tik viena supratau kad būt geriausiu,reikia visu pirma visur kitur but geriausiu,

Raimundas Malijauskas

2009-10-19 15:41

Tiesa del to uzraso,manau paziurekit nustatymouse arba tiesiog nekreipkit demesio.

Laimutė Šližauskienė (Venclovaitė)

Pasisakymų: 3

2009-11-05 11:21

Sveiki, irkluotojai. Ką davė irklavimas? Labai daug... gyvenimo mokykla, geras laikas, smagūs prisiminimai  o be to taip ir liko gyvenimas surištas su irklavimu Šypsena

2009-11-05 11:22

P.s. smagu tave matyt Raimundai 

Loreta Mikalauskaitė- Ardavičienė

Pasisakymų: 2

2010-01-15 12:55

sveiki visi, IRKLAVIMAS - nostalgija, prisiminus dar šendiena širdis suvirpa,

vaidas liulys

Pasisakymų: 1

2010-01-16 12:21

tai visiems ta nostalgija, kas tik ragavo sitos sporto sakos prakaito. treniravausi klaipedos irklavimo centre.jega buvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Loreta Mikalauskaitė- Ardavičienė

Pasisakymų: 2

2010-01-18 08:47

As lankaiu Kaune, Trakuose ir Birštone, daer teko nuvažiuoti i Ašchabada, pas treneri Šešelgi  

viktoras peškauskas

2010-06-15 12:18

Pirmiausia įskiepijo meilę sportui .Juk ne tik irkluodavom,bet bėgiodavom,krepšinis,štangos ir tt.Man tai buvo pirmoji sporto šaka ,kuria rimtai užssiminėjau,tad ir prisiminimai šilčiausi.Bėgimą ant tiek pamėgau,kad jau 5km ryte atrodo visiški niekai,o kai neprabėgi kažko trūksta.....O dabar jau šovė nauja idėja-aš vėl noriu irkluotiŠypsenapasirodo galimybė yra

http://www.academia.lt/

artimiauiu metu lipsiu į vienvietę

viktoras peškauskas

2010-07-07 22:05

Na va sezonas atidarytas,įlipau į valtį po 20 metų pertraukos ir dar į vienvietęMirktelėtinors didžiąją dalį sportuodamas prairklavau pavieniej dvivietėj,žinoma vienvietėj buvau irklavęs ne kartą.Rezultatas-visų pirma džiugukad neapvirtau,o po valandos "pliuškenimosi"Galvės ežere ne visai ramiu vandeniu,jau skrodžiau vandenį praktiškai nevilkdamas irklų.vž. didelis emocinis pasitenkinimas ir žinoma "kablys " irkluoti toliau.rekomenduoju.

viktoras peškauskas

2010-10-14 11:55

Va taip ir prairklavau visą sezoną,Spalio 10d turbūt buvo paskuitinis kartas šimet-gaila ,kad formai pasiekus piką reikia nutraukti,o pavasarį kurį laiką vėl sukti kilometražą,kol pasieksiu buvusį lygį,bet nieko šiandien jau "sukau" Concept 2.

aras dumčius

Pasisakymų: 1

2010-10-30 21:41

Sveiki visi irklo broloai ir sesės. Nežinau gal su kai kuo ir pažystami esam nes kai irklavom tai vardai , pravardės, o dabar nuotraukos visų su šeimom nepažinsi. Pradėjau aš Birštone pas trenerį V. Domarka , po to pas Galubčiką į Kauną kur ir siekiau aukštumų irklavimo. Galiu pasakyti tik tiek, kad tas gy venimo etapas kai irklavau yra vievas nuostabiausių, treniruotės, varžybos , krūva draugų ..., tai nepakartojama. Nors dabar ir problemos su nugara, bet vistiek irklavimą atsimenu tik šviesiom spalvom. Visiems linkėjimai, ir su šventėm

2010-11-20 11:07

Sveiki,

Gal jau kas ir girdėjot, kas ne tai su liūdesiu pranešu, kad Anapilin iškeliavo mūsų mylimas treneris ir irklavimo mylėtojas Vidmantas Galubauskas. Vieni jį prisimena kaip trenrį, kiti kaip draugą, bendradarbį. Buvo puikus žmogus, gaila liga pakirto per anksti...

viktoras peškauskas

2010-11-20 14:29

Taip žinoma girdėjau-iškart prisiminiau 1988 metus,kai kartu vykom į varžybas Bulgarijoje,paskaičiavus jam tada buvo panašiai metų kiek man dabar,atrodo toks neilgas laiko tarpas praėjo ir žmogaus jau nebėra.....

2010-11-23 19:05

Sveikuciai,

uzuojauta seimai,as tai nieko nezinaujau,nes toli randuos.Tai mano kartos treneris,gaila.

Iš viso įrašų: 25

mirusios kopos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama