Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 9

DIRBAU, DIRBU IR DIRBSIU JUMS! 3D

Autorius:
Sukurta: 2009-11-04 17:49
Raimundas  Vaitiekus

Pasisakymų: 50

Sukurta temų: 19

2009-11-04 17:49

Įsisenėjusių ekonominių, piliečių saugumo ir socialinės gerovės problemų sprendimui reikalingi sugebėjimai, bendraminčių komanda ir kruopštus DARBAS:
1.DIRBAU Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotoju ir savivaldybės tarybos nariu:
Mano ir kolegų nuoširdaus darbo dėka iš įvairiausių fondų Šilalės rajoną pasiekė 35 milijonai litų:
Sutvarkyti ir atnaujinti šilumos mazgai bei trasos Šilalėje;
Sutvarkytas Dienos užimtumo centras neįgaliesiems;
Pastatytos vandens nugeležinimo stotys Šilalėje, Kaltinėnuose, Šiauduvoje, Upynoje, Kvėdarnoje, Laukuvoje;
Sutvarkytas Tenenių vandentiekis ir nuotakynas;
Sutvarkytos Šilalės rajono gatvės, keliai, daugiabučių namų kiemai, automobilių stovėjimo aikštelės;
Suremontuotos Pajūrio, Kvėdarnos, Laukuvos ambulatorijos bei Kaltinėnų pirminės sveikatos priežiūros centras;
Renovuotos Šilalės miesto ir rajono mokyklos.
2.DIRBU Tauragės apskrities viršininku:
Mažinu biurokratinį aparatą ir taupau valstybės lėšas, likviduojant apskrities viršininko administraciją;
Rūpinuosi Europos Sąjungos lėšų pritraukimu įstaigoms, vandens telkinių būklės gerinimui, daugiabučių namų atnaujinimui, kelių remontui bei kitiems darbams;
3.DIRBSIU taip, kad kiekvienas iš mūsų pajustų naudą Šilalės ir Šilutės kraštui:
Skatinsiu daugiafunkcinių socialinių centrų atsiradimą mūsų gyvenvietėse;
Rūpinsiuos privažiavimų ir stovėjimo aikštelių sutvarkymu prie kapinių bei kitų svarbių vietų;
Įsteigsiu gyventojų konsultavimo biurus;
Organizuosiu Šilalės sporto komplekso statybą;
Sieksiu kelių Nevočiai–Žadeikiai ir Jucaičiai–Didkiemis išasfaltavimo bei kitų žvyrkelių asfaltavimo programos spartinimo;
Pagreitinsiu Kaimo bendruomenių įstatymo priėmimą;
Užtikrinsiu Šilalės rajono ir Švėkšnos ligoninių išlikimą ir paslaugų gerinimą;
Paremsiu savivaldybių merų ir seniūnų tiesioginius rinkimus;
Palaikysiu Seimo narių išlaidų mažinimą;
Darysiu viską greitesniam Lietuvos ekonomikos atsigavimui ir pragyvenimo lygio kilimui.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-05 16:16

Raimundą pažįstu daugiau nei 10 metų. Teko kartu dirbti ir valdiškame darbe ir partijoje. Visada žavėjo jo savybė gebėjimas ką daro padaryti labai gerai, nepadirbamų darbų jam nėra

Kristina Lenkauskaitė

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 2

2009-11-06 20:52

Raimundą pažįstu seniai.Mes kartu lankėme Pajūrio vidurinę mokyklą(dabar Pajūrio Stanislovo Biržiškio vidurinė mokykla).Esame klasiokai.Tik jis mokėsi ''a'' klasėje,o aš ''b''.Rimtas,tvarkingas,visuomet pasitempęs,pareigingas,tokį jį pamenu iš tų gerų laikų,kai mes dar buvom mokinukai.Mokėsi taip pat gerai.Ir nenuostabu,kad šis žmogus nestovi vietoje,kad siekia aukštumų.Kiekvienas mes ieškome šioje žemėje vietos,kiekvienas norime,kad gyvenimas būtų gražesnis,prasmingesnis.Kiekvienas darbas-prasmingas,kiekvienas darbas daro žmogų tauresnį,gražesnį,stipresnį,atkaklesnį(čia aš apie gerus darbus).Linkiu Raimondui stiprybės,ryžto,atkaklumo,nuoširdumo.

2009-11-07 15:40

Aš Raimundo Vaitiekaus nepažįstu, todėl negaliu teigti kas jis per žmogus. Bet skaitant tai, kad jis gali užtikrinti Šilalės ir Švėkšnos ligoninių išlaikymą, man keista kodėl nebuvo galima užtikrinti ir gimdymo skyriaus išlaikymo. Tai dabar norint pagimdyti reikia važiuot Tauragėn ar Klaipėdon. Jei sumokėsi kokį 1000Lt. tai tave dar paguldys prieš gimdymą, o jei ne tai važiuok ir lauk sarėmių namuose.

Redagavo: Anonimas
2009-11-07 17:34

idomu, kaip Raimundas VAITEIKUS galejo issaugoti gimdymo skyriu..... budamas tarybos nariu?

2009-11-07 18:46

Anonimas Šiandien 17:34 rašė:

idomu, kaip Raimundas VAITEIKUS galejo issaugoti gimdymo skyriu..... budamas tarybos nariu?

Na nežinau kaip, juk jis žada išlaikyti Šilalės ir Švėkšnos ligonines. Tai įdomu kaip?

Raimundas  Vaitiekus

2009-11-08 11:18

Sveiki, taip tai labai aktuali problema, kuri gali paliesti kiekvieną to regiono žmogų. Visi susergame patys ar mūsų artimieji ir norim, kad kuo greičiau būtų suteikta profesionali paslauga. Dar spalio 30 dieną kartu su Sveikatos ministerijos viceministru Artūru Skiku ir seimo nariu Artūru Melianu lankėmės Švėkšnos psichiatrijos ligoninėje ir aptarėme susidariusius neaiškumus ir problemas, dėl apskričių naikinimo klausimo susijusio su ligoninės pavaldumo pasikeitimu. Manau, kad po mūsų vizito daug kas darbuotojams ir vadovams paaiškėjo, kad jų teikiamos paslaugos yra tikrai reikalingos ir pasikeitus pavaldumui reikalingumas nesumažės. Svarbiausia, kad finansavimas pagal atliekamas paslaugas gaunamas iš TLK (Teritirinės ligonių kasos) ir jis nenutrūks. O Šilalės rajono savivaldybės ligoninės direktorius, kartu su Šilalės rajono savivaldybės svikatos komiteto pirmininku kreipėsi į mane, dėl galimybės susitikti su sveikatos ministru Algiu Čapliku. Vizidas derinamas ir labai greit įvyks, nes būtina skubiai aptarti strateginius planus susijusius su Šilalės ligonine. Nes vienas paprastas dalykas, Šilalės rajone dar yra Kaltinėnuose ligoninė ir taip vadinamų slaugos lovų ten yra daugiau nėi Šilalės ligoninėje. Savivaldybės taryba turės suprasti ( visi supranta), kad norint išlaikyti kuo daugiau paslaugų Šilalės ligoninėje, reikia šias slaugos lovas perkelti į Šilalę. Yra ir daugiau darytinų veiksmų. Todėl kalbantis, derintis ir bendrai dirbant galima daug pasiekti. O kolegos anonimo klausimas apie gimdymo skyrių ir tūkstantį litų kuriuos reikia sumokėti, kad gimdyvė būtų paguldyta, tai nenormalu ir jei turite tokių faktų kuriuos man galėtumėt pasakyti, tai būtinai parašykite, arba paskambinkite mano numeriu 868788373, tikrai viską išsiaiškinsime, nes lovų laisvų gimdyvėms yra visuomet laisvų. Jei norėsite likt anonomu, pasistengsiu tai užtikrinti. Manau tai aktuali tema ir kviečiu diskutuoti.

2009-11-09 11:25

Raimundas Vaitiekus Vakar 11:18 rašė:

O kolegos anonimo klausimas apie gimdymo skyrių ir tūkstantį litų kuriuos reikia sumokėti, kad gimdyvė būtų paguldyta, tai nenormalu ir jei turite tokių faktų kuriuos man galėtumėt pasakyti, tai būtinai parašykite, arba paskambinkite mano numeriu 868788373, tikrai viską išsiaiškinsime, nes lovų laisvų gimdyvėms yra visuomet laisvų. Jei norėsite likt anonomu, pasistengsiu tai užtikrinti. Manau tai aktuali tema ir kviečiu diskutuoti.

Taip tai tiesa. Mano pažįstama bijau sumaišyti gimdė Klaipėdoje.Jai gimdymas vėlavo. Kai ji nuvažiavo į ligoninę, tai jai pasakė, kol nėra sąrėmių negali guldyti. O tu jei nori privažinėk iš karto kai tik skausmai iš rajono. Tai tada gydytoja pasakė, jei norit kad ją paliktume stebėjimui kol ji pagimdys, tai kainuos 1000Lt.

Raimundas  Vaitiekus

2009-11-10 08:47

Na man tai labai gaila, kad tokie dalykai dedasi Klaipėdoje. Tauragėje vietų visada yra laisvų ir paguldo, o jei dar nelaikas ateiti į pasaulį naujagimiui, tai ir namo paleidžia...

Iš viso įrašų: 9

Keliones

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama