Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 1
 
 

Šilalėje lankėsi vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis

Autorius:
Sukurta: 2009-11-04 11:40
Raimundas  Vaitiekus

Pasisakymų: 50

Sukurta temų: 19

2009-11-04 11:40

Pirmadienį, Tauragės apskrities viršininko Raimundo Vaitiekaus kvietimu, Šilalėje lankėsi vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis. Pagrindinis vizito tikslas susitikti su Šilalės rajono priešgaisrinės tarnybos vadovais bei darbuotojais.
Savo vizitą ministras pradėjo nuo apsilankymo savivaldybėje, vėliau atvyko į Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilalės priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, kur jį sutiko Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovas, vidaus tarnybos pulkininkas Virginijus Petraitis ir Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mindaugas Mikutavičius. Ministrą šiltai sutiko priešgaisrinės tarnybos darbuotojai. R. Palaitis ir R. Vaitiekus domėjosi Šilalės PGT pareigūnų darbo ir buitinėmis sąlygomis, taip pat lankėsi Šilalės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Jucaičių bei Kaltinėnų ugniagesių komandose.
Po susitikimų ministras sutiko atsakyti į keletą klausimų.
Pasak ministro, Šilalėje jis lankosi pirmą kartą.
„- Šilalė – gražus žemaičių kraštas. Čia, kaip ir visoje Žemaitijoje gyvena užsispyrę, užsibrėžto tikslo siekiantys žmonės. Man pas jus labai patiko“, - „Šilalės artojui“ kalbėjo vidaus reikalų ministras.
Ministras pastebėjo, kad pokalbyje su savivaldybės vadovais buvo užsiminta apie vadinamąją trintį tarp priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos ir savivaldybės gaisrinės, nors jis po apsilankymo ir vienoje, ir kitoje taryboje realiai jokių trinčių nepastebėjo.
„- Manyčiau savivaldybė įvertina grėsmę, kad 2010 m. 10 proc. mažės atlyginimų fondas,
todėl jai reikės įvertinti, kaip išlaikyti, sakyčiau šiuo metu išties optimalų savivaldybės gaisrinių tinklą. Priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos darbuotojų atlyginimų fondas, kaip ir visiems, taip pat bus mažinamas, tačiau ne tiek daug - 1,8 proc., todėl jų situacija kur kas geresnė,“ - teigė ministras.
R. Palaitis gerai įvertino abiejų tarnybų būklę bei pabrėžė, kad ir mažėjant finansavimui, visgi reikėtų išlaikyti tokį gaisrinių tinklą, koks šiuo metu yra.
 

Iš viso įrašų: 1
 
 

Honey-moon in Thai..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama