Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 52

AS neberukau...

Autorius:
Sukurta: 2009-12-21 20:24
Vilma Zagarodnaite

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 1

2009-12-21 20:24

sveikas Aurimai, na ar pasidalinsi koks buvai uzkietejes rukalius?

Aurimas Jasevičius

Pasisakymų: 21

Sukurta temų: 0

2009-12-24 16:01

Labas Vilma, as pradejau rukyti nuo 18 metu, studentavimo laikais, noras pritapti, pabendrauji parukydamas, ir prasidejo mano rukymo dienos vis daugiau cigareciu, praejo laikas kiek keli menesiai ziuriu jau ir sunku mesti ir begioti jau sunku liezuvis iki keliu istises.Per diena surukydavau cigareciu pakeli ir taip  12 metu, o bandziau mesti milijona kartu, vis budavo paskutine cigarete ir viskas, bet dvi dienas teiskesdavau ir vel rankuose cigarete.Tikriausiai taip daug meta ruktyti

Vilma Zagarodnaite

2009-12-24 20:48

Labas Aurimai  Šypsena Pas mane tapati pradzia, visos drauges maivosi, reikia ir man Šypsena prie kompanijos, na , taip ir prasidejo viena kita cigarete per men. paskui  "tik" savaitgaliais ir t.t. nuo 17 metu.....  bandziau ir as mesti n.......kartu ir vis sakydavau, ai ne siandien, turbut dar ne mano laikas ir taip vos ne puse savo gyvenimo prarukiau. Dabar jau antras menuo kaip neberukau, bet vis dar uzeina "noras" prie kompanijos,na  laikausi Šypsena visiems pasigyriau, dabar butu paprasciausiai geda, jei sulauzyciau savo pazada sau Šypsena)))  O kiek  tu jau laiko nerukai?

Smagu, kad pasidalinai savo istorija Šypsena

Aurimas Jasevičius

2009-12-26 13:03

Su sventem As mazai menesis nepilnas kai nerukau, noras buna kartais didelis buna uzrukyti, bet pagalvoju ar verta jauciuosi geriau sporte geresni rezultatai, bet dar laikausi

Vilma Zagarodnaite

2009-12-26 17:07

saunuolis, na ir laikykis Šypsena))

Valerija List

Pasisakymų: 4

2009-12-30 05:40

as pradejau rukyti budama 15 metu, ta pati problema kaip ir pas daugeli sio amziaus jaunima. Noras isbandyti kazka naujo nu ir aisku pritapti prie "bendraminciu". Tiesa pasakius man visai patiko rukyti ypac vasara vakarais arba prie kavos puodelio..  Per tuos mano 17 rukymo metus bandziau jau ne karta mesti, kadangi budavo dienu kad taip persirukydavau jog negalejau ant kitos dienos net paziureti i cigarete.Pries paskutini karta  meciau tai kai pastojau, nebuvo sunku, kadangi visa laika pati sau ir visiems sakiau jog kai busiu nescia mesiu is karto rukyti. Manau kad kazkur giliai mano pasamone tai uzfiksavo ir uz tai man visiskai neiskilo jokiu  problemu . Tik kai suzinojau kad laukiuosi ant kitos dienos nei vienos cigaretes nebesurukiau.Ir taip daugiau kaip metai nereikejo man rukyti, bet vis dar apie tai galvodavau, kadangi buvau metusi tik del niestumo o ne del to kad pati labai noreciau. Taigi gimus vaikui po poros menesiu vel pradejau rukyti.Ir stai praejo dar du rukymo metai, kol as pamazu pradejau uzdavineti sau klausimus: kam as is viso rukau?, kas man is to gero?, koki as pavizdy duodu savo vaikui?, kiek as sutaupyciau pinigu metus rukyti?, kaip pageretu mano savijauta ir t.t. Sitaip klausiau saves gal kokia puse metu ir vis kartojau sau, kad prasidedant ziemai bandysiu galutinai mest rukyti, kadangi pati to noriu .Ir ka jus galvojate, isauso ta diena kai as pasakiau,stop....viskas, paskutine cigarete.Ir si karta visiskai neturejau jokiu sunkumu, netgi galvoti negalvoju, atrodo kad as niekada ir nebuciau rukiusi.Nors dar trumpas laikas praejo, tiktai 4 menesiai, bet manau, kad si karta visam laikui pasakiau cigaretei sudie....As manau, norint mesti rukyti, reikia is pradziu gerai padirbeti su savo galva ir sau isikalti minti, kad tu tos cigaretes visai nenori ir tau jinai visiskai nieko neduoda ir butent islaukti tos dienos kai ta mintis prades veikti, kai jusu pasamone sureguos ir uzkirs tam kelia visam laikui aisku jeigu jus tu minciu vel nepakeisite....cia tiems kurie dar bando mesti, sekmes visiems!

Vilma Zagarodnaite

2009-12-30 07:13

Labas Valerija Šypsena Sveikinam istojus i nerukaliu kluba, na tu saunuole, kad jau keturi men. kaip nerukai, zinau jog nera lengva. As  du men. kaip neberukau, bet jauciu, kad prie kompanijos taip dar vis noretusi, bet pasakiau sau grieztai -ne !!! Kam mums trumpinti savo gyvenimus? Teisingai tu sakai , ne tik per kisene duoda, bet ir koki pavyzdi mes duodam savo vaikams? Juk, kai mano dukrai sueis 15 metu , juk nemusiu as jos jei ji  visa savo gyvenima bus mane macius rukancia? uzduos klausima, o kodel tu taip darai? toki pat klausima buvau davus savo mamai pries daug metu....atsakymo taip ir nesulaukiau..... Taip, kad saunuoliai  kas metat rukima !!!!

Valerija List

2009-12-30 17:01

Taigi...as irgi pastoviai matydavau tevus rukancius, ir dar jie paskui stebejosi ir pyko kodel as pradejau rukyti, vietoje to, kad butu susimaste ka patys blogai daro ir koks ju buvo pavyzdys man.Nors kaip cia pasakius ir pavyzdyngu tevu vaikai nueina kartais suns keliais, didziausia itaka duoda draugai ir butent paauglystes metais.Man tiktai nemalonu buvo matyti kaip mano mazgiukas budamas dvieju metuku jau bande mane megdzioti ir kisosi piestukus ar pan. i burna nuduodamas kad irgi ruko.Nur ir as pati su kvapu, prisirukiusi norejau ji buciuoti o jisai man veida nusukdavo, matyt kad jam tas kvapas nemalonus buvo.Kaip ir minejau, lyg siol dar problemu nejauciu, kad noreciau uzrukyti, netgi ko nors isgerus alkoholinio, kas anksciau buvo neimanoma be cigaretes. Taigi tikiuosi, kad taip ir pasiliks. O tu irgi laikykis, jau tiek iskentejai ir butu gaila jeigu tos pastangos nueitu veltui!!!!

Aurimas Jasevičius

2010-01-02 21:22

Va paneles saunoles , as manau reikia tik noro ir truputi valios ir rukymo nera, ir plius nuotaika geresne

Valerija List

2010-01-04 05:52

Tai tave irgi galima pavadinti saunuoliu! Vis delto bandai irgi savo valia....ar gal jau noras rukyti nugalejo? Siulau kramtyti morka vietoje cigaretes arba nusipirkti  keleta maiseliu ciulpinuku, tik noras uzejo....ir sast uz morkytes

Vilma Zagarodnaite

2010-01-04 08:42

jo, saunuoliai mes jei dar laikomes, nors per sventes uch kiek pagundu buvo  tikiuos ir toliau atsilaikyti. Sako jog trys men yra sunkiausi, o paskui vis reciau prisiminsi jog rukei kazkada.......as laaaaaabai tikiuos

Aurimas Jasevičius

2010-01-06 08:39

labas visiems, trys menesiai tai jau labai daug puse darbo padaryta, kodel ? nes as  esu nerukes puse meto ir paimiau viena cigarete ta nelemta, ir vel prasidejo, kaip sake kita panele, geriau tikrai buciau paemes ta morka ir  sveika ir skanu, noras bus , bet po truputi maze, svarbiausiai tiketi savimi, kad gali ir nepaimti tos pirmos nelemtos cigaretes, nes paimsi tai ir vel prasides rukymo dienos ir vis daugiau ir daugiau saves guodimas, atdidejimas del metimo ir dar noreciau visus siuos klubo narius pasveikinti su  naujais, ir kad sie metai butu be cigarieciu.

P.S.

Ir aciu sitam zmoguciui, kad ikure si kluba

Vilma Zagarodnaite

2010-01-08 06:44

Sveikas jaunimeli, as ir noriu Jus pasveikint su praejusiom sventem, linkiu pirmiausiai istvermes, laimes , sveikatos ir t.t. ko reikia zmoguciui Šypsena  Oi, man vis dar sunku be tu cigareciu ,kai buni tarp rukanciuju, nors jie ir labai man smirda Šypsena bet atrodo duma ir as uzpesciau.......ir iskart kalu sau - NEVERTA,  visada save laikiau  stiprios valios zmogum, ziuresim kuo baigsis Šypsena Laikykites ir jus !!!!

Aurimas Jasevičius

2010-01-10 12:00

panele nepaluztam, kaip saunu nerukyti, ir buti su gera nuotaika, kaip negalvoji apie cigarete nereikia eiti i lauka salti, ir is tikruju atsiranda daugiau laisvo laiko, jai taiek laiko issilaikei, pagalvok pries cigarete imdama, tiek laikiaisi ir vel paimti cigarete ir vel apskui galvoti apie metima, ir koks as buvau kavailys, kad paimiau cigarete ir pasakykite nors viena pliusa pie rukyma, tai va pagalvokit gerai pries imdami  cigarete

Vilma Zagarodnaite

2010-01-10 15:58

Dekui uz palaikyma !!!

Neegzistuojantis vartotojas
2010-04-07 08:08

Sveiki nerukaliai, kaip sekasi mesti ? Saunuoliai, kad metate, bet dar cia tik pradzia, keli menesiai labai trumpas kelias ir neatsipalaiduokite. As rukiau nuo 15 iki 26 metu. Surukydavau virs pokelio, o jei kompanijoj prie taureles, tai per vakareli dar daugiau. Galvojau, viskas, uzkietejas rukalius visam gyvenimui. Bandydavau mesti, bet diena, dvi ir vel. Rukiau ir kaskart masciau, kam to reikia...Kol isauso diena, ismeciau visas cigaretes ir STOP. Is pradziu buvo labai sunku, bet kuo toliau, tuo lengviau. Kvepejo tabako dumas ir trauke parukyti dar kokius metus ar daugiau. Dabar jau 13 metu nerukau, visiskai nevartoju svaigalu. Stiprybes visiems. Saunuoliai.

Vilma Zagarodnaite

2010-04-07 13:37

Sveikas Daliau, na tu ir saunuolis....13 metu  nerukyti, tai jau pazanga  + dar ir svaigalu atsisakei!!! ( kokiu budu, gal butu galima suzinot)?  As jau pusmetis kaip nerukau, bet dar vis kvepia tas dumelis, bet jau nemanau jog pradesiu, bent jau sau , tai primenu kasdien , dar jei ir to sampanelio atsisakius butu , tai visai liuks butu.

2010-04-07 23:12

Vilma Zagarodnaite Šiandien 13:37 rašė:

Sveikas Daliau, na tu ir saunuolis....13 metu  nerukyti, tai jau pazanga  + dar ir svaigalu atsisakei!!! ( kokiu budu, gal butu galima suzinot)?  As jau pusmetis kaip nerukau, bet dar vis kvepia tas dumelis, bet jau nemanau jog pradesiu, bent jau sau , tai primenu kasdien , dar jei ir to sampanelio atsisakius butu , tai visai liuks butu.

Saunuole, jau stipriai nusistatei ir drasiai sakai, kad jau nepradesi..  Pats sunkiausias etapas praeitas, svarbiausia neatsipalaiduoti ir kalti i galva - as galiu nerukyti, as laimingas, as stiprus... O dumas dar kvepes, kitiems ne tik metus ir daugiau laiko ar visalaik kvepia,bet su kiekviena diena tu stipreji ir tas kvapas kuo toliau, tuo maziau ka nors reiks...

Redagavo:
userPhoto
(2010-04-07 23:13)
Audronė  Tatarūnaitė

Pasisakymų: 3

2010-04-08 17:32

Sveiki, patarciau kas mete rukyti ir dar nesat uztikrinti, paskaityti A.Carro knyga "Lengvas budas mesti rukyti'.As rukiau 20 metu, net nesvajojau, kad pavyks atsikratyti sio iprocio.Bet knyga apverte mano mastyma aukstyn kojom. Jau 2 metai kaip nerukau, retkarciais sapnuose.Turiu sia knyga, jei kam reikia, galiu paskolinti.Sekmes visiems! Ir nebijokite keistis!

Zigmas Rabačiauskas

Pasisakymų: 1

2010-04-22 10:56

Aš jau nerūkau 20 metų...

mečiau rūkyti, nes privertė liga...

pradėjau rūkyti nuo 7 metų...

o mečiau sulaukęs 30 metų...

daugeliui yra sunku mesti rūkyti savo pastangomis, bet žinau, kad daugeliui padėjo Dievas...

Iš viso įrašų: 52

adresai,kl.koordin..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama