Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 25

falenopsiu dauginimas

Autorius:
Sukurta: 2009-10-17 15:28
Jovita Zokaite-Mikelaitiene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-10-17 15:28

gal galit patarti,kaip atskirti nuo falenopsio vaikeli.raso,kad reikia palaukti,kol isleidzia orines saknis ir atskirti.bet tas mano augalelis tik isleides saknis,isleido ir sakele su pumpureliais.bijau draskyti...dabar jau gal ir 2 sakeles  su ziedais,o taip noretus pasidauginti.

Virginija Rakauskaitė (Vingrienė)

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-10-19 14:21

Jovita Zokaite-Mikelaitiene 2009-10-17 15:28 rašė:

gal galit patarti,kaip atskirti nuo falenopsio vaikeli.raso,kad reikia palaukti,kol isleidzia orines saknis ir atskirti.bet tas mano augalelis tik isleides saknis,isleido ir sakele su pumpureliais.bijau draskyti...dabar jau gal ir 2 sakeles  su ziedais,o taip noretus pasidauginti.

Pasiskaitykite internete. Nuoroda čia:
http://www.angelfire.com/on4/angelorchids/PropagatingOrchidsnew.htm

Apie falenopsių keikių atskyrimą rašoma pačioje straipsnio pabaigoje.

Redagavo: (2010-10-10 00:40)
Asta Vaitkeviciene

Pasisakymų: 6

2010-10-07 12:11

Labas,tai ar kam isejo atskirt vaikeli?Ar prigijo?kaip daret?

Ina Miseviciute-Grigiene

Pasisakymų: 31

2010-10-07 14:04

as dar neskyriau ir nezinau ar dabar skirt ,ar laukt pavasario, pas mane du vaikuciai yra, gal reikes viena dabar pabandyti atskirt , o kita pavasariui palikt

Neegzistuojantis vartotojas
2010-10-07 21:28

Labukas,as prisiauginau.Laukiau,kol bus sakneles ilgesnes. Manoji isleido sakneles apie 5cm,stiebeli,lapelius.Kirpau stiebeli,ant kurio augo, nuo sakneliu i abi puses po keleta cm .Ta stiebeli uzlenkiau ir su saknelem sukisau  i dregna spec.orchidejom kaip ir visom skirta zeme.Rezultatas matosi nuotraukose.Sekmes Jums!!!

Ina Miseviciute-Grigiene

2010-10-08 06:34

aciu Vaida , bandysiu tada ir as ,nes jau sakneles bus tokio ilgio ir lapeliai jau pakankamai ilgi

2010-10-08 22:16

manau,kad sodinkit be baimes.Sita receptura,kaip augint skaiciau internete,tik savo-sugalvojau stiebeli ilenkt i dirva ,kad dregmes trauktu,nes prisiminiau,kaip maciau puokste su orchidejos stiebu ir ziedais,imerkta i vandeni,kad palaikytu dregmes sankaupas ziedyne.Man pavyko,pavyks ir Jums,tikrai!!!

Vita S

Pasisakymų: 17

2010-10-10 00:43

kiek zinau galima skirti,bet ne ant ziemai artejant, palaukite siltu dienu,lengviau atsigauna abi; ir "mama" , ir "vaikelis"

Ziema gali abu numirti,kadangi jos ziema ilsisi

Redagavo: (2010-10-10 00:43)
2010-10-10 08:58

gal ir teisi Vita,bet kiek zmoniu-tiek nuomoniu.Skaiciau ,kad negalima zydinciu persodinti,bet ne karta sodinau zydincias,kaip auga,taip auga.Bet siap manau,nuo geliu priklauso,o jos su tokiais charakteriais ir viska supranta.Anyta mano taip joms skiria demesio,spec gruntas,vazonai,trasos,ir buna,kad uzsiispyrusiai auga pas ja.Juk sakoma,kad geles labai jaucia zmones ir reaguoja.Karta garsiai pasakiau-manau reiks kazka daryt,gal mest lauk,kad visai nenoriai auga ir ne zydi (tai buvo ne orchideja),patikekit-po savaites pasirode mazas stiebelis su ziedeliu!!! ikiukas

Ina Miseviciute-Grigiene

2010-10-15 18:39

Visgi persodinau savo vaikucius , nes jau sonuose isleido po du ziedstiebius. Nezinau ar gerai padariau, bet bus matyt, lauksiu rezultatu

2010-10-15 20:43

Lauksiu ir as jusu rezultatu.Manau,kad laistykit ir priziurekit kaip visas orchidejas,jei isleido tokiu laiku vaikeli,vadinas ir ziemai jus nori palepint savo dauginimusi,lauksim naujienu!!!

Ina Miseviciute-Grigiene

2010-10-15 21:05

mane jos visos lepina, pas kiekviena yra isleista , jei ne vienas tai du ziedstiebiai, kai kurios pradeda zydeti vel

2010-10-15 21:42

Reiskia jos Jus myli!!!

Asta Vaitkeviciene

Pasisakymų: 6

2010-10-15 23:20

Aciu uz patarimus,palauksiu,nes mano sakneles dar tik virs 1cm,tegul uzauga didesnes

Angele Katkiene

Pasisakymų: 8

2010-11-11 01:44

SVEIKUTĖSVIS SKAITAU IR LAUKIU ŽINIŲ,KAIP .AR GYVENA TAS PERSODINTAS VAIKELIS?

Ina Miseviciute-Grigiene

2010-11-11 08:41

abieju persodintu ziedstiebiai kyla i virsu , belieka laukti kada prazydes , tada idesiu nuotrauku

Angele Katkiene

2010-11-15 22:48

Labukas,patarkit ar būtina atskirt falenopsio vaikelius, Dabar viename vazonėlyje gyvena triese,mamytė pasistengė.,.šaknų turi,bet gal geriau palaukti pavasario?Būsiu dėkinga už patarimą.

Angele Katkiene

2010-11-15 23:01

Pamiršau padėkot Inai .Ačiu už atsakymą

Jovita Zokaite-Mikelaitiene

Pasisakymų: 2

2011-02-20 16:14

na jau pries pusmeti atskyriau vaikeli,tai ilgokai truko,bet prigijo,mazas dar,bet jau 2 sakeles su pumpurais isleido.bet atskyriau sunkiai,teko jega panaudot,taip buvo sukibe.

Ina Miseviciute-Grigiene

2011-02-20 18:14

O mano abu atskirti ir pasodinti vaikuciai neprigijo , pirmiau vienas paskui kitas nuvirto i sona ir viskas.Dabar gailiuosi kad nepalikau vieno dar augti iki pavasario . Dar turiu ant kitos viena, tai dabar laukiu pavasario

Iš viso įrašų: 25

mano nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama