Ar tau patinka Pirtis - geros nuotaikos ir puikios sveikatos šaltinis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Iš viso įrašų: 21

Seniai baigėsi žalios vantos, vanojamės u džiovintomis, o kaip jūs "paskaninate" savo pirties procedūras?

Autorius:
Sukurta: 2009-12-08 11:17
Aridas Pabedinskas

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 4

2009-12-08 11:17

Paskutinį kartą pirtyje su malonumu naudojau šaldytas vantas: liepą, riešutą ir beržą. 

Vanotis su žalia beržo vanta tiesiog nepakartojamas malonumas, o riešuto skleidžiamas kvapas veikia raminančiai. Liepa su žiedais ir  kvapu bei lapuose sukauptu karščiu, tiesiog stebuklas mūsų odai ....ir palaima kvėpavimo takams.

O ką naudojate jūs?

Jolita Montvydiene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-12-08 19:40

Paskutini karta (praejusi sekmadieni) mes pirty kailiukus skalbem azuoline vanta su puikiu prieskoniu - kadagio sakele. Nuostabus jausmas - pati vanta tokia svelni, placiai apima, o viduj tokios kandzios adateles. Kunas net uzkaista, o paskui i pruda - fantastiskas jausmas.

Aridas Pabedinskas

2009-12-11 09:03

kadagys įdėtas į ąžuolinę vantą 

tik reikėtų vanotis atsargiai, nes kadagį prieš naudojant būtina gerai "nušutinti" verdančiu vandeniu, priešingu atveju oda gali būti kaip rėtis 

p.s. išduokite paslaptį kaip jums pavyksta išlaikyti kadagį su spygliais ? Ar tai šviežia šakelė buvo įdėta?

Jolita Montvydiene

Pasisakymų: 4

2009-12-11 11:56

Man atrodo, kad net tokios minties nekiltu vanotis su nenuplikytu kadagiu . Kadagio sakele tikrai sviezia, nes neuzsilaiko spygliukai ilgesniam laikui. Vasara esam ne karta bande vanta su svieziom (plikytom) dilgelem . Bet jau tada pats vanojimosi procesas kitoks, "vanojimasis" kompreso pavidalu ir to pakanka. Dilgele duoda velesni poveiki, jauti koki pusdieni, adateles "dirba", labai gerai sanariams ar skaudanciai nugarai.

Aridas Pabedinskas

2009-12-15 09:03

va va ir aš apie tą patį , kad kadagys gerai. Dėl šutinimo tik pasitikslinau nes viena kartą teko susidurti su neišmanančiu, kuris su žaliu vanojo.....graudus buvo "vaizdelis" 

o dilgėlių nebandžiau ( ant savęs), dar matyt nepribrendau 

Aridas Pabedinskas

2010-01-04 15:52

štai Naujus sutikau pirtyje....ir labai skanus dalykas buvo šaldytos riešuto vantos....nerealus kvapas... 

Neegzistuojantis vartotojas
2010-03-11 09:07

mūsų kompanijoj kažkodėl nelabai mėgsta vantas... Gal todėl, kad jas perku prekybos centruose   tai naudojam tik eterinius aliejus (rozmarinų, levandų ar kt.), kurį pilam į vandenį ir ant akmenų palašinam.... Man svarbu ir kitos procedūros - "grožio" : odos šveitimas, medus... Na, šiais metais reikės vantų pasidaryti patiems

Aridas Pabedinskas

2010-03-12 10:11

IŠ PRAKTIKOS GALIU PASAKYTI, KAD MOTERYS NEŽINO VANTOS TEIKIAMO MALONUMO VIEN TODĖL, KAD NIEKAS KOMPANIJOJE NEMOKA SU JA TINKAMAI ELGTIS.....DAIVA, PATIKĖK - VANTA DARO STEBUKLUS IR PUIKIAI TINKA GROŽIO PROCEDŪROMS. PAGALVOK APIE MASAŽĄ SU VANTA IR MUILU....NETURĖJAU NEI VIENOS MOTERS KURIAI TAI BŪTŲ NEPATIKĘ. O KUR VISA KO ESMĖ -VANOJIMAS. AIŠKU AŠ NEKALBU APIE MUŠIMĄ SU VANTA, KURĮ DAUGELIS IR LAIKO VANOJIMU....KAIP TAU PATIKTŲ VANOJIMAS ŽIEMĄ SU ŽALIA VANTA , KURI VISĄ LAIKĄ IR NEPRISILIESTŲ PRIE TAVO KŪNO.....TIESIOG ŠIURPULIUKAI NUBĖGA NUO TOKIOS MINTIES......

2010-03-13 09:45

tai kad mūsų kompanijoj tik aš viena mėgstu vanotis...   Vanotis tenka man pačiai  (jei turiu vantą), ir tą darau tik aš viena   Man patinka, bet kad kiti nemėgsta ar nesupranta... O apie vanojimo procedūrą internete skaičiau    Šį pavasarį žadam pasidaryti vantų - reiks dar internete info paieškoti, kada, iš ko ir kaip    Gal su gerom, kvepiančiom vantom ir kitiems patiks

Aridas Pabedinskas

2010-03-15 10:20

keista - pirtis ir be vantų....tai ką gi ten veikti?

Na nebent į sausą (suomišką mūsų supratimu) einama, ten tikrai vantos nereikalingos - jos tiesiog "sudega" nuo sauso oro, o ir sveikatai nelabai geros tos "džiovyklos"....

taigi pasiūlymas paprastas - raskite normalią pirtį kūrenamą malkomis ir kvieskite pirtininką- tegul žmonės išbando kokybišką vanojimą... arba didžiausiam skeptikui, gimtadienio proga padovanokite pirties vakarą.....

rimas pudinskas

Pasisakymų: 2

2010-03-17 09:20

Gal bandete vantas saldyti saldiklyje ? Kokie butu atsiliepimai ?

Girdejau kad jos geriau negu dziovintos.

BITININKŲ klubas

Aridas Pabedinskas

2010-03-17 15:55

taip, labai patinka šaldytos vantos, turiu jų daug. Super ieva, alyva, kaštonas, riešutas, liepa....

tik reikia su jomis mokėti elgtis, teisingai vanoti kad netaptų "šlapiu skuduru".

Daugelis vantų ypatingai skaniai kvepia kai atšyla kambario temperatūroje Tai liečia ievą ir riešutą. Super aromatas, ypač padėti po veidu kai vanoji....

Šiais metais netgi perku didžiulį 500litrų talpos šaldiklį, kad turėti dar daugiau šaldytų vantų.

rimas pudinskas

2010-03-22 10:17

o kaip suzinoti kokiu laiku galima vantas skinti ? 

BITININKŲ klubas

Aridas Pabedinskas

2010-03-22 13:40

na čia mielas kolega labai sunkus klausimas, kurio niekas neatsakys nepaskaitęs "lekcijos"... kiek ekspertų tiek ir nuomonių.... 

šaldomoms vantoms nereikia žiūrėti to laiko, puikiai tinka bet kada surišta ir užšaldyta vanta, aišku jeigu nesi labai prietaringas 

jeigu labai jau susikonkretinti tai užeik į www.pirtis.lt

ir tikrai rasi gausybę informacijos apie vantų rišimo ypatumus....

2010-12-10 09:48

norėjau pasiklausti patyrusių pirtininkų kaip reiktų atlikti energinį (energinių laukų) vanojimą. Gal kas aprašys tą procesą, pasidalins savo žiniomis.

Redagavo:
userPhoto
(2010-12-12 16:37)
Gintaras Balčius

2010-12-19 22:10

sveiki,aš vantas visada rišu , praėjus 5 dienoms po Joninių.Kokybė visad būna labai gera, dar svarbu, ar beržas yra moteriškos ar vyriškos giminės,pasirodo, ir tokių yra.Aš rišu tik iš vyriško beržo

Audrius Šarakauskas

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2010-12-20 14:45

Aš visai naujokas šitam reikale. Šįmet per audrą beržą nuvertė, tai prisirišom vantų. Dar mėtos įrišom. Gal būna ir geriau, bet vanojomės ir buvo super Šypsena

Aridas Pabedinskas

2010-12-24 10:16

Daiva, energetinis vanojimas nėra toks paprastas dalykas kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Aš žinau vinintelį žmogų mūsų kraštuose -Nijolę Nagurnaitę iš Ignalinos po kurios vantomis sutikčiau atsigulti. Ji tai tikrai išmano ir moka. Kiti bando, mokosi ir dažnai savarankiškai..... Energetinio vanojimo teorija ir praktika atėjo iš Latvijos, jos moko Ziedonis Karklinš. Aš laikausi nuostatos, kad tokius dalykus galima ant svetimų žmonių daryti tik pilnai įvaldžius praktinę ir teorinę dalį, o mokytis ir eksperimentuoti - nevalia. Galima ir pakenkti. Beje, šiuo klausimu labai svarbus ir vanojamojo psichologinis nusiteikimas, požiūris į tai kas atliekama.

Gintarai, nesigilinau į beržų "lytines' savybes, bet žinau viana: būtina atsižvelgti į gamtos ciklą ir gyvenimą. Daugelis mėgsta rišti vantas iš svyruoklių beržų. Man jos nepatinka nes labai sunku ją valdyti vanojant. Nebent tokia vanta pats vanosiesi Šypsena tai ji bus puikus įrankis toli pasiekiantis.

Audriau, teko ir man kartą pasinaudoti gero draugo pasiūlymu ir rišti vantas iš nuversto beržo. Deja nepavyko efektyviai panaudoti didesnės dalies šakelių nes jos tiesiog nebuvo tinkamos vantai surišti. O idėja įmaišyti kitų augalų į vantą labai šauni, tam puikiai tinka ir kietis ir pelynas ir netgi serbento šakelė. Tačiau lieka vienas bet.....kai vantą plikai šie augalai virsta "koše" t.y. ištižta tiek kad praranda formą. Labai geras efektai įmaišyti ir užšaldyti vantą. Kvapų sodrumas garantuotas Šypsena

Sėkmės viesiems. Ir kviečiu šiandien, prieš vakarienę būtinai apsilankyti šeimyninėje pirtyje.....

Maryte Purvaite

Pasisakymų: 1

2011-08-14 23:29

Su metom tai tikrai maloniau Šypsena mes irgi bandem Šypsena

Rozmarinu eterinis aliejus

Audrius Šarakauskas

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2011-09-13 18:29

Docentas Amšiejus sakė, kad šilkauogių medžio šakelės yra absoliučiai karališka vanta, net įdėjus tik kelias šakeles

Iš viso įrašų: 21

klases susitikimas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama