Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 1

eRepublik! eLietuva!

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-11-24 23:17
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-24 23:17

eseniai atradau šį tekstinį internetinį žaidimą ir man tiesą sakant patiko. Žaidime gali tapti vienos iš valstybių, kurios atitinką realias pasaulio valstybes, piliečiu. Žinoma siūlau tapti eLietuvos piliečiu. Ką žaidime galima veikti? Yra keturios veiklos kryptis, kurios viena be kitos negali egzistuoti. Galite būti verslininku, politiku, žurnalistu ar kariu. Arba galite visoms rolės skirti vienodai laiko ir būti viskuo. Turėti savo kompaniją, rašyti laikraštį, buti kongresmenu ir kariu. Žaidime ne ką mažiau svarbu yra ir socialinės grupės. Jei turi savo kompaniją, tai jei reikia ir darbuotojų! O jie yra kiti realus žaidėjai, su savo norais daugiau uždirbti, geriau gyventi ir t.t.

Siulau į žaidimą registruotis per mano nuorodą. Koks to tiklas? Kai pasieksite 6 lygį, jūs gausite 5 Gold (Tarptautine valiuta) ir aš taip pat gausiu 5 G, kurių pusę atiduosiu jums. Registruodamiesi nurodykit Sudovia (Sudūva regioną). Nes tai didelio produktyvumo grudų regionas, kurį norį iš mūsų atimti eLenkijos piliečiai. Gyvendamas jame tu apsunkinį jiems ši reikalą.

http://www.erepublik.com/en/referrer/Vorloniukas

Iš viso įrašų: 1

faktai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama