Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 11

lietuviai-vokietijoje!

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-10-08 20:25
Neegzistuojantis vartotojas
2009-10-08 20:25

sveiki mielieji,pasidalinkim patirtim ir mintimis.kaip jums sekasi vokietijoj?ar pasiilgstat namu?IR kaip cia gyvenimas patinka.idomu butu isgirsti daugelio patirti.sekmes ir iki malonaus.vaida-naujai prie jusu prisijungusi

rolkis lape

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-10-09 13:49

sveiki

zita kazlauskaite

Pasisakymų: 3

2009-10-22 20:27

Sveikuciai,

pirma malonu kad jau 18 nariu yra mano sukurtoje grupejeMirktelėti

as pati gyvenu jau kaip 6 metai cia ir pokolkas negaliu skustis .... o kaip jums ten visiems?Kur apsistoje esate?

Linkejimai is NRW

2009-10-23 12:32

Sveiki

2009-11-05 23:09

Hi,

as jau beveik 10 metu gyvenu Vokietijoje. Cia baigiau mokslus, dirbu, istekejau.  I Lietuva gryztu tik atostogauti ir tevu aplankyti. Lietuvos draugai po pasauli issilakste, kontakta laikom per Skype ir E-Mail, todel Lietuvos ir nepasiilgstu.

Kaip jus?

2009-11-06 11:40

SVEIKI ,o as labai pasiilgstu lietuvos.lietuvisko svetingumo,paprastumo,rupestingumo,neskupumo,to truksta cia.greit bus 10metu kai as cia tikrai rasau is patirties.o kas mane cia zavi-kultura,tas nepriklausomas gyvenimas,judejimas.mano vyras vokietis ir ji labai lietuva suzavejo.netgi noretu lietuvoj gyventi-aisku ne dabar-gal senatvej,io gal ir anksciau!tad rasykit jusu nuomone!lauksim naujai prisijungusiu!!geros dienos-vaida

zita kazlauskaite

Pasisakymų: 3

2009-11-10 22:22

Sveikuciai  seip tikrai tiesa sakai Vaida pasiilgstu ir as labai lietuvos ,bet kai paklausau kaip sunku lt yra isgyventi o ypac mazuose miesteliuose (kaimeliuose) pati esu is kaimelio delto ir nelabai noreciau atgal gryzti.. tik man labai truksta seimos kuriuos retai matau... seip mano pagrindas kodel as gyvenu cia , del savo sunelio ir manau kad jis cia augdamas tures daugiau galimybiu ateityje...

Linkejimai iki greito;-)

2010-04-29 11:42

Sveiki esu jau 9m. Vokietijoje, pirmi metai buvo labai sunkus, kaip au-pair, bet kai su savo vyru susipazinau viskas pasikeite i gera puse. 

Kaip au-pair buvau labai isnaudojama, tai ne kokia nuomuone buvo apie D, bet vyras, jo draugai ir seima pakeite mano nuomone apie D ir vokiecius, nes yra visur visokiu.

Ispradziu buvo labai sunku be seimos, bet dabar kai pripratau tai apie LT net negalvoju. Gyventi ne uz jokius pinigus i lt negrysciau, man geriau kai mano seima pas mane atvaziuoja, tai galiu bent ka parodyti D, o Lt tik vagys, alkoholikai ir verbiterte menschen geblieben. Cia mano nuomone tokia is mano isgyvenimu.

2010-04-29 19:45

SVEIKOS MIELOSIOS !SU PAVASARIU!SIANDIEN TOKS NUOSTABUS ORAS -KAIP  VASARA!PASODINAU GELYCIU TERASOJ!NUOTAIKA GERESNE;saule sviecia visa diena,norisi dirbt,langus valyti,susitvarkyti namus.sakau namus-nes cia jau 10 metu gyvenu-turiu gera vyra,sunu 4 metuku,atrodo ko ir betruksta,bet vat -lietuviskas kraujas saukia,pasidariau saltibarsciu,baltos misraines,mano vyrui labai patinka lietuviski valgiai,pasiskambinu kasdien mamai,artimuju labiausiai ir truksta arti,na bet nuvaziuoji i metus kart gimtinen.kad ir kaip sunku ten,bet vis kazkaip traukia!cia mano asmenine nuomone!rasykit ir jus,kvieciu ir vyrus padiskutuoti,bet mes kulturingai!GEROS DIENOS JUMS!!!

Renata Gandyra (Zilinskaite)

Pasisakymų: 2

2010-04-30 10:57

Sveiki visi, as jau beveik 9 metai kaip gyvenu Vokietijoje, atvaziavau metams dirbti pagal Au-Pair programa aukle. Is pradziu man cia visai nepatiko sakiau, kad po metu butinai gzisiu atgal i LT, bet kuo toliau tuo labiau pradejau jaustis kaip namuose,susipazinau su savo vyru,istekejau, baigiau mokslus, dirbau, pries 4 men. susilaukiau sunaus ir tikrai negalvoju grizti i LT. Pasiilgstu giminiu ir draugu ir gal lietuvisko maisto, bet to galiu ir cia pasigaminti.

2010-05-01 16:14

sveiki. as jau 11 metu kaip esu vokietijos piliete. ir dziaugiuosi kad cia savo gyvenima susikuriau. na o lietuvos nepasiilgau ir ten nesilankau.

Iš viso įrašų: 11

Mano šeima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama