Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 29
 
 
 
 
 
 

Bendros naujienos

Autorius:
Sukurta: 2009-12-09 14:57
Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2009-12-09 14:57

Fotografijų konkursas visiems!
Skelbiu fotografijų konkursą „Grožis šalia mūsų“. Lauksiu iš Jūsų nuotraukų su gyvenamojo rajono vaizdais, užfiksuotais netradiciškai, meniškai ar tiesiog kitaip. Dalyvauti kviečiami visi – nuo jauniausio iki seniausio. Visų konkurso dalyvių lauks smagios atminimo dovanėlės bei ekskursija į Seimą. Įspūdingiausios ir gražiausios fotografijos bus publikuojamos parodoje „Grožis šalia mūsų“.

Konkursinę fotografiją, nurodę vardą, pavardę, nuotraukos pavadinimą, rajoną ir telefono numerį, iki 2010 m. vasario 1 d. siųskite el. paštu [email protected]
Nuotraukos bus publikuojamos interneto svetainėje www.melianas.lt, kurioje nuo 2010 m. vasario 2 d. iki kovo 30 d. galėsite balsuoti už labiausiai patikusias nuotraukas ir išrinkti gražiausias.

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2009-12-09 15:03

Jau išleidome naująjį Naujojo Vilniaus laikraščio numerį Nr.9, skirtą Naujininkų, N.Vilnios, Dvarčionių ir Pavilnio apygardos gyventojams. Jame rasite pagrindines rajonų naujienas, aktualijas, vykusių renginių apžvalgas. Laikraštį internetu galite paskaityti per www.melianas.lt puslapį (naujienose) arba sekdami šią nuorodą http://www.melianas.lt/doc/nv9.pdf
____________________________________

Pateikiu savo kaip Seimo nario 2009 metų veiklos ataskaitą rinkėjams. Ją taip pat galite paskaityti per www.melianas.lt puslapį (naujienose) arba sekdami šią nuorodą http://www.melianas.lt/doc/ataskaita2009.pdf
 

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-02-09 15:47

Jau galite balsuoti ir rinkti gražiausią fotokonkurso "Grožis šalia mūsų" nuotrauką. Balsavimas vyksta interneto svetainėje www.melianas.lt

Balsavimas vyks iki kovo 30 d. Visų konkurso dalyvių lauks smagios atminimo dovanėlės bei ekskursija į Seimą. Įspūdingiausios ir gražiausios fotografijos bus publikuojamos parodoje „Grožis šalia mūsų“.


 

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-04-26 16:43

2010 m. balandžio 17 d. visoje Lietuvoje vyko tradicinė aplinkos tvarkymo akcija "Darom 2010", kuri praūžė ir Dvarčionių, Pavilnio, Naujininkų bei Naujosios Vilnios rajonuose. Smagu, kad aktyviai dalyvavo rajonų ugdymo įstaigos, aktyviai prie akcijos prisijungė ir gyventojai ypač Dvarčionyse bei Naujininkuose. N.Vilnioje aktyviausi buvo sporto klubo "Granitas" jaunimas.

Seimo narys Artūras Melianas šį kartą aplinką tvarkė Dvarčionyse.

Dėkojame visiems koordinatoriams, padėjusiems suorganizuoti talką bei visiems dalyvavusiems šioje akcijoje. Džiugu, jog šiemet talkoje mūsų rajonuose dalyvavo apie 550 žmonių, atsiliepusių į prašymą - neleisti Lietuvai paskęsti šiukšlėse.

Visoje Lietuvoje aplinką švarino per 170 tūkstančių tautiečių, o tai yra maždaug kas dvidešimtas šalies gyventojas. Akcijos „Darom 2010” dalyviai visoje Lietuvoje surinko ir į savartynus pristatė daugiau negu 2000 tonų įvairių atliekų.

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-05-21 09:33

Gegužės 19 d. pradėjau Laisvosios rinkos instituto organizuojamą diskusiją „Socialinio draudimo sistemos pertvarka“. Diskusijoje taip pat pasisakė Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas Gintautas Babravičius, dalyvavo Vilniaus miesto meras Stanislovas Šriūbėnas, kiti aktyvūs Liberalų centro ir sąjungos partijos atstovai.

 

Manau, kad nepamatuoti sprendimai ir neigiamos demografinės tendencijos labai aiškiai parodo, kad netolimoje ateityje dabartinė socialinio draudimo ir pensijų sistema bus labai pažeidžiama - daugės pensinio amžiaus žmonių, sumažės darbingų asmenų, smarkiai išaugs Socialinio draudimo fondo išlaidos. Todėl permainos būtinos jau šiandien.

Apie Pay-as-you-go sistemos problemas ir sprendimus Europoje pranešimą skaitė Tarptautinės ekonominės teisės instituto universiteto Helsinkyje tyrėjas Oskari Juurikkala. Kalbėdamas apie pay-as-you-go sistemos problemas ir sprendimus Europoje teigė, kad valstybės monopolija suteikiant saugumą senatvėje yra problema, o ne sprendimas. Laisvoje visuomenėje, pajamas senatvėje sudarytų keli šaltiniai: sutaupytos lėšos, šeimos narių parama, atlygis už dalinį darbą (kai dirbama ne pilnu etatu), labdara ir valstybė.

Liberalų ir centro sąjunga vienintelė partija, kuri parengė alternatyvią Valstybinio socialinio draudimo ir pensijų sistemos reformos koncepciją.

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-05-25 15:27

Specialus informacinis portalas Lietuvos ikimokyklinukų tėvams ir ugdytojams

Nuo šiol mūsų šalies pedagogai, padedantys tėvams ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus, bei patys tėveliai galės rasti visą jiems reikiamą ir aktualią informaciją vienoje vietoje. Mat startavo interneto portalas www.ikimokyklinis.lt – pirmasis ir vienintelis specializuotas tokio tipo tinklalapis Lietuvoje, skatinantis šiuolaikišką požiūrį į vaikų ugdymą vaikystėje.

Naujajame portale struktūruotai pateikiama itin plataus spektro su ikimokykliniu ir priešmokykliniu ugdymu susijusi informacija – nuo vertybinių nuostatų į vaiką atskleidimo iki konkrečių patarimų, pvz., kaip ugdyti šeimoje vaiką su negalia; nuo informacijos apie įstaigas, ugdančias ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus – iki galimybės dalyvauti pačių sukurtuose forumuose, burti bendraminčius ir kt.

Interneto portale www.ikimokyklinis.lt užsiregistravę pedagogai ir tėvai turės galimybę skaityti straipsnius įvairiomis ugdymo temomis, tiesiogiai siųsti klausimus specialistams, rasti informaciją apie visas mažylių ugdymo įstaigas Lietuvoje, sužinoti apie edukacinius renginius. Taip pat ras rekomenduojamos literatūros apie vaikus ir vaikams, galės diskutuoti su kitais tėvais.

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-06-02 10:37

Priešinsimės planuojamam privačių automobilių apmokestinimui

Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) frakcija, nuosekliai pasisakydama prieš mokesčių didinimą, kategoriškai nepritaria planams apmokestinti senesnes nei penkerių metų privačias transporto priemonės.

„Daugumą Lietuvos gyventojų, kurie turi nenaujus automobilius, apkrauti papildomu mokesčiu sunkmečiu nėra teisinga. Būtina rūpintis aplinkosauga ir siekti, kad gyventojai važinėtų kuo naujesniais automobiliais, tačiau tai reikia daryti palaipsniui, nekertant per žmonių kišenes. Pirmiausia reikėtų sugriežtinti reikalavimus orą teršiantiems automobiliams“.

LiCS frakcija vertina Vyriausybės pastangas subalansuoti valstybės biudžetą ir kviečia visas frakcijas konstruktyviai ieškoti kitų sprendimų, kurie skatintų ekonomikos augimą.
 

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-06-10 15:11

Privalome grąžinti žmonėms tikėjimą, kad korupciją galima pažaboti

Birželio 10 d.spaudos konferencijoje LR Seime buvo pristatyta įvairių frakcijų atstovų grupė “Už piliečių talką kuriant Lietuvą be korupcijos”. Grupės tikslas - aktyviai remti visuomeninį antikorupcinį tinklą, dalyvauti ginant viešąjį interesą, formuoti nepakančią bet kokiai korupcijos formai viešąją nuomonę, įtraukti visų partijų atstovus į bendrą darbą, tobulinant kovos su korupcija sistemą; ne žodžiais, o darbais remti antikorupcinių įstatymų priėmimą.

“Jaučiame žmonių nusivylimą ir netikėjimą valdžios kovos su korupcija deklaracijomis. Norime bent iš dalies atkurti tą pasitikėjimą, įrodyti konkrečiais darbais, kad kartu su visuomene galima pasiekti realių rezultatų pažabojant korupciją. Suprantame, kad tai nelengvas uždavinys, tačiau tikime pilietiškos visuomenės galia,” – teigia Liberalų ir centro sąjungos narys Artūras Melianas. 
Spaudos konferencijos garso įrašą galite rasti čia: http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_ivairus.sp_konf
 


Redagavo: (2010-06-10 15:23)
Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-06-22 14:29

Negalima vardan biudžeto subalansavimo nuolat keisti Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo

Vyriausybei nusprendus dar kartą mažinti motinystės ir tėvystės išmokas, daugelyje jaunų šeimų vėl kilo nerimas. Siūloma, jog nuo 2011 m. liepos 1 d. įsigaliotų nauja išmokų tvarka (jei pasirenkamas vienerių metų laikotarpis, būtų mokama 100 proc., jei dvejų – pirmaisiais metais 70 proc., o antraisiais 40 proc. atlyginimo), nors dar nespėjo įsigalioti visi 2009 metais priimti pakeitimai.

Nuolat keičiamas ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymas jaunas šeimas įstumia į nežinomybę dėl ateities, sukelia nepasitikėjimą tiek valdžios priimamų sprendimų teisingumu, tiek pačia valstybe. Žmonės nebežino, ko dar galima tikėtis, kaip planuoti šeimos pagausėjimą. Neteisinga, jog dar 2009 metais pritrūko politinės valios iš karto priimti reikiamus motinystės įstatymo pakeitimus.

Suprantamas Vyriausybės siekis subalansuoti biudžetą, tačiau reikia iš esmės pradėti spręsti ne ką mažesnės svarbos problemas, su kuriomis susidūria šeimos, auginančios vaikus: tai darželių trūkumas, ikimokyklinio ugdymo kokybės gerinimas, palankios aplinkos šeimai kūrimas.

 

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-06-29 15:19

Lenkijos ir Lietuvos jaunimas kviečiamas dalyvauti jaunųjų žurnalistų ugdymo programoje. Anketą galima pildyti iki liepos 11 dienos.

Jei ateityje planuoji studijuoti žurnalistiką ar tiesiog mėgsti rašyti visuomenei aktualiomis temomis ir jauti, kad sekasi – ši programa kaip tik Tau! Įsitraukęs į ją dar prieš pradėdamas žurnalistinį darbą turėsi unikalią progą susipažinti su visuomeniniais reiškiniais iš vidaus: gausi informaciją iš pirmų lūpų, Tau padės, konsultuos kompetentingi ekspertai, o nuolat vertinamas Tavo praktinis darbas atvers kelią į nepamirštamus keturių dienų interaktyvius mokymus.

Dalyvių anketą pildyti ir programoje dalyvauti kviečiami 9 –12 klasės moksleiviai arba 1 kurso žurnalistikos, lietuvių filologijos studentai.

Daugiau informacijos http://www.zmogui.lt/node/101
 

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-07-01 13:16

Valstybė neatsiklaususi skolinasi asmeninius žmonių pinigus ir būsimas jų pensijas

Seimo sprendimą nedidinti, kaip buvo numatyta, į pensijų fondus pervedamos „Sodros“ įmokų dalies prilyginu žmonių pinigų nusavinimui.

Šiandien priimtas Seimo sprendimas daro didžiulę žalą žmonėms, tai tas pats, kaip prisidengus ypatinga biudžeto padėtimi ir neatsiklausus pasiskolinti iš asmeninių sąskaitų banke. Tai ne pensijų fondų, o žmonių pinigai, tuo tarpu Pensijų fondai tėra investicinis įrankis.

Seimas trečiadienį, svarstydamas Pensijų sistemos reformos įstatymo pataisas, priėmė sprendimą, kad į privačius pensijų fondus būtų pervedami tik 2 procentai „Sodros“ įmokų, nors įmokos turėtų didėti iki 5,5 procentų. Iš 127 balsavusių Seimo narių už tai, kad į pensijų fondus pervedamų „Sodros“ įmokų dalis nebūtų didinama, balsavo 95 parlamentarai.
 

Eglė Lingytė-Matonienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2010-07-24 11:13

Džiugu, kad mūsų Seimo narys taupus.

"Į savotišką taupymo rekordą pretenduoja ir Artūras Melianas. Liberalcentristas per antrąjį šių metų ketvirtį automobilio nuomai išleido tik 360 litų, o, pavyzdžiui, jo kolega Linas Karalius per tą patį laikotarpį automobilio nuomai nepagailėjo 6267 litų."

Visas straipsnis čia:  http://www.lrytas.lt/?data=20100723&id=akt23_a3100723&sk_id=99&view=2
 

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-07-24 11:45

Jaunimo nedarbui mažinti skirta 22 mln. litų. Nuo šiol darbdaviai, norintys įdarbinti jaunus žmones, neturinčius darbo patirties, galės pasinaudoti Europos soc. fondo parama. Jie galės gauti subsidijas, o jomis apmokėti iki 50 proc. jaunuolio darbo užmokesčio ir nuo jo priskaičiuotas privalomojo socialinio draudimo įmokas. Norintys daugiau sužinoti apie projektą turi kreiptis į teritorines darbo biržas.

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-08-04 10:14

Naktinės ir savaitgalio elektros energijos kaina 2 ct/kWh mažėja gyventojams, kurie su RST atsiskaito dviejų laiko zonų tarifu. Už sunaudotą elektros energiją naujomis kainomis galima mokėti nuo rugpjūčio 1 d.

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-08-09 11:58

Nacionalinė idėja: optimizmas ir aktyvumas http://www.youtube.com/watch?v=41gL7i8H-tQ


Redagavo: (2010-08-09 11:59)
Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-09-01 16:05

Sveikinu mokinius, studentus, jų tėvelius bei mokytojus su Rugsėjo 1-ąja. Linkiu, kad šie mokslo metai visiems būtų smagūs, sėkmingi ir kupini puikių pasiekimų.

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-09-13 14:23

Rugsėjo 13 d. Seimo narių grupė „Už piliečių talką kuriant Lietuvą be korupcijos“ susitiko su Prezidente ir kartu aptarė prioritetines kryptis stiprinant antikorupcinę veiklą. Seimo nariai su prezidente Dalia Grybauskaite aptarė ruošiamus antikorupcinius įstatymus, kurie bus svarstomi dar šioje Seimo rudens sesijoje.

Susitikimo metu buvo pasikeista nuomonėmis dėl nuostatų, kurių pakeitimai galėtų pagerinti antikorupcinę aplinką Lietuvoje. Buvo aptarti Baudžiamojo kodekso pakeitimai, numatantys išplėstinį turto konfiskavimo institutą. Anot Seimo narių, svarbu inicijuoti ir lobistinės veiklos įstatymo pakeitimus. Seimo nariai pritarė prezidentės nuostatai, kad reikia bent atskirais įstatymais griauti korupcinę sistemą, neleisti jai plėstis.

„Siekiant efektyviau kovoti su korupcija būtinas bendras visų valdžios institucijų bendradarbiavimas. Susitikimo su Prezidente metu derinome požiūrius į teikiamus įstatymų projektus. Džiugu, kad mūsų požiūriai iš esmės yra labai panašūs“, - teigė Seimo narys Artūras Melianas.

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-09-17 15:41

Šiandien dalyvavau konferencijoje, skirtoje mažinti neįgaliųjų socialinę atskirtį, kurioje pateikiau keletą pasiūlymų. Siūlau įstatymuose panaikinti sąvoką „nedarbingas“, nes šiais laikais ir 25 % darbingumo turintys žmonės gali dirbti, pavyzdžiui, darbą su kompiuteriais. Taip pat siūlau apsvarstyti galimybę skatinti valstybines institucijas, įdarbinančias neįgaliuosius, ir Neįgaliųjų forumo dalyviams susitarti su savivaldybėmis dėl neįgaliųjų įdarbinimo į atitinkamas tarnybas, pavyzdžiui, teritorijų pritaikymo, socialinės paramos ir sveikatos apsaugos. Daugau info www.melianas.lt  

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-09-22 12:47

kviečiu apsilankyti atnaujintame mano puslapyje www.melianas.lt   Tikiuosi, kad tai palengvins dalinimasi informacija bei tarpusavio bendravimą.

Artūras Melianas

Pasisakymų: 74

Sukurta temų: 8

2010-09-24 12:20

Tapk jaunimo mokymu vadovu (registracija į kursus vyksta iki 09 mėn.30 d.) Išsamesnė iformacija http://www.lijot.lt/NewsList.aspx?CategoryID=1&NLNewsID=3699  

Iš viso įrašų: 29
 
 
 
 
 
 

mano dziaugsmelis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama