Ar tau patinka Pirtis - geros nuotaikos ir puikios sveikatos šaltinis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Iš viso įrašų: 9

kaip dažnai lankotės pirtyje tokiais rudeniškais orais?

Autorius:
Sukurta: 2009-10-16 09:12
Aridas Pabedinskas

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 4

2009-10-16 09:12

orai atvėso ir pajutau norą į prtį keliauti  du kartus savaitėje.....savijauta puiki. 

Saulius Kulbokas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-10-16 23:07

Neegzistuojantis vartotojas
2009-10-31 14:47

Mes pirti kurename kiekviena penktadieni, tad dazniausiai ir einu. Nepakartojamas jausmas ypac kai oras dregnas ir nemalonus.

Aridas Pabedinskas

2009-11-13 08:28

Vitalija, puiku. O kokios procedūros  dominuoja jūsų pirtyje?

2009-11-13 11:04

pas mus yra dregna, rusiskoji pirtis, tai butinai kvapu pasidarom, kas megsta vantos visada paruostos plakimui,  prudelis prie pirteles ir pan. moteriskes mes dar sumastom SPA proceduru pasidaryt, reikia tik noro Šypsena

Saulius Kulbokas

Pasisakymų: 2

2009-11-13 12:53

Pas mane vis dar planuose pirtele namie isirengti - paskaitau apie proceduras ir uzverda noras vykdyt uzmanymus

2009-11-13 15:47

Saulius Kulbokas Šiandien 12:53 rašė:

Pas mane vis dar planuose pirtele namie isirengti - paskaitau apie proceduras ir uzverda noras vykdyt uzmanymus

Namuose pirtis butina, kadangi ja turiu, esu mandra taip sakyt

Jolita Montvydiene

Pasisakymų: 4

2009-11-17 10:25

Musu keliu seimu kompanija kiekviena sekmadieni vaziuojam i pirtele. Kol kas i nuomojama, bet tikrai neprasta isirinkom. Pirtis prie Minijos upes, yra irengtas prudas su upes vandeniu. Pirtis priziurima, svari, labai puiki garine. O pirty uzsiimam visom imanomom procedurom - nuo paprasto buvimo garinej ir maudymosi prude iki ivairiausiu SPA proceduru. Naudojam medu, moli, juros druska, juros dumblius, ivairias masazines priemones. Pirtis - pati puikiausia relaksacija pries darbo savaite. Pirti pamego net mano penkiamete dukryte. Taip pat kartais apsilankom ir Smiltynes pajuryje irengtoje pirtyje. Tiesa ten ji bendresne, todel per daug SPA proceduru neprisitaikysi, bet visa tai atperka maudynes juroj

Aridas Pabedinskas

2009-11-27 14:30

skaitau ir džiaugiuosi už jus - žinote ką veikti pirtyje. Skelbkite savo žinias, pasidalinkite SPA procedūrų receptais, metodais, kad kuo daugiau žmonių galėtų  teisingai praleisti laiką pirtyje Šypsena 

Iš viso įrašų: 9

LIEPOJA

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama