Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 19

Kipro Lietuviai vienykimes! :)

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2010-01-10 19:45
Neegzistuojantis vartotojas
2010-01-10 19:45

Sveiki tautieciai! Su praejusiom! Labai butu idomu suzinoti, ar yra klube zmogeliuku gyvenanciu Kipre? jei taip - atsiliepkite

Aurelija Aleknaitė

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 0

2010-01-11 11:16

Laba. Gyvena Kipre ir kietuviu... Kokiam mieste gyvenat? As Pafose esu. Man taip pat idomu zinot, kas kur kaip

Aurelija Aleknaitė

2010-01-11 11:18

sorry, lietuviu

2010-01-11 18:12

Sveika! Mes Larnakoje  Pafose tik karta tebuvau, bet man ten labai patiko  ar seniai jau Kipre? Kaip tau cia patinka?

Aurelija Aleknaitė

2010-01-12 10:14

2,5 metu as cia... Patinka, geriau nei LT. Nuo pat atvykimo as Pafose. Larnakoj bunu tik kai reik i LT ar ka is oro uosto pasitikt... Daug jusu ten lietuviu? Patys kiek ten laiko ja gyenat?

2010-01-12 18:03

Vau, tai tu jau cia senbuve  mes cia dar tik 4-tas menuo..  pries tai 4 su puse metu gyvenom Airijoje, bet ziauriai ikyrejo lietus, tai nusprendem kraustytis kur silciau  

Nezinau kiek cia tu lietuviu realiai aplink yra, asmeniskai zinau tik viena  bet girdejau, kad yra ir daugiau.. tai va gal ir cia per klase.lt daugiau atsilieps

As Pafose tik karta buvau, ir tai darbo reikalais, tai nebuvo labai daug laiko apsizvalgyti normaliai..  ka veikineji/dirbi, jei ne paslaptis?

Aurelija Aleknaitė

2010-01-13 11:23

dirbu kompiuterniuose zaidimuose (mini kazino) siuo metu... kuo pati uzsiimi, kad Pafosan buvai uzsukus darbo reikalais... su seima cia esat???

2010-01-13 12:02

as dirbu zurnale In Touch jei teko toki girdeti  mes dviese cia su vyru, jis oro uoste dirba. Dabar turbut ryt arba poryt vel leksim su kolega i Pafos zurnalo reikalais

2010-01-13 12:03

o tu kaip? viena ar su seima? ar su draugais?

Aurelija Aleknaitė

2010-01-14 13:19

viena. sove man cia kazkaip i galva po studiju atlekt ir uzsilikau...

2010-01-15 22:12

Na stai pabuvojau siandien Pafose  

Ka tu seip veikineji laisvadieniais? Gal su daugiau tautieciu cia bendrauji?

Aurelija Aleknaitė

2010-01-17 10:02

anksciau, bendravau. db jau bveik du men.dirbu be laisvadieniu, tai nelb kur noris ir eit. siuo metu darbas-namai. laukiu pagausejimo darbe tikiuosi sefas susiprotes priimt darban nauja mergina... kaip Pafos ziema tiesa pasakius ziemos cia siemet visai nematyt....

2010-01-17 11:46

Man tai jau kaip ir pakanka to ziemisko oro.. esu atsikandusi lietaus ir vejo ilgam.. laukiu nesulaukiu atsilimo  bent jau cia pas mus tai labai daug lijo pries kaledas, ir dabar kazkaip vel daznai apsiniauke buna ir palyja..  noriu kad greiciau ateitu pavasaris..

2010-01-20 14:51

Labukas, tiriu rinka - ar esi ka nors girdejusi apie In Touch magazine? Is anksto dekoju uz atsakyma

Aurelija Aleknaitė

2010-01-26 10:47

Kipre spauda nelb domiuosi... kai buna lt, parsivezu kai ka is ten arba informacija randu nete...

zemyna K

Pasisakymų: 1

2010-07-22 13:29

sveiki,vasarai atvaziavau i Kipra,paphos miesta paatostogauti pas drauge,taciau man jau gan duobodu pasidare,anglu kalbos nemoku,o jos vaikinas musu niekur  neisleidzia,todel gal yra kas is paphos mieste kas noretu kazka nuveiktisiaip pasivaiksciot ar dar ka : Mirktelėti

Aurelija Aleknaitė

2010-07-25 11:21

Zemyna, iki kada atostogausi?

Ingrida E

2010-08-22 20:56

sveiki, reiketu man truputeli pagalbos Mirktelėti gal galite parasyti kuris jusu nuomone kipro miestas yra geriausias gyvenimui su vaiku? Buvau Nikosijoje, bet nepatiko man ten, nes jura ne salia... 

Maryte Purviene

2011-10-03 17:17

man taip pat idomu butu suzinoti Šypsena

darbas kipre 2010 ? 

Iš viso įrašų: 19

Saulėlydžiai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]