Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 105

Skrydziai i Lietuva

Autorius:
Sukurta: 2009-11-11 16:52
ausra grubinskaite-narbutiene

Pasisakymų: 61

Sukurta temų: 0

2009-11-12 23:41

tikra teisybe ,pernai mano dukra skrydo su laikynu pasu per londona i ryga ,buvo pasibaiges pasas ,ambasadoje sake,jog problemu nebus ir isdave laikyna keliones dokumenta .Kas keisciausia ,tik priduodant ekipaza pasake ,kad nepraleis , nors drauge su naujagimiu sunumi savaite anksciau isskrydo, kudikelis dar savo gyvenime nebuvo turejas paso -tik laikina ir juos praleido ,o man sake ,kad jie nepripazista ir nera mate tokiu dokumentu .Stai tau ir tapatybes kortele ,ji kelionese negalioja .Na pinigu Ryainair man taip ir negrazino,nes nebuvo apdrausta kelione  

Henrikas Daukantas

Pasisakymų: 10

2009-11-12 23:56

sveiki.kas liecia skrydius visada skraidau su www.airbaltic.lt bilietus uzsisakineju pries du ar tris men,jei iseina suplanuoti, tai ir anksciau.klausete ar yra tiesioginiu skrydziu ,taip yra.is barcelonos i vilniu,bet nedaug.kas gyvenate zemaitijoje patogiausia skristi i ryga ten visada yra tiesioginiu skrydziu is barcelonos.po to dasigauti masina.nes i vilniu daznai buna su persedimais is rygos ir reikia laukti.cekijos oro linijos taip pat pigios,sia vasara skrido sunenas (su persedimu)tai kainavo 580 Lt.ir dar maisto dave.su airbaltic gaunasi jei neklystu nuo 240 iki 340euru.(cia visur i abu galus)

maciau buvo pasisakyta kad toli iki barcelonos.vietiniai skrydziai,labai pigus tad as is alikantes skrendu su lektuvu i barcelona  galima gauti pigiu bilietu net uz 50euru i abi puses.i madrida siki skridau uz 34eurus. i abi puses.vietiniu skrydziu geriausia ziureti www.clickair.com arba www.rumbo.es.kas konreciai dar domina klauskit ka zinosiu parasysiu.

vaiva juknelyte

Pasisakymų: 101

Sukurta temų: 6

2009-11-13 11:25

ne ne karto nevaziau vasina... as i Lietuva, nei is Lietuvos i Ispanija, visada skridau lektuvu... tai vo ir nezinau kelio iki lietuvos su masina..... tik tiek zinau ka parodo zemelapiai pro kur vaziuot greiciau ir tiesiau.....

as irgi viena karta skridau su laikinu pasu, bet tai buvo gal prie kokius 7 metus, neturejau jokiu problemu , bet kas keiciausia manes nepraleido lietuvoje pro policijos posto nes neturiu paso.... saku juk lietuvos ambasa man dave sita laikina pasali kad galeciau gryt i lietuva..... tai reikejo palaukt kol atejo vienas policininkas kuris nusimane apie tokius dalykus....

Tomas Pocius

Pasisakymų: 27

Sukurta temų: 1

2009-11-16 01:25

As paprastai naudojuosi Ryanair kompanija (Alicante-Londanas-Vilnius o Ryga) arba galimas variantas (Alicante-Gatwick-Kaunas), bet reikia nemazai pasedeti internete, kad surastum gera varianta, kadangi skrydzius reikia rezervuoti atskirai. Kol kas su sia kompanija problemu neturejau, ji viena is pigiausiu, bet jei praziobsojai skrydi ar turi pasikeisti i kita diena ar siaip kokia tavo klaida, tai tada jie tau ismus sumas nerealias, todel reikia labai atargiai ziureti, kad niekur nepadrytum klaidos ir nepraziopsotum. AirBaltic naudojausi kelis kartus ir paskutini karta jie man nutrauke skrydi, be jokios priezasties. Kadangi turejau skristi su EasyJet i Londona ir po to su AirBaltic i Riga, Tai turejau nemaza suma sumoketi EasyJet kompanijai kad pakeistu skrydi i kita diena ir AirBaltik tik man pasiule grazinti pinigus uz nutraukta skrydi o pakeisti i kita diena (labai mazas pasirinkimas). Prasiau, kad sumoketu patirtus nuostaolius uz skrydzio nutraukima, atsakymas buvo neigiamas, bet pagal istatyma jie man turejo sumoketi. Taigi beliko nusispjauti ir nebesiterlioti su jais. Na, bet dabar turi visai neblogas kainas Riga-Barcelona-Alicante. Dar vienas neblogas puslapis yra Rumbo.es, suranda pakankamai geras kainas, tik daznai buna su 1-2 persedimais. O su masina vazinejau kelis metus, bet tikrai nebenoriu vairuoti 4000km. Siaip seimoms savaime aisku, gaunasi pigiau su masina, bet jei priskaiciuoti viesbuti plius nuovargi, nervus, tai gal labiau vertetu dadeti kokia 100€ is pasirinkti skrydi. Na lietuviai broliai tikuosi sulauksim daugiau pasisakymu

Loreta Markeviciute-Braskuviene

Pasisakymų: 36

2009-11-16 15:44

...girdejau, kad kiti vazineja i Lietuva autobusais arba mikro autobusiukais...idomu kiek uztrunka kelione ir kiek kainuoja...

Redagavo: (2009-11-16 15:44)
Henrikas Daukantas

Pasisakymų: 10

2009-11-16 23:58

autobusiukai kiek zinau va is toroviejos  vezdavo ir veza .imdavo paskutiniu metu po162 eurus.paimdavo is vietos ir iki namu davezdavo.trunka ?kaip ir sumasina.ti jie ten atkale kelius zino tai per pusantros paros parvaziuoja

vaiva juknelyte

2009-11-17 10:21

na kas liecia autobusiukus... mano puske vazinejosi...ir mama vaziavo kelis kartus tai sake vaziuoja labai grei mazai pailsi... tai nemanau kad labai saugu.... mano mama sake kad kad visas kelione kur vaziavo nesedejo rami.....as nekar nevaziavau negaliu pasakyt kaip ten istikruju....

vaiva juknelyte

2009-11-17 10:23

kaip ziuriu, visi kas vazinejo su savo masina.... pataria geriau vaziuot su lektuvu... nes gaunasi sunkios keliones...na ziuresim kaip cia mes nuspresim sia vasara .... jeigu vaziuosim masina tai pasidalinsiu ispudziais...

kristina blazyte

Pasisakymų: 25

2009-11-17 16:06

dabar autobusiukai veza ir po 130.zmones derisi.o savo masina patariu vaziuoti tik tiems ,kurie zino kur lenda.kelione ilga,daznai nepristovinesi,atsibos ohoho....

kristina blazyte

2009-11-17 16:10

beje,siulau visiems pasiziureti i temos pavadinima...

Erika Popovič

Pasisakymų: 13

2009-11-17 20:06

Aš du kartus skridau ir vieną kartą važiavau mikriuku. Tai galiu pasakyti tik tiek,-važiavimas mikriuku tolygus savižudybei . Po tokios "malonios" kelionės nebesinori nieko... O skridau aš pirmą kartą iš Barselonos į Vilnių (tiesioginis skrydis),antrą kartą iš Barselonos į Rygą (irgi tiesioginis skrydis). Skrendant iki Vilniaus privalumas tas,kad gali reikiamą miestą pasiekti autobusu arba traukiniu,o iš Rygos reikia,kad kas nors pasitiktų...  Na,dar liko išbandyti kelionę savo mašina . Bet čia reikia būti labai stipriam vairuotojui . O kas liečia aviabilietų kainas,tai kuo anksčiau užsisakai,tuo didesnė galimybė rasti pigų variantą.

Tomas Venclovaitis

Pasisakymų: 4

2009-11-17 20:10

Skrydziai gerai jai esi vienas o jai kokie 3 ar keturi tai jau geriau su masina zymiai pigiau iseina

Erika Popovič

Pasisakymų: 13

2009-11-17 20:13

Tas tai taip,Tomai .

Loreta Markeviciute-Braskuviene

Pasisakymų: 36

2009-11-17 23:09

...beje, Kristina pasiule pasiziureti i temos pavadinima...bet man atrodo, kad visi cia labai i tema...visi cia apie keliones...

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-17 23:22

As skridau siasi metais su Raynair,problemu jokiu nekilo,gan pigiai kainavo(tiksliai nepamenu kiek). Tik kaip ir minejo,jei perki bilieta ten ziurek,nepadaryk klaidos kokios,uzdek varneles kur reikia,atsispaudink lapus del bagazo,o tai bakes tokias nuples veliau ŠypsenaTiesa,vaikui buvo pasibaigusi asmens tapatybes kortele,tai Madride pasiemiau laikina pasa ir jokiu problemu nekilo nei Sevilloj,nei Londone,nei Lietuvoj.Skridom Sevilla-Londonas-Ryga,su persedimu ir 5h pertrauka tarp skrydziu,tad gan sunki kelione buvo..Su masina,yra vyras vaziaves,labai sunki kelione,tas tiesa...O as atvaziavau i  Ispanija su mikriuku,su triju metu vaiku,vairuotojas pasiklydo Vokietijoj,nes dare kazkoki "blata" savo draugei,vaziavo jos pasiimt,tai kelione truko 3 su puse paros iki Almerijos,puse kelio vairavau as,nes is 3 ten vaziavusiu vyru pabijojo atsakomybes.Nesakyciau ,kad labai nuvargau,idomi kelione,liko ispudziu ir atsiminimu...

kristina blazyte

2009-11-18 16:17

apie keliones,taip...bet ne autobusiukais ar masina...SKRYDZIAI i lietuva...toks temos pavadinimas ir tam ji buvo sukurta...o ne pilstyti is tuscio i kiaura apie autobusiukus....sekmes skraidant... 

vaiva juknelyte

2009-11-18 17:26

na ziuriu kad Kristina prie visu kabinejasi..... as manau kad gera tema, skrydziai... bet galima ir pridet autobusus ir masinas.... nejaugi kurism temas ir sokinesim nuo vienos prie kitos.... viskas bendrai.... ir nero ko cia nervuotis...... kad kalbam ir apie skrydzius ir apie masinas.....

kristina blazyte

2009-11-18 19:30

galima,zinoma, apie viska pasneket...ir apie vistas tp... 

ausra grubinskaite-narbutiene

Pasisakymų: 61

2009-11-18 20:39

nu taigi jeigu netinka ,galima ir neatsiliepti ,bet negi taip jau trukdo ,kad zmones snekasi temomis ,kurios yra jiems aktualios .Man visada smagu perziureti viska ir jeigu man idomu -ikisu ir as savo trigrasi ,na jei netutiu ka pasakyti -tyliu

Tomas Pocius

Pasisakymų: 27

2009-11-19 17:21

Gal uzmirsot ka sake leopoldas Bukime draugiski ir nesipykime(lygtais taip)!!!  O del mikroatobusiuku, niekada nevaziavau ir tiesa sakant nelabai norisi (kelione  mazdaug 2 dienas, daznai ``suluzta`` tie mikrai, jei pilnas tai nepotogo ir t.t), bet tikrai geras ir ekonomiskas variantas perdeti siuntini. Jei rasysit apie skrydzius nepamirskit parasyti kompaniju pavadinimus  ir is kokiu miestu skrendate, kad info butu naudinga mums visiems. Gracias broliai ir seserys

Iš viso įrašų: 105

Gera savo rankomis..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama