Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 105

Skrydziai i Lietuva

Autorius:
Sukurta: 2009-11-11 16:52
Tomas Pocius

Pasisakymų: 27

Sukurta temų: 1

2009-11-28 00:36

Nu ir bajeriai man su tuo airbaltiku, baigesi tuo, kad jie nueme nuo mano sakaitos pinigus ir tipo sumokejimo negavo, taigi neturiu jokio skrydzio su jeis. Teko nemazai susirasineti su rezervu centru, bet be jokiu rezultatu, tik tiek, kad man pinigai bus grazinami, tik negali pasakyti kada ir t.t. nu zodziu S.... kaip reikalas, zemas lygis nerealiai. Paskui paskambinau tiesiai i lt centra tai graziai paaiskino kad pinigai bus grazinami per kokias dvi savaites ir jei noriu bilieto tai reikia is naujo rezervuoti(be jokios garantijos, kad nepasikartos ta pati problema), dar pasiule per telefona, bet savaime aisku brangiau. Taigi gerai pasedejus prie interneto suradau geresni varianta su ryanairu i viena gala (Alicante-Liverpool-Ryga) 115.02 su lagaminais. Henrikai: vietoj to, kad skambinti i kompanija, galima ir per Aenos interneto puslapi perziureti ar nepakeistas ir t.t. skrydis ir tai nieko nekainuoja. Iki

Jurijus Antonovas

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2010-02-04 11:02

Sveiki!Galiu pasiulyti nebloga varianta,kuri pats siemet isbandziau.Skridau su broliu is Gironos i Frankfurta,o is ten i Kauna su Ryanair.Treciadieniais labai gerai,Frankfurte reikia palaukti 3h.Atgal grizau per London Luton,pirmadieniais is Kauno 11.30,Londone persedimui i Gironos lektuva lieka 2h.Bilietai su visais mokesciais kainavo 115 euru.Taip pat ziurejau galima tokius pat variantus daryti ir is Alicantes.Frankfurte ir Lutone oro uostai yra mazi,uztenka 30min.pereiti is atvykimo i isvykima.Skridau tik su rankiniu bagazu 10kg.Beabejo uz registruota bagaza papyldomas 15 euru mokestys uz kiekviena persedima.Skrisdavau anksciau is Barsos i Ryga,bet nepatiko nes turi galvos skausma dasigauti iki Rygos ir iki Barsos ir piniginiu atzvilgiu iseina brangiau,geriau viena karta persesti.Dabar Ryanair dideles nuolaidos kovo menesiui.Tai tie Tautieciai,geru ir pigiu skrydziu jums!!!

ausra grubinskaite-narbutiene

Pasisakymų: 61

2010-02-04 21:55

bet tai bilietai internetu? 

Jurijus Antonovas

2010-02-09 11:32

taip,tai bilietai internetu

Erika Popovič

Pasisakymų: 13

2010-02-09 15:27

Yra labai pigus skrydziai is Gironos i Vilniu su star1. Bet tai tik vasara ir skrydziai yra tik ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Kam idomu,pasiziurekit star1.aero.

Jurijus Antonovas

2010-02-10 11:08

nuo geguzes 4d. prasides skrydziai is Gironos i Kauna.(ryanair.es)

Redagavo: (2010-02-10 11:08)
vaiva juknelyte

Pasisakymų: 101

Sukurta temų: 6

2010-02-10 11:50

gerai kad gyveni ten netoli.... mes tai kitoj puses ispanijos, vaziuot iki Gironos, gausis brangokai...

vienas klausimelis kurie vaziavot i lietuva masina, mazdaug kiek isejo ant benzino.... noretusi apsiskaiciuot... ar labai pigu, o apsimoka skrist su lektuvu...aciu

Zifka  kauniete

Pasisakymų: 77

2010-02-10 13:51

Loreta Markeviciute-Braskuviene 2009-11-12 21:41 rašė:

ar tiesioginio skrydzio i Lietuva nera...seniau kiek girdejau buvo is Malagos ir Gironos

buvo is malagos i vilniu pries kelis metus teko skristi bet paskutiniu metu nera

Loreta Markeviciute-Braskuviene

Pasisakymų: 36

2010-02-10 15:16

vaiva juknelyte Šiandien 11:50 rašė:

gerai kad gyveni ten netoli.... mes tai kitoj puses ispanijos, vaziuot iki Gironos, gausis brangokai...

vienas klausimelis kurie vaziavot i lietuva masina, mazdaug kiek isejo ant benzino.... noretusi apsiskaiciuot... ar labai pigu, o apsimoka skrist su lektuvu...aciu

Mums iki namu Lietuvoje gaunasi 3500 km., kurui iseina 200 euru ir dar 90e jeigu vaziuosi mokamais keliais. Bet tai cia irgi priklauso dar kokia masina. Seniau vazinedavome su senesne tai ir kurui daugiau reikedavo.

Inga Norvaisaite - Brackiene

Pasisakymų: 9

2010-02-11 11:28

Sveiki, mes kievienais metais važiuojam su mašina į Lietuvą.Bet kiek kainuoja, tai priklauso nuo turimos mašinos Maždaug gali atsidėti 700 e, įskaitant kelionę į abu galus ir mokomus kelius.

Tomas Pocius

2010-02-11 16:34

Sveiki, yra neblogas puslapis www.skyscaner.es jis parenka ivairius variantus ir tu po to tiesiogiai uzsisakai is tam tikru kompaniju puslapiu. Paskutiniu metu apsimoka skristi su ryanair.com yra pigiausi variantai skrendant per anglija. Tik tiek, kad reikia nemazai pasedeti prie kompo. Iki

JOLANTA ZELENKAITE-MIKSIENE

Pasisakymų: 9

2010-02-13 17:28

Is Gironos du kartus per savaite nuo geguzes menesio pradeda skraidyti Ryainar i Kauna,bilietas siuo metu i abi puses kainuoja apie 80e,ir taip pat  skraidys nuo geguzes Star 1 Vilnius -Girona,bilietai siuo metu perkant irgi nebrangus mazdaug 150e,bet kadangi as gyvenu Elcheje,man nebetinka,bet pernai skridau su Star1 is Gironos likau patenkinta...Dabar ieskau ka mors pigaus is Alikantes...sia vasara is Gironos i Lietuva keturis kartus per savaite tiesioginiai skrydziai,o musu krastas liko uzmirstas...

Tomas Pocius

2010-02-13 19:44

Jo tame ir blogai, kiek lietuviu yra Ispanijoje o skrydziu tiesioginiu ne. Keista, kad airbaltic neitraukia nauju skrydziu. Juk kiek dar daug lietuviu vaziuoja su mikriukais.

ingrida cernauskaite

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 2

2010-04-21 14:52

gal kas skraidinote i LT vaikus atostogu?gal zinote kokiu dokumentu reikia,norint leisti skristi su kitu zmogumi,pvz.mociute.???

Kristina Obuchavičiūtė

Pasisakymų: 6

2010-04-29 11:55

Sveiki, pasidalinsiu ir as savo skraidymo patirtimi. Man patinka skraidyti su Ryanair. Aisku nera jokiu garantiju ir turi labai atidziai pirkti bilietus, bet kaina tikrai maziausia. Skrendu i LT geguzes antroje puseje. Gyvenu Valencijoje, tad mano skrydis Valencija - Londonas (Stansted) - Ryga. Du skrydziai per viena diena, kaina zmogui tik su rankiniu bagazu 53 eur. Atgal gryztu is Kauno per Osla i Valencija. Taip pat du skrydziai per viena diena. Kaina zmogui 16eur. (cia kainos su visais mokesciais).Na gryzimui aisku pataikiau superine akcija, bet siaip skrydziui pirmyn atgal isleidziu maximum 150 eur. Daug kartu esu skridusi su nakvyne per Frankfurt hahn. Aisku uztrunki kelioneje ilgiau, bet skrendant su vaiku taip jis maziau pavargsta. Esu tikrai nemazai priskraidziusi su Ryanair kompanija (darbo reikalais), tad jei kam kiltu kokiu klausimu mielai pasidalinciau patirtimi. Geros dienos visiems Šypsena

Zifka  kauniete

2010-04-29 13:27

nu tai kad ne visada imanoma isiversti tik su rankiniu bagazu jai koki menesi nori buti

as pirkau mamai bilietus vilnius-kopenhaga-malaga tai pirmyn ir atgal gavosi apie 370euru

Zifka  kauniete

2010-04-29 13:28

Kristina Obuchavičiūtė Šiandien 11:55 rašė:

Sveiki, pasidalinsiu ir as savo skraidymo patirtimi. Man patinka skraidyti su Ryanair. Aisku nera jokiu garantiju ir turi labai atidziai pirkti bilietus, bet kaina tikrai maziausia. Skrendu i LT geguzes antroje puseje. Gyvenu Valencijoje, tad mano skrydis Valencija - Londonas (Stansted) - Ryga. Du skrydziai per viena diena, kaina zmogui tik su rankiniu bagazu 53 eur. Atgal gryztu is Kauno per Osla i Valencija. Taip pat du skrydziai per viena diena. Kaina zmogui 16eur. (cia kainos su visais mokesciais).Na gryzimui aisku pataikiau superine akcija, bet siaip skrydziui pirmyn atgal isleidziu maximum 150 eur. Daug kartu esu skridusi su nakvyne per Frankfurt hahn. Aisku uztrunki kelioneje ilgiau, bet skrendant su vaiku taip jis maziau pavargsta. Esu tikrai nemazai priskraidziusi su Ryanair kompanija (darbo reikalais), tad jei kam kiltu kokiu klausimu mielai pasidalinciau patirtimi. Geros dienos visiems Šypsena

o siaip idomu butu kokia nuoroda kaip ir kur ieskoti bilietu ???

ausra grubinskaite-narbutiene

Pasisakymų: 61

2010-04-29 19:08

nepyk ,Kristina ,bet kainos nerealios ,pirkausi liepos men . ir man isejo 150 tik i viena puse ,is Almerijos  i Londona , is Londono i Ryga  

Zifka  kauniete

2010-04-29 19:20

ausra grubinskaite-narbutiene Šiandien 19:08 rašė:

nepyk ,Kristina ,bet kainos nerealios ,pirkausi liepos men . ir man isejo 150 tik i viena puse ,is Almerijos  i Londona , is Londono i Ryga  

nu jo panasiai ir man buvo kai mamai ieskojau pigus apie 300 euru i abi puses tai per daug persedimu arba +1 diena zodziu laukt vos ne 24val. O mama nepratus skraidyt ir norejo butent per danija , kad kuo maziau persedimu tai tada teko sumoket netoli 400 zodziu kokia 380

Egle Radzeviciute

2010-04-29 20:59

as pries 3 dienas grizau is Lietuvos,buvau 10 dienu.Man bilietas kainavo 280.skridau is Madrido i Praha,ten 4 valandas  laukiau,po to i Vilniu.Atgal taip pat.Skridau su Cekijos aerolinijom

Iš viso įrašų: 105

Klasiokai kokie me..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama