Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 6
 
 

Gripas

Autorius:
Sukurta: 2009-11-24 20:51
Raimundas  Vaitiekus

Pasisakymų: 50

Sukurta temų: 19

2009-11-24 20:51

Sveiki, paskelbta gripo epidemija. Kaip manote, kas iš to pasipelnys? Ar viską padaro specialistai, kad būtų sustabdyta epidemija? Ne visi žmonės  gali nusipikti vaistų, o kiti papraščiausiai jų negauna. Manau, kad reikia kuo daugiau informacijos apie šį plintantį virusą ir medikų atsakomybės. Ką dar reiktų šiuo atveju daryti? Kaip Jūs manote? 

Kristina Lenkauskaitė

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 2

2009-11-27 21:07

 Jis neklausia jaunas tu ar senas,išsilavinęs ar ne,turtuolis ar vargšas,jam visi lygūs-jis žmonijos rykštė,jis-GRIPAS.Jis nesirenka-ateina ir užpuola tyliai,iš pasalų...Žmonės panikuoja,nebežino ko griebtis,nebežino kaip saugotis,kaupia vaistų atsargas,geria juos reikia ar nereikia,o farmacininkai trina rankomis-biznis eina ,kaip sviestu patepta...Farmacininkai iš to tikrai pasipelnys.Pasipelnys ir kurie ne kurie žmogeliai,sugebėję kažkaip ir iš kažkur gauti priešvirusinių vaistų,o paskui juos parduoti už gerokai didesnę kainą.Dabar Lietuvoj sunkus metas-gyvent tai reikia.Baugu kažkaip,kai nežinai kada čia būsi pakirstas ir kokia bus baigtis...Informacijos tikrai reikia apie šį virusą. Ir daug jos reikia. Rašo laikraščiai,rašo žurnalai,televizija,radijas,o ir patys vieni kitiems dalijame patarimus,prisimename,kad ir vitamino "C"reikia,kad yra citrinos,imbierai,garstyčios,česnakai...Reikia dažnai plauti rankas,kosint ar čiaudint prisidengti nosine,nekontaktuoti su sergančiais.

Kai niekas nebegelbsti bėgam pas medikus.Ir ačiū Dievui,kad tarp daktarų dar kartais būna ir tikrų daktarų...Bet tai jau kaip ir nykstanti rūšis,reiktų įtraukti į" Raudonąją knygą".Nes daugeliu atveju,kaip "mokėsi"taip ir gydys.Belieka tikėtis,kad iš visuotinės nelaimės biznio nedarys...

Raimundas  Vaitiekus

Pasisakymų: 50

Sukurta temų: 19

2009-11-28 19:38

Manau reiktų žmonėms pasakyti, kad Šilalės ligoninės turi vaistų ir prireikus privalo juos skirti pacientui. Nes iš rezervo pats parvežiau ir paskirstėm visiems Tauragės apskrities savivaldybių gydytojams, kurie turėjo paskirstyti gydymo įstaigoms. Labai prašau, jei iškils kokia problema su gydytojais ar gydymo įstaigoms, kelti į viešumą ir apie tai kalbėti, nes problemų tikrai yra ir jos gali paliesti kiekvieną iš mūsų.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
Kristina Jokubauskaitė-Prakelienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-12-02 12:23

Farmacininkų pelnas išaugo iki padebesių faktas kaip blynas. Na pvz. Klaipėdoje, visi puolė pirkti vaistus, sveiki būdami susipirko sėdi ir laukia kol liga ateis, o tie kurie tikrai susirgo jau vaistu negauna, elementariu vaistų nuo peršalimo. Psihoze paskleidzia daugiau nieko. Va draugų vaikai susirgo tai per 8 vaistines turėjo važiuoti kol lašų nuo kosulio gavo. Apsurdas. Tegu paskelbia kiek žmonių nuo bado kasdien miršta, vėžio kitų nepagydomų ligų, o čia 8000 visoje planetoje. Pyktis ima ir tiek, kad tokias erezijas skeidžia. Aisku atsiprašau, kad aš čia taip tiesmukai rašau, bet tokia jau aš esu.

Raimundas  Vaitiekus

Pasisakymų: 50

Sukurta temų: 19

2009-12-02 21:38

Pritariu Kristinai, kad per didelė sukelta panika.

Iš viso įrašų: 6
 
 

Fotosesijos akimir..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama