Biržų "Atžalyno" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 3
 
 

Prisiminimai iš varžybu: Žalgiris - Atžalynas

Autorius:
Sukurta: 2009-12-04 22:56
Artūras Korsakas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2009-12-04 22:56

2003 metų balandžio mėnesio 30 dienos - PRISIMINIMAI

Praėjusį trečiadienį Biržuose vyko neeilinis šou renginys, kurį vedė pats Martynas Starkus! Sausakimšoje sporto salėje "Atžalyno" mokyklos krepšinio rinktinė jėgas išbandė su... legendiniu Kauno "Žalgiriu". Viso to kaltininkas - šios mokyklos dvyliktokas Artūras Korsakas, kuris dalyvavo telekomunikacijų bendrovės "Bitė GSM" skelbtame konkurse. Konkurso metu reikėjo išsiųsti kuo daugiau žinučių, o nugalėjusi mokykla turėjo šansą parungtyniauti su žalgiriečiais. Pats Artūras prisipažino, jog išsiuntė... 100 trumpųjų žinučių!
Antradienį Kauno "Žalgiris" Šiauliuose nelengvai 74:69 nugalėjo "Šiaulius" ir pateko į LKL finalą. Po rungtynių kauniečių autobusas pasuko į Biržus.
Trečiadienį, 11.20 vai., salei nekantraujant, į kiemą įsuko autobusas, kuriame sėdėjo JIE - V.Ginevičius, G.Gustas, T.Beard, S.Štombergas, D.Šalenga, M.Timinskas, E.E.Cota, S.Kazevičius, G.Einikis, D.Šilinskis. Nebuvo tik maistu apsinuodijusio vengro K.Davido. Į salę pirmasis plačiai šypsodamasis įžengė G.Einikis. Legionieriai T.Beard ir E.Cota į ovacijas nekreipė dėmesio - jų ausis buvo "užgulę" "plejerių" ausinės, tad su didžiuliais sportiniais krepšiais abu amerikiečiai atrodė panašūs į turistus.
Menkai teapšilę žalgiriečiai stojo į kovą su ryžtingai nusiteikusiais atžalyniečiais. Pirmuosius taškus dėjimu į krepšį pelnė G.Einikis, o "Atžalynui" taškus įmetė prie šventės daugiausia prisidėjęs A.Korsakas(Nr.13). Eurolygos komanda labai greitai įgijo svarią persvarą - tritaškiais varžovus apipylė S.Kazevičius, greitame puolime niekaip nesisekė sustabdyti G.Einikio, tik į aikštę išėjęs M.Timinskas "pasisveikino" tritaškiu... Pirmąjį kėlinį žalgiriečiai laimėjo 59:33. Antrajame kėlinyje biržiečiai jau įsidrąsino, tirs kartus net pražangomis žalgiriečius stabdė! Žalgiriečiai žaidė grubiai - prasižengė net septynis kartus! Puolime LKL vicečempionai daugumą taškų "sukrovė" iš viršaus, o taškus pelnius atžalyniečiams tik atlaidžiai nusišypsodavo.
Rungtynių atmosfera buvo labai draugiška - juodaodžiai žalgiriečiai nevengė pokštų, visi žaidėjai saugojo ir save, ir varžovus. Galutinis rezultatas, aišku, buvo palankus kauniečiams -97:65. "Atžalyno" rinktinei 16 taškų pelnė T.Markevičius(Nr.15), 13 - Š.Krivickas(Nr.8). "Žalgiriui" daugiausia taškų surinko G.Einikis - 21. Salėje susirinkę žiūrovai pamatė, kokių įspūdingų fizinių duomenų yra varžovų siaubas Tanoka Beard, kaip aukštai gali iššokti Dainius Šalenga, kad į krepšį be vargo įdeda televizoriaus ekrane tokie mažyčiai atrodantys Vidas Ginevičius ir Giedrius Gustas.
Po rungtynių žalgiriečiai buvo apgulti autografų medžiotojų. Tada įsiminė prieš rungtynes Biržų mero R.Ramono pasakyti žodžiai apie dabartinėje "Atžalyno" mokyklos salėje anksčiau sportavusius krepšininkus - S.Patkauską, A.Linkevičių, V.Jankauską, M.Lekerauską, dabartinius LKL žaidėjus V.Pauliukėną ir G.Ramoną. Šioje salėje ne tik žaisti, tačiau ir teisėjauti pradėjo vienas geriausių pasaulio teisėjų Romualdas Brazauskas, kuris kartu su "Saulės" gimnazijos abiturientu Vyčiu Peneliu ir "švilpė" šioms rungtynėms.
Kalbintas "Žalgirio" treneris A.Sireika sakė, kad prieš šias pramoginio pobūdžio rungtynes žaidėjams buvo liepta negauti traumų, suteikta visa improvizacijos laisvė. Kai buvo užsiminta apie V.Pauliukėno perėjimą į "Žalgirį" (sklando tokie gandai), treneris tik nusišypsojo - esą svarbu pergalingai užbaigti šį sezoną, o po to...
Po autografų "vajaus" žalgiriečiai su "Atžalyno" rinktine kartu nusifotografavo. Tačiau ne vien nuotrauka primins šį įspūdingą mačą - žalgiriečiai savo varžovams padovanojo sportinę aprangą!

Šiaurės Rytai (2003 Gegužės 3d.)

Video galite rasti:

http://www.klase.lt/video/getTags/zalgiris%20atzalynas%20birzai%20arturas%202003#

Viktorija Norvidaite

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-12-09 14:05

buvo.. ir as ten buvau, viska maciau  ir  buvau jau  uzmirsusi...

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-12-10 13:01

kad dabar kas duotu pazais, manau visai kitaip elgtumemes, nes kai paziuri tokie nedrasus buvom aikstelej Šypsena bet siaip viskas puikiai buvo, puiki atmosfera, geri sirgaliai, geri prisiminimai ...

Iš viso įrašų: 3
 
 

Odos gaminiai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama