Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 4

atsipalaidaves

Autorius:
Sukurta: 2009-10-27 00:09
grazina lavickaite

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2009-10-27 00:09

Sveiki.ar daug gyvenime situaciju i kurias ziurejote ,ziurite "atsipalaidaves"?ar svarbi kitu zmoniu nuomone :ka zmones pasakys?ar gyvenate kaip jums norisi?

Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-03 20:18

Labutis, 

norisi gyventi kiek labiau atsipalaidavus, bet tik atleidžiu vidines vadeles, tuoj kaukšt per makaulę ir trenkia kas nors iš pasalų. Tai dabar kai smarkiai juokiuosi ar džiūgauju, pagalvoju, kaip sako rusai: "kak bi čevo ne višlo"-(kad kas nenutiktų). Kaip išsivaduoti nuo šio komplekso?.

2009-11-14 02:34

Taip ir norisi saukt-as i viska ziuriu atsipalaidaves...deje.Gyvenimas daro savo. Atrod, tik,tik atitruksti nuo visko, pradedi megautis gyvenimu, ziurek ir vel isisuki i tas nelemtas "ziurkiu lenktynes" vel kazkur begi kazkur skubi. Gerai jei laiku pastebi, sustoji ir vel pradedi gyvent, velniop, juk gyvenimas toks trumpas. Na ,o zmoniu noumone tai kaip cia pasakius. Aisku paisau visuotinai priimtu normu, nevaikstau nuogas ar pan. bet siap kitu nomone man dzn, na beveik dzn

2009-11-14 15:09

Sveikučiai, na tikriausiai reikia gyventi atsipalaidavus ir negalvoti, kad tavo džiaugsmas ar šėliojimas tuo momentu, gali įtakoti kažką negero vėliau. Tiesiog tai fobija. Kaip aš pavydžiu žmonėms, kurie gyvena atsipūtę, bet kad juos suprasti, turi pats taip gyventi. Šiuo metu mane tie atsipūtėliai tiesiog erzina. Man įaugę į kraują yra pareiga viską atlikti gerai. Bet tas reikalauja nuolatinio dėmesio savo darbams ir veiksmams.Aš neįsivaizduoju, kaip kitos moterys pagauna"kablį' atsipalaiduoja ir joms gerai. Į mano kuprą nesminga kablys

Iš viso įrašų: 4

Gamta

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama