Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 8

lietuviai ispanijoje

Autorius:
Sukurta: 2009-10-07 23:14
jurga bernotoniene-zalyte

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2009-10-07 23:14

lietuviai kas gyvenat ispanijoje `pasipasakokit

jurga bernotoniene-zalyte

2009-10-07 23:21

sveiki lietuvaiciai gyvenu ispanijoje jau beveik8m ir esu laiminga cia susipazinau su savo vyru  cia gime mano vaikai vyresnelis turi5 metukus ir jau eina i mokykla pripratau prie silto klimato ir nezinau kaip isgyvenciau lt nors kita men zadu perskrist linkejimai emigrantams

Ineta Pociulyte-Balciuniene

2009-10-08 11:53

labas gyvenu ispanijoj jau7metai mano vyras10 metu man cia tikrai patinka turiu du sunelius i lt tikrai negrysciau vien del vaiku jie kalba geriau ispaniskai.Viena problema man liudna neturiu draugu,issililgstu ju

Loreta Markeviciute-Braskuviene

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 0

2009-10-17 12:43

Redagavo: (2010-03-07 21:51)
Ausra Vaiti

Pasisakymų: 7

2010-02-03 17:39

Sveiki, as gyvenu Valencijoj jau virs 10m, ir teko visko patirti, bet nieko gero, nors sakoma, kad nera blogio kuris neiseitu i gera, taip kad, aciu mano optimistiskumui isgyvenau, jei ne, tai cia taip ir laukia kad, kas nusileistu,kad kitas sau medaliu prisikabintu. As apsalau Ispanu zemu lygiu ir beprotisku arabisku naglumu, neveltui cia beveik vos ne 80% maisytu su arabais, del to ju ir charakteris toks lyg ir saldus, bet ne duog dieve tokio saldumo, pasekmes siaubingos.

Loreta Markeviciute-Braskuviene

Pasisakymų: 11

2010-02-10 15:23

...o man atrodo, kad ispanai labiau maisyti su cigonu tauta....

Darius Paukste-Kister

Pasisakymų: 2

2010-02-16 12:54

Sveiki visi,noriu tik paklaust.gal kas pazysta Renata Paukstyte kiek zinau gyvena Ispanijoje,turi sesery Vlada,sunu.Gal kas turi savo tarpe pazystamu ir atitinka sis aprasymas prasau parasykit man,tai mano puseseres as ju jau labai ilgai jieskau.padekit prasau.

Zifka  kauniete

Pasisakymų: 239

2010-07-12 14:58

sveiki gal kas pazistate ar teko girdeti apie vaikina vardu Andrius Ivanauskas apie 30m . amziaus lyg is jonavos jai kas galit ka parsyti labai svarbu ir skubu pranest ziniu is lietuvos

Iš viso įrašų: 8

medaus menuo :)))

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama