Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 67

mėgstamiause kozel rūšis

Autorius:
Sukurta: 2009-10-24 11:18
agne siauryte

Pasisakymų: 112

Sukurta temų: 3

2009-12-09 16:40

TIKSLIAI ŽINAI KAD NĖRA?

Ugnė Pažemeckaitė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-12-09 20:49

saulius jesevičius Vakar 18:48 rašė:

Ugnė Pažemeckaitė-Tumusienė Šiandien 13:13 rašė:

Sveiki. Prisijungsiu. Man Kozel juodas yra nepamainomas. Mažai kur jo gaunu. Į Telšius grįžus visada Maximoj nusiperku ir lekiu pas draugus, kurie netoliese gyvena.

vuo kon,bėn Telšiūs y ''Kozel''alaus??

Yra maximoje tik. Gal dar kur, bet neužmačiau.

Tačiau viską padarysiu, kad tik dalyvaučiau. Dariau, tu pakrutėk biški, nes tokie dalykai per vieną dieną nepadaromi.

saulius saulius

Pasisakymų: 7

2009-12-15 23:23

vuo blee, reks mune un maxima tesliuos per kuces uzmaisyt keleta bonkus KOZEL.

Ugnė Pažemeckaitė-Tumusienė 2009-12-09 20:49 rašė:

saulius jesevičius Vakar 18:48 rašė:

Ugnė Pažemeckaitė-Tumusienė Šiandien 13:13 rašė:

Sveiki. Prisijungsiu. Man Kozel juodas yra nepamainomas. Mažai kur jo gaunu. Į Telšius grįžus visada Maximoj nusiperku ir lekiu pas draugus, kurie netoliese gyvena.

vuo kon,bėn Telšiūs y ''Kozel''alaus??

Yra maximoje tik. Gal dar kur, bet neužmačiau.

Egidijus Rondomanskas

Pasisakymų: 12

2010-02-10 16:35

Manau, kad alaus dabar labai daug rūšių. Vien stiprų alų gali kiekvienas prisitaikyti. Tačiau būti alaus specu sunku. Labai daug reikia išgerti. SS laikais buvo Lietuvije 3-4 rūšys. Visos pakankamai skirėsi. Sunku buvo gauti mažame miestelyje geresnio alaus. Dabar mėgėjas, suprantantis apie alų, mažiausiai turi būti girtuoklis. Viso alaus neišgersi. Vakare buteliuką ir ne daugiau.

S J
S J

Pasisakymų: 14

2010-02-10 17:04

kaip tai išragavau labai daug alaus ir vokiško,ir meksikos,ir austriško,ir latviško(),ir dar daug visokių tame tarpe ir naminio-visokių meistrų.Nepatapau girtuokliu kaip nekeista,ir atmintis gan neblogai dirba,kad galiu skonius atsimint atsigėrus vos stiklinę.Ir ką,-būtent ''Kozel''tikrai nepakartojamas alus(ne veltui matyt ir klubą sukūrė ir čia susirinko(ne visa dalis žinančių kas tai yra).O girtuokliai būtent ir geria ''dinamitą'',nes jiems skonis visiškai DZIN,svarbiausia kuo mažesnė kaina.,ir geria tikrai ne dėl to,kad pasigardžiuotu,o,kad galėtu gerai apspangti.Kai tuo, tarpu sakykim tas pats mūsų klubo alus, -tikrai neapspangimui skirtas(galima žinoma nuo kiekvieno apspangti),o kaip ir kogero visi čekiški alūs-GARDŽIAVIMUISI,...kuom negali pagirti lietuviško alaus,išskyrus vos keletą mažų gamyklų produkcijos. 

Dinas Šlempo

Pasisakymų: 1

2010-02-11 18:27

s BJ, matosi, kad gurmanas, o ne pijokas esi. Nemazai tiesos tavuos zodziuos.

S J
S J

2010-02-11 21:33

Dinas Šlempo Šiandien 18:27 rašė:

s BJ, matosi, kad gurmanas, o ne pijokas esi. Nemazai tiesos tavuos zodziuos.

Ąčiū.

vladislavas rauckis

Pasisakymų: 20

2010-02-11 21:42

Nors alkoholį vartoju tik savaitgaliais,o tai yra alus,esu pijokas,bet išrankus pijokas

S J
S J

2010-02-11 21:44

,tai čia mes visi tokie turbūt...

Edvinas Drungilas

2010-02-22 20:27

Laba diena,

kaip naujas narys turėčiau prisistatyti..  Nugi mėgstu alų labai, pageidautina stiprų Šypsena O Kozel kluba netyčia užtikau ir manau jame pritapsiu, nes viskas prasidėjo nuo to kad kažkada norėdamas padegustuoti prisipirkau bent 6 rūšių alaus, o tame tarpe buvo ir ...    Kažkaip žmona užmatė ir sako koki čia kaziola turi ir nuo to laiko nevengia mane popovicky koziol pavadint(bo pavadinimo tiksliai nezino) Šypsena Taigi..

renaldas baronas

Pasisakymų: 1

2010-02-23 13:38

Nu megstu ir as stipru alu tik kazkodel daug kam tai kelia nuostaba bet jei ji gamina tai reiskia tokiu stipruoliu yra

Egidijus Rondomanskas

2010-02-23 16:32

Prie stipraus alaus galima priprasti. Yra ir čia geresnio skonio ir įvairių rūšių. Nors stiprų alų siulyčiau su didesniu darbo stažu megėjams. Aš pats ne prieš.

Neegzistuojantis vartotojas
2010-02-26 08:14

Sveiki, dalyvauti Jūsų klube mane pakvietė. Kas? Gal tai tegu lieka paslaptis. Tai ką apie alų šnekat. Visi rašot, kad šis alus skanus. Kuom jis skanus ir kuom jis išsiskiria nuo kitų alaus rušio, štai tokios diskusijos aš nematau. Žinoma, apie taip vadinama „Dinamitą“ nekalbėsim.

Egidijus Rondomanskas

2010-02-26 09:47

Alus dabartinis atsiduoda muilu ir arklidėmis. Seniau žigulinis, kad ir parūgęs budavo skanesnis. Priprantana ir su muilo skoniu. Tas koncervantas naudojamas, kad nerūgtų. Visas alus ir sausainiukai kelia apetitą. Aplamai yra gero alaus. Parduotuvėse dažniausiai būna neišlaikytas alus. Apie stiprų alų negalima taip pat blogai kalbėti. Yra ir čia gero alaus. Būna ir primityviai spirituotas. Kenkia ir kartūs su apiniais (dažniausia su velniai -žino kuo) alus. Baisus buvo "Tauro" alus. Per vieną vakara inkstų uždegimu galėjai susirgti.

2010-02-26 10:07

Sveiki,Egidijau, o cia tai gera paskaita apie alu.........gal sakyciau  jis vyru gerimas ,bet ir moterys megsta,kazkas rase kad Telsiuose yra kozel alaus, o Kaune gal ir yra tik ner kada ieskoti,

Egidijus Rondomanskas

2010-02-26 10:35

Onute, pasidomėsiu dar šį vakar. Geriu alų labai normuotai. Dažniausia po darbo ir vienas(skardinė, buteliukas) ir tai ne kiekvieną dieną.

2010-02-26 10:46

na dar ir bendravimas prie alaus tai kaip gera uzkanda,man tai vien delto labai patinka alus

2010-02-26 12:24

Sutinku Egidijau, kad ir parūgęs Žigulinis, bet jį buvo maloniau gerti negu dabartinį su konservantais. Man dar patiko Širvenos alus. Tauro jau būdavo per stiprus. Tačiau nėra reikalo peikti gamybininkus, kurie nori visą savo produkciją parduoti. Todėl ir ieško galimybių, kad parduodamas alus ilgiau išlaikytų „natūralų“ skonį. Gal dėl to aš ir atsisakiau alaus, nes tikrai nerandu alaus, atitinkančio mano skonį. Na nebent Vilkmergės tamsus. O dėl Kozel alaus, neragavau. Todėl ji komentuoti negaliu.

Edvinas Drungilas

2010-03-30 20:53

O ar yra stipraus kozel alaus? Jei taip, ar Kaune galima kur surasti. Kažkurio tai mole esu užtikęs seniau, o dabar situacijos nežinau.. Prie to paties gal žinote gero natūraliai fermentuotuo lietuviško aliuko..

2010-03-31 07:42

Labas Edvinai, tikrai, nežinau gero lietuviško alaus. Paskutinis variantas tai gal būt Vilkmergės tamsus. Jo stiprumas regis 7.5 proc. tūrio alkogolio.

Iš viso įrašų: 67

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama