Radviliškio r. Šeduvos gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 6

Visus su sventem

Autorius:
Sukurta: 2009-12-24 20:21
Ineta Pociulyte-Balciuniene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-12-24 20:21

Brangieji Seduvos mokyklos mokyniai ir mokytojai,visus sveikinu su sventemis ,linkiu.........na tai jau jus pasirinkite as palinkesiu noru,svajoniu ir troskimu issipildymo,ko tik jusu sirdys geidzia.Nuosirdziausi ir silciausi linkejimai

Saulius LT

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-12-30 19:51

AciukasAs taip pat prisijungiu prie Inetos linkejimu - visiems linksmu svenciu,laimingu ateinanciu Naujuju

Neegzistuojantis vartotojas
2010-01-08 00:03

Sypt. Ineta "mokiniai". Lietuviu pamokas praleidinedavot Liežuvis. sveikinimai visiems su praejusioms

Ineta Pociulyte-Balciuniene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2010-01-08 18:22

suklydau teisingai praleidinedavau pamokas o kas ju nepraleidinedavovisi buvom padyke

2010-01-13 21:11

Kad ir pavėluotai, ale (koks šeduvietiškas žodis chi chi) ir aš prisijungsiu, prie sveikinimų Visiems Šypsena Patys nuoširdžiausi sveikinimai ir linkėjimai mūsų mokyklos Mokytojams

Donatai, ale (chi chi) geras laikas buvo mokykloj, o pamokų praleidinėjimas, kažkuo net naudingas sakyčiau

2010-01-15 15:39

Donata as buvau labai stropus. tik va lietuviu kalbos pamokose daznai piesdavau... ar miegodavau...

Iš viso įrašų: 6

mano ft

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama