Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 5

Kokie geriausi prisiminimai liko po studijų KTU (KPI)?

Autorius:
Sukurta: 2009-12-02 11:53
Alfonsas Leščinskas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-12-02 11:53

Pasirauskit savo atminties kertelėse ir, jei prisiminsit, parašykit ką gražaus nuveikdavot studijų laikais, kokias ir kaip šventes švęsdavot, ką veikdavot paskaitų metu ir po jų, kokios vertybės buvo studijuojant, kas linksmo ir įdomaus įvyko jūsų grupėje, katedroje, fakultete, praktikose ar talkose

Eugenija Kuosaite-Miseviciene

Sukurta temų: 0

2010-01-15 02:05

Labukas visiems, labai gera jusu  tema .Aciu autoriui.  Tik gal reiktu mums prisistatyt koki fakulteta esam baige ir kokiais metais. Mus visus jungia KTU, man labiau priimta KPI , esu baigusi Masinu g-ba,1979m, oi kaip senai tai buvo!Prabego -30metu , ir nei vieno grupioku susitikimo...Labai gaila,,, nerandu net nei vieno pazystamo is tu laiku ....Galiu tik pasiguosti...O jaunimas cia aktyvesnis ,tikrai  ! O ta atminties dezute reik gerai pakratyt ,kad kazka idomaus parasyt Šypsena Pasisitengsim...

Prasau atstatyti mano skaitomas temas ir klubus. Netycia nuspaudziau zenkla  -  x

Alfonsas Leščinskas

Sukurta temų: 1

2010-02-07 23:04

Aš studijavau Statybos - santechnikos fakultete, mokslus baigiau 1980 metais, taigi beveik tuo pačiu metu šlifavom Laisvės alėją

Eugenija Kuosaite-Miseviciene

2010-02-07 23:47

Tai tikrai galejo taip ir buti Šypsena Slifavom tikrai ! Visi mylejom Laisves aleja, jos nuostabias kavinukes ir spurgines ,kur musu studentiska kisene ,leisdavo uzeiti pertraukos metu ! Juk Masinu fakultetas tuomet buvo Kestucuo g-vej(rodos nies ir nepasikeite dabar) ,-tai Laisve al .buvo cia pat. Kaip keista ,nieks neraso,, matomai prisiminimu nera, arba buvo ne kokie ...O Statybu fakult, juk ant kalno ,mes ten ateidavom i bendras paskaitas.Ir i Chemijos f. t.pat. Bjauriausi prisminimai islike apie fizini lavinima- kai tekdavo is kazin kur atvykti i butent i ta jusu ''kvartala'' - susisiekimas buvo labai nepatogus daugeliui...

Ar kavine ''Kolegos'' dar vis egzistuoja? - mat as isvykus is LT , ir seniai bebuvau Zaliakalnyje...

Daug ivairiu prisiminimu islike is isvyku i kolukius Šypsena Fizinis darbas gerai paruoshdavo smegenis visiems metams Šypsena Kur tik neteko buti, ir ka daryti- gal kas rovete ir krovete sushalusius linus ? o mums teko....! O gal rinkote akmenis nuo lauku? Jau nekalbu apie cukrinius runkelius -jie tokie populiarus buvo Šypsena Bet visas darbas tikrai lb apjungdavo grupes, nes ivykdavo bent puse kurso i viena is koluki, o kita dalis i kita.Gera prisiminti...  

Prasau atstatyti mano skaitomas temas ir klubus. Netycia nuspaudziau zenkla  -  x

Alvyra Tuskenienė

Pasisakymų: 1

2010-09-21 18:22

Sveiki mielieji KPI (dabar KTU)absolventai! Matyt mano laikų žmonės nemoka rašyti, paskaičius supratau - esu senjorų atstovė, nes KPI baigiau 1978 metais. Prisiminimai kuo geriausi ir maloniausi. Visus penkis metus lankiau chorą "Jaunystė". Dėstytojai Lengvosios pramonės fakulteto buvo labai šaunūs ir jautrūs.Svarbiausia buvo abipusė pagarba: studentai gerbė dėstytojus, o dėstytojai neerzindavo studentų. 

Šiuolaikiniams dėstytojams ir studentams linkiu kantrybės ir artimo meilės.

Iš viso įrašų: 5

Ritos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama