Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 334

Kur šią žiemą slidinėsite?

Autorius:
Sukurta: 2009-11-21 19:55
Žilvinas Dagelis

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 1

2009-11-21 19:55

Pasidalinkime mintimis kas,kur šią žiemą rušiasi slidinėti.

Aš vyksiu į Austriją.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-21 20:18

Jei pavyks, aš irgi ten planuoju vykti

Audre Vetra

Pasisakymų: 322

Sukurta temų: 4

2009-11-22 01:33

Siemet(kovo men),jau slidinejau Colorade,JAV.Siemet arba Kanadoj ,arba vel kur JAV.

Žilvinas Dagelis

2009-11-22 14:05

Planuoju vykti  į Stubaierio ledyną,prie Inzbruko.Ten bent jau garantuotas sniegas.Jau dabar veikia beveik visos trasos.Kitur nežinia kada prisnigs,kai taip šilta.Ieškau bendraminčių kelionei antrą arba trečią gruodžio savaitę.

O Audrei belieka pavydėti,kad ji gali slidinėti Colorade.

Audre Vetra

2009-11-22 18:24

Zilvinai, o as daznai jums pavydziu,kad slidinejate Europoj,Pamenu,kaip buvo nerealios Alpes,slidinedavau Austrijoj.O Tatrai Slovakijoj? Tik ten ta organizacija baisi,kai reikdavo eilese laukti.

Darius Baltakys

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 0

2009-11-23 15:09

Aš planuoju į Slovakiją važiuoti. O pirmoms žiemos treniruotėms tai Latvija arba Lenkija tiks, aisq jeigu sniego bus

Mantas Žemkus

Pasisakymų: 1

2009-11-23 19:07

Laukiu nesulaukiu jau kelionės į Slovakiją, jasnoj slidinesim. Jau mikriukas praktsikai pilnas, dar nei karto ten liūdna nebuvo . Į Latviją gal kokį kartelį, kad prisiminti kaip griūti

2009-11-23 21:33

Oi, kokie jūs visi šaunuoliai. Taip anksti suplanavote keliones. Aš kelis kartus jau buvau Sovakijoje, tai dabar labai norėčiau pabandyti ir kitur

Audre Vetra

2009-11-23 23:03

Papasakokit kas nors,kaip dabar Slovakijoj.Budavo tai ziauriai,kai reikdavo ilgai laukti eilese arba pavyzdziui atvaziuodavo pilnas autobusas rusu,kurie kioskeliuose prigerdavo romo ir poto budavo baisiai drasus.Nesvarbu,kad pirma ar antra karta ant slidziu,bet varo kaip papuola,partrenkdami ne viena zmogu.

2009-11-23 23:10

Panašiai ir dabar. Tik aš stengiuosi važiuoti sezono pabaigoje - kovo mėn. Tada turistų mažiau, ir eilės mažesnės būna. Tik kartais sniegas būna jau per šlapias, nuo saulės...

Rita Zabotkaitė

Pasisakymų: 6

2009-11-24 12:36

Žilvinas Dagelis 2009-11-21 19:55 rašė:

Pasidalinkime mintimis kas,kur šią žiemą rušiasi slidinėti.

Aš vyksiu į Austriją.

Papasakokite, kas vyksta į Austriją. Į kurias vietas keliaujat, kur jau pabuvojot, kur slidinėjimas geriausias. Pasidalinkite patirtimi, nes norisi pasirinkti iš galybės siūlomų kurortų.

Žilvinas Dagelis

2009-11-24 22:26

Slovakijoje buvau prėjusiais metais,savaitė iki kalėdų.Dvi diena Jasnoje,dvi Strbske Pleso.Jasnije paslidinėjome neblogai.Kadangi buvo tik prasidėjęs sezonas,žmonių mažai,eilių nebuvo,sniego daug.Strbske Pleso vaizdelis visai nekoks.Nors eilės nebuvo didelės,bet veikė tik du pakelėjai ir dvi varganos traselės.Kitą dieną vaizdas visiškai kitoks.Buvo sekmadienis,žmonių daug,eilėje laukti virž dvidešimt min.situacija pagerėjo kai įjungė didijį keltuvą.Bet iš to malonumo nelabai daug nors eiles sumažino.Pūtė stiprus vėjas,tai kol pasikeli ant kalno,sušali į ledą.O leidžiantis per pūgą nesimato trasos, kuri ir taip grynas ledas.tik žiūri,kad nenudribtum.Man Jasna keliskart geriau už Aukštuosius tatrus.Na o Austrija keliais kartais geriau negu Jasna.Slovakijos kainos nebedaug atsilieka nuo austriškų,bet i kokybės toli toli.Didelis trasų pasirinkimas,tiek lengvų tiek sudėtingų.Mažos eilutės arba jų nėra,sniego garantija.Jeigu nėras sniego žemesniuose kalnuose tai ledynuose visada paslidinėsi.Būtent šiuo metu taip yra.O koks kalnų grožis.Šį sezoną planuoju vykti į Bad Gasteino slėnį bei Stubaier ledyną.Visus slidinėjimo ligoniuskviečiu prisijungti.

Darius Baltakys

2009-11-26 10:05

Žilvinas Dagelis 2009-11-24 22:26 rašė:

Slovakijoje buvau prėjusiais metais,savaitė iki kalėdų.Dvi diena Jasnoje,dvi Strbske Pleso.Jasnije paslidinėjome neblogai.Kadangi buvo tik prasidėjęs sezonas,žmonių mažai,eilių nebuvo,sniego daug.Strbske Pleso vaizdelis visai nekoks.Nors eilės nebuvo didelės,bet veikė tik du pakelėjai ir dvi varganos traselės.Kitą dieną vaizdas visiškai kitoks.Buvo sekmadienis,žmonių daug,eilėje laukti virž dvidešimt min.situacija pagerėjo kai įjungė didijį keltuvą.Bet iš to malonumo nelabai daug nors eiles sumažino.Pūtė stiprus vėjas,tai kol pasikeli ant kalno,sušali į ledą.O leidžiantis per pūgą nesimato trasos, kuri ir taip grynas ledas.tik žiūri,kad nenudribtum.Man Jasna keliskart geriau už Aukštuosius tatrus.Na o Austrija keliais kartais geriau negu Jasna.Slovakijos kainos nebedaug atsilieka nuo austriškų,bet i kokybės toli toli.Didelis trasų pasirinkimas,tiek lengvų tiek sudėtingų.Mažos eilutės arba jų nėra,sniego garantija.Jeigu nėras sniego žemesniuose kalnuose tai ledynuose visada paslidinėsi.Būtent šiuo metu taip yra.O koks kalnų grožis.Šį sezoną planuoju vykti į Bad Gasteino slėnį bei Stubaier ledyną.Visus slidinėjimo ligoniuskviečiu prisijungti.

Na nenudžiugino kad Strbske Pleso nieko gero. Bet gerai kad bent Jasna nenuvylė. Nes aš taip pat planuoju ten slidinėti. Kažin kaip ten būna vasario mėnesį, daug žmonių, gal kas esat tuo metu buvę?

Žilvinas Dagelis

2009-11-26 22:57

Jasnoje,Vasario mėnesio vidury esu buvęs prieš tris metus.Tada išties buvo daug žmonių.15-20 min.laukti eilėje prie keltuvų Zagratkej.Trasos po 2-3 valandų išmaltos,o viršule kalno nugremžtos iki ledo.Tai vykdavome į trasą dar neatsidarius keltuvams,kad bent kelis kartus nusileisti gera trasa.

Jeigu galite sau leisti paatostogauti 9 diena ir leidžia finansai,būtinai važiuokite į Alpes.Gruodžio 12 vykstame į Austriją,mielai priimtume kolegas.

Ramute Klimas

Pasisakymų: 136

2009-11-30 08:26

Kaledom varom y Canada......oi kaip laukiu.... ziu Audrone, gsal susitiksim, kada tu zadi..?

Audre Vetra

2009-11-30 16:57

Po Naujuju,Ramute.Tik dar nezinau kada.Labai j=bijau,kad Canadoj bus saltoka.Norejau dar taves apie tai isklausti.

Darius Baltakys

2009-12-01 09:56

Žilvinas Dagelis 2009-11-26 22:57 rašė:

Jasnoje,Vasario mėnesio vidury esu buvęs prieš tris metus.Tada išties buvo daug žmonių.15-20 min.laukti eilėje prie keltuvų Zagratkej.Trasos po 2-3 valandų išmaltos,o viršule kalno nugremžtos iki ledo.Tai vykdavome į trasą dar neatsidarius keltuvams,kad bent kelis kartus nusileisti gera trasa.

Jeigu galite sau leisti paatostogauti 9 diena ir leidžia finansai,būtinai važiuokite į Alpes.Gruodžio 12 vykstame į Austriją,mielai priimtume kolegas.

Dėkui už pasiūlymą bet jau rezervavomės kelionę į Slovakiją, be to netinka laikas prieš naujus.
Lauksim įspūdžių iš Austrijos ir gal kita kelionė bus į Alpes Šypsena

Rita Zabotkaitė

Pasisakymų: 6

2009-12-01 14:53

Mes jau eilę metų važinėjam į Austriją. Norisi išbandyt vis naujas jų vietoves. Pernai buvom Ischgle, šiemet, jei niekas nesutrukdys planuojam į Soldeną kovo pirmom dienom. Dar tiesa, pernai per Naujametį važiavom į Čekiją-Spindleruv Mlyn. Kažkoks "Total košmar" Kvatotis Kaip ir Slovakijoj-lauki 20 min prie pakėlėjo, paskui nespėji net sušilt, kol nučiuoži..

Žilvinas Dagelis

2009-12-02 21:28

Solden buvau prieš dvejus metus,neblogai.Bet popiet trasos vistirk "pavarytos".Tad vis keldavomės į ledyną ir ten labai puikiai "bružinom"trasas.Ypač gerai būdavo,kai rytais nusileisdavo rūkas.Pasikeli į ledyną ir slidinėji virš debesų.Fantastika.Atrodo,kad iki Naujųjų nepavyks paslidinėti.bet jau sausio pradžioje tikrai vyksim į Gasteiną arba Zillertal.

Sulaukti gražaus sniego.Stubaier ledyne jo jau ą.į m.

Ramute Klimas

Pasisakymų: 136

2009-12-03 05:58

Audre Kairyte 2009-11-30 16:57 rašė:

Po Naujuju,Ramute.Tik dar nezinau kada.Labai j=bijau,kad Canadoj bus saltoka.Norejau dar taves apie tai isklausti.

tai kad nea nebuna labai salta, bet zinai Audre sunku pasakyti, kazkada tai buvom pakliuve kai net zandas mano nusalo  .. bet tada pamenu varem y pati virsu kur liftas nebekele..

Iš viso įrašų: 334

zvejyba Siaures Ai..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama