Kaip elgesi jusu vyras kai esate apsipyke?

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 25

Kaip elgesi jusu vyras kai esate apsipyke?

Autorius:
Sukurta: 2009-10-27 12:04
Jolanta Dulkyte    Ganji

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 3

2009-10-27 12:04

.

Rūta Kudirkienė (Malinauskaitė)

Pasisakymų: 90

Sukurta temų: 1

2009-10-27 12:10

nelendam kuri laika viens kitam i akis kol nurimsta aistros Šypsena

Neegzistuojantis vartotojas
2009-10-27 14:46

Rūta Kudirkienė (Malinauskaitė) Šiandien 12:10 rašė:

nelendam kuri laika viens kitam i akis kol nurimsta aistros Šypsena

va va, ir pas mus tas pats Šypsena Manau taip sveika Šypsena

Aušra R.

Pasisakymų: 34

Sukurta temų: 0

2009-10-27 15:11

vienas i viena kambari, kitas i kita, apsiraminam ir tada issikalbam ramiu tonu Šypsena bet issikalbeti mums butina, kad nesikauptu kazkokios nuoskaudos viduje, po to tik blogiau butu...

Muoškis

Pasisakymų: 21

2009-10-27 16:55

..apsipykus, kai prireikia prasilenkt kambary, praeidami demonstratyviai staiga nusukam galvas vienas nuo kito...na  kažkaip taip..labai panašiai      ..ir tada abu neišlaikę pradedam žvengt..   keisciausia- staiga tai, dėl ko susipykom, nunyksta arba labai  lengvai išgliaudom tą problemą

asta vepstiene

Pasisakymų: 119

2009-10-27 19:50

tada jau pietu nebus , o ir vakierenes taip pat jei piktis is vyro puses ,

Inga Zakaraviciute-Laing

Pasisakymų: 941

Sukurta temų: 4

2009-10-27 21:03

Nesikalbam 1 diena -bet jau ant kitos dienos butinai issiaiskinam kame beda ,piktumai ,nepasitenkinimai ! Pasibuciuojam ir vel viskas gerai! Bet is tikruju turi buti rimta priezastis nesikalbejimui ....O siaip tai stengiames visi ir visa seima gyventi draugiskai

Muoškis

Pasisakymų: 21

2009-10-27 22:08

ginta bello

Pasisakymų: 90

2009-10-27 22:19

nusiraminam - pasisnekam - issiaiskinam - susitaikom - pasibuciuojam Šypsena

Siaip tai nesvarbu del ko apsipykus, niekada nerekiam - nei jis, nei as..... kiekviename konflikte yra 2 teisybes, tuo ir bandom vadovautis Šypsena

Singa Mikalauskaite-Visockiene

Pasisakymų: 593

Sukurta temų: 3

2009-11-04 11:48

as galiu ir tris dienas nesneketi,bet maniskis vis eidamas juokauja,o mane tai dar labiau siutina,pietus ir vakariene darosi pats,as pasirupinu tik vaikais,o kur saldytuvas ir jis pats zinobet kad ir kaip susipyke bebutume niekada niekas to nepastebes,

Neringa Aušrienė

Pasisakymų: 1

2009-11-05 19:09

nemokame buti ilgai susipyke,po valandos ar ilgiausiai dvieju susitaikim,ir prizadam viens kitam daugiau nebesipykti.

Alina Spelveryte

Pasisakymų: 407

2009-11-09 10:47

na as tai turiu pasukauti kai supykstu, pasidraskau vyras mano ramiai paziuri ir sako vistiek as tave myliu, tada as dar pasukauju ir tada jau taikomes, nes jis taip viska isvarto kad man jau poto paciai berysio palieka.....nebuna pas mus nekalbejimu isvis.....mes apie viska i=ir is karto, jokiu nutylejimu...

Raimonda Varnaite

Pasisakymų: 895

Sukurta temų: 5

2009-11-09 12:53

Pas mus panasiai kaip pas jus Alina,nu tiesiog reikia man parekauti,o blogoiausia jog bais sunku nusileisti man buna,tai maniskis vis geruoli vaidina-pasiduoda pirmas.Arba abu patylim,bet ilgai nesipykstam,siaip jau apsitrynem per tuos metus kartu ir kazkaip jauti kada pyksies ir del pagal situacija.Abu daznai daug ka nuleidziam juokais.

Jolanta Marinskaite-Jakavickiene

Pasisakymų: 12

2010-11-04 12:50

mes taip pat tylim, kai susipykstam.Labai nesmagu buna. Man taip norisi ,tada issiaiskinti iki galo viska,o jis tyli,tipo neturi apie ka kalbeti. Galiausiai,kai apsiraminu,pirma pradedu taikytis. 

ernesta  Elinskaitė - Dargeniene

Pasisakymų: 8

2010-11-05 11:33

o kai mes susipykstam tai mano vyrelis labai jau pradeda meilikauti ir pirmas taikosi,tyla ilgai netrunka

hyujiiuyt ooooooooooooooooooooooooo

Pasisakymų: 14

2010-11-06 19:46

nesikalbam kelias dienas ,tai man buna kaip sakant poilsis nieko nedarau,tik vaikus apsiziuriu pamaitinu,o uzmane viskas buna padaryta.o po tu geru dvieju dienu pradedam sypsotis ir susitaikom bet niekad nevadinam necenzuriskais zodziais .kaip tai vyksta kitose seimose

[url=http://sibmama.ru][img]http://sibmama.ru/line/1h3i0j7b2b4ajc2j0jeceee5ecf320f1fbedf3.png[/img][/url]

Asta Lagauskaite

Pasisakymų: 23

2010-11-07 14:32

na pas mus ir panasiai, kaip pas daugely, tik as galiu ir savaite isbuti nesikalbant...o pradedam bendrauti dazniausiai spontaniskai, nes situacija privercia....anksciau mano vyrelis ir megdavo juokaudamas jau kita diena taikytis, bet su metais suprato, jei susipykom, geriau jau mane ramybeje palikti..

jolanta morkeliunaite

Pasisakymų: 6

2010-11-08 13:16

nesuprantu kaip galima nesikalbeti.as karstakose,todel greit uzsiplieskiu,issirekiu,o praejus 5-ioms minutems pamirstu,del ko pykomes.mano vyras tiesiog kantriai patyli kol as sukauju ir viskas buna pamirsta

2010-11-15 14:45

Jei mano vyras jaucia kalte pradeda pirmas aklbinti,o jei as jauciuosi kalta tai pirma pradedu kalbinti.

O beto nemoku ilgai pykti.

hyujiiuyt ooooooooooooooooooooooooo

Pasisakymų: 14

2010-11-15 18:55

as tai nesuprantu tu seimu kurios susigincija pradeda dar ir mustis

[url=http://sibmama.ru][img]http://sibmama.ru/line/1h3i0j7b2b4ajc2j0jeceee5ecf320f1fbedf3.png[/img][/url]

Iš viso įrašų: 25

Mano pametinukai...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama