Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 16

Pokalbiai apie mylimus meskenukus :)

Autorius:
Sukurta: 2009-11-28 21:11
Beata Simkute-Stanuleviciene

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2009-11-28 21:11

Sveiki, mielai prasome pabendrauti neissemiama tema ... musu pukuotukai Šypsena

Nijole Markevičiūtė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-11-28 23:21

nuostabiausia drauge 

2009-11-28 23:24

cia musu pukuotukai, ar tavo katyte nuostabiausia drauge Mirktelėti Kvatotis  Papasakok ir parodyk kokia turi ?

Rasa Tolvaišaitė

Pasisakymų: 2

2009-12-14 08:52

Kas kas, bet Meino meskenai-isskirtiniai gyvunai. Jie gyvenimui suteikia labai daug silumo, spalvu ir nuotykiu. Su jais niekada neliudna

Gileta Jakimaviciute

2009-12-23 16:36

Ir as pritariu Rasai,kad musu pukuotukai,tai nuostabus ir uzdegantis gyvenimo variklis Šypsena ypac RYZIKAI   Aciu Beatuk,uz miela ir sava temele apie meiniukus

Redagavo: (2009-12-23 16:38)
Rasuole S

2009-12-24 22:18

Jo jie tikrai kitokie, nora mano tik vienas meskenas ir tas labai jau atsiskyres, labai jau jis didele individualybe, kai tik ateina Vincas iseina pasiputes Kvatotis

Neegzistuojantis vartotojas
2010-01-15 13:54

Sveiki esu naujas narys,labai noreciau suzinoti kuom ipatingi meskenukai ,ar sunku ju surasti nusipirkti atrodo tokie mieli,

2010-01-19 19:15

Ona-Violeta Jasenauskaite-Japkiniene 2010-01-15 13:54 rašė:

Sveiki esu naujas narys,labai noreciau suzinoti kuom ipatingi meskenukai ,ar sunku ju surasti nusipirkti atrodo tokie mieli,

Sveiki, jei pirksite kaip drauga be ketinimo veisti, tai problemos kaip ir nera. Ju kaina nera maza, taciau manau verta to. Jie turintys ir suns savybiu ir katinisku. Kiekvienas charakteris skirtingas, taciau bendra tai kad jie yra kompanijos megejai, issirinke sau seimininka vaiksto visur paskui, taciau per atstuma taip neerzindami ir nesimaisydami. Siaip jei domites paskambinkit i veislynus ir susizinosit norima informacija. O cia pirmame puslapyje galit rasti veislynus bei paskaitineti:  http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=534595

2010-01-19 20:04

Labas esu dekinga Jums Beata uz toki issamu aprasyma  as tai noreciau kaip drauge ar drauges esam dviese su vyru ir jis vis praso sunelio,mes visada turedavom koki nors gyvuneli kol dukra augo.....dar karta aciu ,reik paskaitineti dar ir bus aisku

Rasa Tolvaišaitė

2010-01-28 14:45

Ona-Violeta, jei galimybes leidzia-idealus atvejis, jei yra 2 meskenai, arba bent jau 2 skirtingos veisles katinai. As irgi net negalvojau is pradziu, kad turesiu 2 meinus. Bet kai pamaciau, kad mano berniukui siaubingai loiudna, kai manes nera, itaisiau jam jo tikra sesute is metais jaunesnes vados. Dabar be galo tuo dziaugiuosi, nors artimieji pirsta sukiojo tiessmilkiniu, kai pasakiau, kad turesiu antra kate. Kai tik mazyle atsirado namuose, tokio pobudzio kalbos baigesi

2010-01-28 20:02

Sveika ,Rasa, aciu uz patarimus ,jau bandau ieskoti nusipirkti ir kiek supratau jie nepigus ,dar neperdaugiausia bendravau su zmonemis kurie juos parduoda ,idomu butu gal kas patartu is savo praktikos koks kelias geresnis ,o tikslo tai nenoriu atsisakyti ....

Gileta Jakimaviciute

2010-03-17 18:00

Ona-Violeta Jasenauskaite-Japkiniene 2010-01-28 20:02 rašė:

Sveika ,Rasa, aciu uz patarimus ,jau bandau ieskoti nusipirkti ir kiek supratau jie nepigus ,dar neperdaugiausia bendravau su zmonemis kurie juos parduoda ,idomu butu gal kas patartu is savo praktikos koks kelias geresnis ,o tikslo tai nenoriu atsisakyti ....

Labai smagu matyti nauja zmogeliuka susirgusi MEINOMANIJOS nepagydoma liga Šypsena

Meino meskenai tikrai labai nepakartojami ir nuostabus katinai !!!

2010-03-17 19:53

Taip labai noriu kazkuo rupintis ,cia kalbu apie gyvuneli,jau toks noras uzvalde,ir zinau kad brangiai kainuos,nu ka padarysi?

2010-03-19 10:35

Kaip ta sarka tupedama ant sakos ,vis noriu patarimo ,kaip ir kur pirkote meino meskenuka,gal ir man bus lengviau apsispresti???

2011-01-02 16:41

Sveikos ...su NAUJAIS METAIS....ir kaip laikosi jusu kaciukai...???

Janina Pelenienė ( Šulcytė )

2011-12-20 22:28

Sveiki, visus su artėjančiomis šventėmis. Mano katinėlis ne visai grynaveislis meiniukas, tačiau labai įdomus, savarankiškas katinas. Fotografuotis nenori, nusisuka.

Iš viso įrašų: 16

Foto galerija

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama