Kaip pripratinti vaikiuka prie puoduko?

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 17

Kaip pripratinti vaikiuka prie puoduko?

Autorius:
Sukurta: 2009-12-27 07:50
Valerija List

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2009-12-27 07:50

Musu mazyliui jau 2/5 metuku, rodos jau ir atejo metas sestis ant puoduko, bet va kad problema ta...jisai nenori!!!!  Jau kiek as ji kalbinu ir aiskinu kam tas puodukas skirtas....nesupranta, arba nenori suprast. Nupirkome uzdekla skirta vaikams ant klozeto, galvojom gal ten darys, kadangi mamyte ir tevelis taip pat ten daro. Nu, kad irgi nepadejo. Nors jisai sedasi ant jo ir gal issedi kartais 20 min., bet be jokiu rezultatu ir vos tik uzdedu jam kelnytes, jau ir prisidaro. Gal turit mamytes kokiu patarimu kaip kitokiais budais ji pripratinti?

Edita Jakstaite-Tamosauskiene

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2009-12-30 00:21

Labas mamytes,

Na cia yra begale priezasciu ,kad vaikai nesedi ant puoduko...ir yra begale dalyku kaip galima vaika pripratinti prie puoduko..Tokiam vaikui kaip 2,5metukai jis viska supranta geriau uz tevus ,nes tevus moka apkvailinti apsimezdamas ,kad nesupranta...

Geriausias dalykas yra vasara,nes diena visa laika(net einant is namu) nededama sauskelne ir vaikas neapsirks apsisisiojas.....Jei vaikas nenori suprasti tai reiktu paprasyti pazystamu pagalbos,bet tas pazystamas turetu buti vaikui visai nematytas zmogus ...na pvz: drauges drauge ,kuri uzeina i namus kaip daktare ir patikina vaika ,kad jam jau tiek metuku ir jau jis didelis ir jei nores eiti i darzeli ar i kiema ar i svecius(na koks nors ne eilinis ivikis)tai vaikas jau turi pradeti daryti ant puoduko ar tuolete kaip teveliai,bet iki kaskokio ivikio turi buti bent savaite laiko ,kad vaikas pats apsiprastu ir susikauptu ir tevai ta laikotarpi turi nepriminti vaikui tik pasasyti ,kad iki kaskokio ivikiu liko 5d paskui 3d paskui 2d na tada vaikas turetu pats pradeti ieskoti puoduko ir paprasyti mamos ,kad atidarytu duris i tuoleta..

Kitas varijantas vaikai bijo tustumos puoduke...geras dalykas vaika sodinti ant puoduko pries pat vonia...jau kai vaikas nurenktas bet dar ne vonioja ...nuprausti veiduka, pasodinti ant puoduko ir palikti atsukta vandeni tada vaikas nesulaiko slapimo...jei padaro iskarto paimti puodeli ir pagirti vaika ....jam tada bus stimulas....ir apsipras prie puodele..

Jei vaikas didesnis tai imtis taktikos kaip ir vaikas....ultimatumas....bet su pasirinkimu nori filmuko tai sesk ant puodelio ir tada tv tau 15 min ...nenori ant puoduko nera tv...ir nuomones nekeisti nes vaikas gali bandyti iki dvieju savaiciu tevu kantrybe.....ir dar daug labai panasiu dalyku.....

Visoms mamos gelezines kantrybes su vaiku puodukais....ir mano nuomone tokia ,kad kuo mazesnis vaikas tuo lengviau pripratinti prie puoduko....mano mazoji 10men dar nesneka bet ant puoduko jau sedi pora menesiu....tai kaip rytinis ritualas...atsikele,apsirengem,pavalgem ir ant puoduko...

Sekmes visoms......

Inesa Milkintaite-Mockienė

Pasisakymų: 8

2010-01-18 12:37

sveiki mano mazyle meilai sedi ant puoduko bet nesysioja mano mazyliai tik metukai

2010-01-25 00:48

Labukas mamos....

net keista kiek daug pasiviu mamyciu cia yra.....

Mamai Inaisai , noreciau pasiulyti jei mergaite sedi bet nedaro ...tai pabandyk pazaisti...pasiimk stikline su vandeniu ir papilstyti is stiklines i kita stikline...arba vonioje paleisti vandeni silpna srovelia....tada greiciau apsipalaiduoja vaikuciai....

Sekmes mamos.....

2010-01-25 08:22

aciu Editayt

2010-01-25 23:39

mano maze apsirgus buvo tai dvi dienas nesodinau....uij o siandien jau nenori....trukt is vadziu ir vel is pradziu....

2010-01-26 08:26

akar bandziau edita tavo patarimu pasinaudot neiko neisejo mudviems mazoji nori zaist su vandenuku

Valerija List

2010-01-26 21:32

Labas mamytes,

as manau kiekvienas vaikas yra individualus ir tuo paciu jam irgi yra tam tikras laikas sestis ant puoduko. Aisku, be musu mamyciu pagalbos gali tai dar ilgai trukti.Mano mazylis dar po siai dienai puoduko nepripazysta, nors jau eine ir i darzeli ir mato, kad kiti vaikai ant puoduko sedasi. Pagalvojau, reikia palaukti kol atsils orai, tai leisiu tiktai su trusikeliais po namus ir kiema lakstyti, gal tada pajaus kaip yra nemalonu apsislapinti.

2010-01-31 00:36

Labas mamos,labai gerai duoti vaikuciuj pajausti ka reiskia prisisisioti i kelnes...aisku dabar labai salta....labai gerai varasa kada nepersala vaikai ir issiskalpti yra legviau....

Inesa, pabandyk dar karta bet mazajai nerodyk vandens...nesuteik naujos atrakcijos....pabandyk gal prie vonios kad tik vandeni girdetu.....

Manoji gabriela vel pradejo sedeti ir nebedaryti....vis kasko uzsimano...ir dabar isviso miego val. keiciasi...ir kakucio netaip daznai daro....o kosiu visai atsisako valdyti...valgyt nori bet tik su mumis ir tik ka mes valgom....viskas i viena dedasi....

2010-02-01 07:55

isbandziau ir vonioje ir nedaro y puoduka dukrytei geriau padaryt kakuty y puoduka negu sysiuka turbut lauke savo laiko

2010-02-03 00:33

Svarbiausia ,kad ji daro....sedi be problemu...o kai pribres tai ir sysiuka padarys....

Alina Spelveryte

Pasisakymų: 5

2010-02-08 18:03

na mes irgi laukiam vasaros, tada pradesim mokintis, vaiksciosim be pamperso tai gal greiciau supras kad reikia prasytis ant puoduko...kazkodel manau kad tai geriausias budas ismokinti...

2010-03-22 12:01

valio mano mergyte jau daro y puoduka du menesius kankinomes kol suprato kam reikalingas puodukas buvo verta vargti

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-03-22 22:58

SVEIKOS MAMYTES!PRISIDEDU IR AS PRIE JUSU!GERA CIA TEMA PALIETET!PAS MUS BUVO LABAI IDOMIAI!MANO SUNUS DUSTIN DABAR JAU 4METUKAI JAM:NIEKADA NEMEGO ANT PUODUKO SEST:BANDEM IR TAIP IR TAIP!JAM VIS NEPATIKO: KOL PATS NUSPRENDE AISKU TETE PARODE KAIP VYRISKAI DARYTI TUALETE-IR KA-JAM PATIKO!TAI DIENOM DARYDAVO TUALETE PATS O NAKTIMIS UZDEDAVOM PAMPERSIUKA.O PRIES PUSMETI JAU IR NAKTIMIS KELDAVOS NORS SU PAMPERSU BUVO;TAI TAIP IR MIEGA JAU SVARUS.kiekvienam savo laikas,mano drauges vaikius vyresnis uz maniski pusmeti ir dar iki siol naktim su pampersu miega!kaip sakiau kiekvienas pasirenka kada jau tai turi ivykti.vaikai labai inteligentiski,jie viska supranta ir ju vidinis inkstinktas reguliuoja kada ir kaip!aisku reik vaikui padet kazkiek,bet mano vaikiuks savarankiskai pats nusprende ir puikiai pavyko!sekmes visiems!

Valerija List

2010-03-23 05:52

Taigi Vaida....as pilnai su tavimi sutinku...jau kiek mes sunui aiskinom ir rodem ir gedinom ir praeita vasara tik su trusikeliais po kiema lakstyti leidom, galvojom pajaus ka reiskia apsislapinti....viskas veltui! Jo tas tualetas ar puodukas visiskai kol kas dar nedomina, nors jam jau beveik 3 metukai. As irgi taip galvoju, kad ateis kazkada tas laikas kai jis pats pasiprasys.....ir manau jau nebeteks taip ilgai laukti, kadangi jo savarankiskumas ir noras daryti viska paciam tiesiog issprogo paskutiniu metu....

2010-03-24 13:21

mamytes jus savo mazylius augino su pampersiukais iki tokio amziuos mano mazoji nenori is toli pamperso detis jei tik metukai ir trys menesiai as mazyle pradejau pratint prei puotuko nuo astuoniu menesio o dabar sau daro y puoduka ir dziaugiuosi kad pavargau bet turiu gera rezultata

Alina Spelveryte

Pasisakymų: 5

2010-04-03 15:36

is patirties pastebu kad mergaites gudresnes visom prasmem, jos ir kalba anksciau,ir ant puoduko greiciau ismoksta ,berniukai musu zioplesni,mamyciukai.....

Kantrybes linkiu visom mamytem

Iš viso įrašų: 17

Tai aš

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama