Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 6

Eurovizija 2010

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-12-30 23:46
Neegzistuojantis vartotojas
2009-12-30 23:46

Siais metais Lietuvos nacionalinis transliuotojas nusprende, kad Lietuva eteinanciais 2010 metais nedalyvaus Eurovizijoje del lesu stokos, mat viska sudejus Lietuvai dalyvavimas Eurovizijoje kainuoju apie 300 tukstanciu. Mano nuomone nacionalinia atranka buvo galima supaprastinti ir butu reikeje zymiai maziau lesu, tada ir dalyvauti butu galima...

2010-01-03 18:50

Jau atsirado remejas ir LIETUVA DALYVAUS  

2010-01-30 14:33

Geriau būtų nedalyvavus... Dainos, pristatytos nacionalinei atrankai, tokios žiauros, kad baisu. Pasidarysime gėda ir dar vienus iš eilės Šypsena Tai gi Lietuva lieka ištikima savo tradicijoms Kvatotis

2010-03-13 10:59

Kaip ir sakiau Lietuva pasidarys gėda. Man asmeniškai bus gėda, kai ta atsitrenkusių į pušį grupė Inculto lips į sceną. Nesuprantu, kodėl kai nėra iš ko rinktis, lietuviai renkasi paskutinį šlamštą ir taip pigiai parsiduoda, pamatę blizgančias trumpikes. Aistė Pilvelytė, Evelina Sašenko - moterys, kurios dainuoja nuostabiai, profesionaliai amžinai lieka neįvertintos vien todėl, kad kažkoki prietrankos savo trusikus parodė. Tai yra baisu. Baisu, kad lietuviai išrinkdami tokius atstovus savo šaliai nepagalvojo apie tai, kokį įspūdį apie mus susidarys visa EV. Man tik labai gaila Aistės Pilvelytės, kuri jau nuleido rankas, ir po pralaimėjimo aštuntą kartą pasakė, kad tai buvo jos paskutinis bandymas. Lietuva nemokėjo ir nemokės atrinkti to, kas tikrai verta EV.

Redagavo:
userPhoto
(2010-03-13 11:01)
loreta sungailaite- palekiene

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2010-03-15 20:29

na man ta inculto lygiai taipat nepatinka bet ir daina ju baisi o apie scenini ivaizdi kuri parode per ta daina tai as isviso patyliu .Baisiau nei baisu

Inta Žaldokaitė

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2010-04-07 21:19

Kadangi už save balsuoti negalime . Tai mano favoritai Osle yra: Kipras, Belgija ir Vokietija

Iš viso įrašų: 6

ketveriukė

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama