Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 144

Naujos virsunes

Autorius:
Sukurta: 2009-11-13 02:32
Audre Vetra

Pasisakymų: 322

Sukurta temų: 4

2009-11-13 02:32

Sveiki klubiokai!

Kokia virsune galvojate iveikti siemet ir kokiuose kalnuose? O gal jau esate iveike,apie kuria seniai svajojote? Papasakokite!

Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-13 02:58

Mano auksciausia virsune buvo 1.141,1 m...Kosmarikai guobu gatveje,kaip jums galva nesvaigsta?nes man ir alkoholio nereikejo-vaiksciojau apspangusi...

Audre Vetra

2009-11-13 03:01

Priprasti reikiati ..As kai pirma karta uzkilau dar Tatruose,tai net pastoveti ant kalno negalejau,o va siemet Colorade iveikiau jau nemazai-4 km.

2009-11-13 03:02

Siaip,gera tema,galetumete papasakoti,kokios amunicijos reikia pradinukams,noras yra,bet esu visiska analfabete slidinejimo srityje...Jei ir neprireiktu,bet butu idomu,ko ir kiek reikia,kokios mazdaug kainos,kad viska susipirkti,iki juosteles ant ausu

Audre Vetra

2009-11-13 03:03

Is tiesu,ir kokiu nebedaryti klaidu,kokias mes darem pradedami pries 10=15 metu.

2009-11-13 03:06

Audre Kairyte Šiandien 03:01 rašė:

Priprasti reikiati ..As kai pirma karta uzkilau dar Tatruose,tai net pastoveti ant kalno negalejau,o va siemet Colorade iveikiau jau nemazai-4 km.

2009-11-13 03:06

Audre,nesenai ziurejau,kad ir patyre daro klaidas,kainuojancias gyvybe...na bet cia jau kitas reikalas-alpinizmas..Ziurejau reportaza,kur viena tibetiete juokiesi is vakarieciu:ko taip vargti ir i kalnus lipti???

Audre Vetra

2009-11-13 03:11

na taip,bet kalnais uzsikreti,baisi liga,neisivaizduoji,Jurga,as ten taip pasijuntu,nepaprasta palaima apima...tai opiumas,tikrai.To nejunti,kol netvirtai laikaisi,kol nepasitiki,ka darai.O ir grudina zmogu.Visad buvau gana lepsevota,kol nepradejau slidineti.

Audre Vetra

2009-11-13 03:13

Audronele,tu papasakok apie kalnus,juk ka tik buvai.

2009-11-13 03:17

Audre,as numanau,kad tai issukis sau,kaip ir kiekviena nauja veikla,nes man iki siol vaidelianasi,kai stosiu ant slidziu,tai ir as sonkaulius susilauzysiu, ir slides sugadinsiuTurbut nuo mokytojo priklauso,ar ne?

Audre Vetra

2009-11-13 03:21

va cia buvo ir mano beda,kad moke ne profesionalus mokytojas,o vyras,pats pries metus pradejes slidineti.Dabar visiems patariu-nepagailekite keliu skatiku,pasiimkite profesionalu mokytoja,kad is karto gautumete teisingas pamokas,kad poto nerekti taisyti neteisingai ismoktu veiksmu.

2009-11-13 03:25

Audre,o kaip ziuri i dirbtiniu budu padaryta trasa?Nezinau,man tai pasityciojimas is slidinejimo,nors pati ir neslidineju.Netoli musu(na kaip netoli-virs 100km) yra tokia trasa,mes pravaziuojame,pasijuokiu,bet neuzkabina..

Redagavo:
userPhoto
(2009-11-13 03:26)
2009-11-13 03:33

Audre Kairyte Šiandien 03:13 rašė:

Audronele,tu papasakok apie kalnus,juk ka tik buvai.

Ooooo, kalnai!!!! Tai nepakartojama. Ten kur buvau, buvau be slidžių. Bet jų žavesys visur . Kai pirmą kartą išvažiavau į kalnus, grįžusiai teta pasakė: ,,nevažinėk į kalnus, nes liksi senmergė, mano draugė kai pradėjo važinėti - tai ir liko be vyro", O aš pasakiau, kad kalnai svarbiau"

Audre Vetra

2009-11-13 03:46

Matai,Jurga,ir dideliuose kalnuose daznai sniego papurskia,ji tvarko,nes kitaip butu nelabai kaip,ypac nedaug patyrusiems.Na,aisku,tos dirbtines trasos gal ir nelabai,bet ka daryti,kad geriau kartais nera? bet po praitos ziemos pasimokem,Nuvaziavom nelabai toliese ant tokiu kalvu,na,kai kam ten ilgai teko stoveti,kad nusileistu,o mums su vyru nebelabai buvo ka veikti,tai ir atbuli bandem,ir valsa sokti ketinom.O is tiesu0tik nervas ima,net nesusyli.

Audre Vetra

2009-11-13 03:47

ar tu Audrone ,neslidineji?

2009-11-13 03:49

Audre,mes vis planuojame i Alpes vaziuoti,del to ir domiuosi,na ka ten,jei rimtai,daugiau veikti?Aisku,butu ka,bet noretusi ir ant slidziu pastoveti.A vdrug dar patiks?

Audre Vetra

2009-11-13 03:52

Alpese buvau keleta kartu,Austrijij,nebepamenu tu miesteliu.Man tai super !!! labai buvo smagu ir geras servisas.patiks,tikrai patiks,pamatysi.Tik is karto pasiimk mokytoja ir nelipk aukstai,kad neisigastum,Tada sakes!

2009-11-13 03:54

Audre Kairyte Šiandien 03:47 rašė:

ar tu Audrone ,neslidineji?

Slidineju, tik nelabai gerai moku. Pradėjau seniai, Kaukazo kalnuose, savamokslė. Todėl  neišmokau gerai slidinėti. Ir todėl pritariu tavo nuomonei, kad būtinai turi mokinti profesionalus mokytojas. Klaidas ištaisyti žymiai sunkiau, negu iš karto išmokti teisingai.

Audre Vetra

2009-11-13 03:57

ale zinok,vis tiek gerai.Mes siemet turejom tikrai unikalia galimybe.Krikstasunis is LT mokesi snieglenktininku mokykloj Kolorade,kaip tik tuo laiku mes vaziavom slidineti,tad jo bendramoksle amerikone mus labai gerai pamoke viena diena.tu zinok,kaip pasigavom-sakes,! Jau kai gerai stovi,tada ir visokiu triuku geriau mokinti.

2009-11-13 03:59

Labanaktis,mergaitesSaunu paskaityti  jus.

Redagavo:
userPhoto
(2009-11-13 04:01)
Iš viso įrašų: 144

Mūsų gyvūnėliai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas