Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 99

Ar Salmai Turetu But Reikalaujami

Autorius:
Sukurta: 2010-02-01 18:09
Antanas K

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 2

2010-02-01 18:09

Kaip manot ?  Ar salmai slidinejimui turetu but reikalaujami ?  Yra irodymu kad jie padeda, ir yra kad nera skirtumo.  Mano nuomone, tai seniem kaip man nereikalninga.  Jau 30+ slidineju be salmo - nenesiosiu.  Nepriprates.  Jauniem turetu but reikalaujama.  Jie pripras.  Prie to , gal manot kad nesiodami salma buna noras biski daugiau rizikuot sauguma - sokt auksciau, skrist greiciau ?  Gal salmai duoda "false security" - nes jei pilnu greitciu i medi, tai salmas nepades ?  

Audre Vetra

Pasisakymų: 322

Sukurta temų: 4

2010-02-02 04:09

As irgi nenesioju salmo,nors slidineju daug metu.Bet is esmes,manyciau,gal ir geras dalykas.Juk ziurek,kai  pernai zuvo aktore,tai jei butu buvusi su salmu,butu isgyvenusi.

Giedrius Žmuida

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2010-02-02 09:30

o tai ka ten priprasti reikia, nu tas pats kas kepure, tik saugiau. as as ta va mastau kad reikia isigyti, visgi saugumaus savo kiekvienam turi rupeti.

Linas Gražys

Pasisakymų: 3

2010-02-02 11:04

Jau antri metai, kaip slidinėju tik su šalmu, manau, kad jis reikalingas ir jokiu būdu netrukdo.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-02-02 11:49

nu gal ir reikia priprasti. Bet aš nemėgstu net kepurės ant galvos

Antanas K

Sukurta temų: 2

2010-02-02 16:53

Reiks man daugiau patyrinet / bet yra (esu skaites kazkur) kad salmo apsauga labai maza, ypac jei su dideliu greitciu susidurimas su medziu ar kokiu "fixed object".  Tas pats kaip su motocikluu.  Greitis ir jega per didele kad salmas apsaugotu.  Cia slidinejimo industrijos isradimas pardavinet daugiau produktu.  

Prie to, yra didelis argumentas kad jauni su salmu daznai ima didesnes rizikas, greitciau slidineja,  maziau baimes -  nes mano kad salmas apsaugos no visko.   Todel nors su salmu, avariju yra daugiau. 

Visvien manau jaunimui siom dienom turetu butu reikalaujam kad priprastu.   

O gal kas turit salma  ?   Ar silta su juo ?  Jei salta, vejuota diena ?  Silta kaip kepure ?

Audre Vetra

2010-02-02 19:29

gal pradedantiems ir reikia,bet kai jau yra patirtis,kazi ar bepadetu salmas.Tu teisingai,Antanai sakai.Juk jau ir greitis buna geras,ir trasos rimtos,tai jau kai ploji-maza nepasirodo,kazin,ar tas salmas bepadetu.Nuo lengvesniu bamptelejimu tai taip.

Giedrius Žmuida

Pasisakymų: 4

2010-02-03 08:15

na jai ir nors ir menka galimybe manau verta.

Darius Baltakys

Pasisakymų: 8

2010-02-03 10:35

Aš irgi manau kad šalmas reikalingas, jau kuris laikas galvoju kad reikia įsigyti. Nes galva tai ne valdiška, o nuosava
Aisq susidūrus su medžiu turbūt niekas nepadėtų, bet susidūrimo atveju su kitu slidininku ar griuvus ant kieto sniego tikrai mažiau nukentėtum.

Audre Vetra

2010-02-03 17:33

arba jei koks keverza atlekia ir i tave stovinti pliekia tau i pakinklius....Tada salmas tikrai labai gerai.O ir nesalta.mano vaikai turi,labai dziaugesi praeita ziema,kad silta galvai.Na jie tai dar ir snowbordina.

Jolanta Kaun

2010-02-07 16:25

Europos trasose daznai tenka matyti zmones su salmais ir ypac vyresnius, sukaupusius nemazos slidinejimo patirties... Gal ir ju draudejas reikalauja, kad saugotusi... Šypsena Manau, kad jie taip daugiau saugosi nuo visokiu ziopliu ar naujoku, o ne kelyje galinciu pasitaikyti medziu...

Ramute Klimas

Pasisakymų: 136

2010-03-27 06:59

manau, kad salmas praverstu ypac mano dukrai kai nusibaladoja y neslydinejimo vieta ir krenta y medy dauk zemyn, o po to guli besamones.... mes ir visi darbuotojai jos ieskom valandu valandas.... o ji ten kur niekas neina... savizude...salmo jiems ir tik salmo...nes tokius po to iesko valandom.... o jie sau be samones kaifuoja... liudna istorija buvo su mano dukra...bet tfu..tfu..tfu... viskas isejo y gera... taciau salmo taip ir nesideda...

Vytautas Gustaitis

Pasisakymų: 119

2010-04-10 23:19

labai cia jus mane padrasinot gal kita ziema ir as pradesiu slidinet bet butinai be salmo nes kitaip kaifo kiek suprantu nepagausi

Linas Vaitiekėnas

Pasisakymų: 2

2010-04-16 08:08

Važiuojant motociklu nuo jo nukritus ir atsitrenkus į medį šalmas irgi nepadės, bet teko matyti kaip nuo motociklo žmonės krito ant asfalto tai tik šalmai išgelbėjo nes buvo kaulai palaužyti, šalmas suskilės o galvos sveikos.

Tas pats ir slidinėjant, atsitrenkus į medį nepadės bet krentant ant sniego ar ledo galvos nesudaužysi.

Pažystamas snieglentininkas naudoja šalmą, kelių, alkūnių ir dar užpakalio aspaugas, tai sakė treniruotis per tramplynus pasakiškai gerai...

Aš pats kol kas neturiu bet ateinančiam sezonui ieškau įsigyti sau ir žmonai, o vaikai jau turi.

Vytautas Gustaitis

2010-04-16 09:08

ukiskai pagalvojus uspakaly keptuve galima apsaugot jei uz kelniu uzkist ir saugu ir pigu

Audre Vetra

2010-04-16 15:37

Jei ka,keptuve turetu dar ir kita gera paskirti-jei kas atsitrenktu-voztelti  tam per galva...Zinos rupuziokas kaip ciuozti.

Vytautas Gustaitis

2010-04-16 21:22

as neskupas bet megstu ekonominti kad butu pakankamai praktiska ir nebrangu man labai didele bjaurasty kelia kai zmones prisiperka daiktu priresineta Fiser Atomik kainna kosmosas o tospacios rogutes kurias uz 10 lt gali nupirkt ir paskirtis tapati nuo kalno virsaus y apacia nusileist tik nepulkit manes gerus daiktus nuo blogu skiriu bet kaidaikto funkcionalumas taspat o kaina keliolika kartu didesne tai manau kad tai akiu dumimas

Ramute Klimas

2010-04-17 20:46

kiekvienam savo, viniem daikto reikia, o kitam, kad ir vardas butu kartu su daiktu...... kaip kas nori taip ir leidzia savo uzsidirbtus $$$$$....

Vytautas Gustaitis

2010-04-17 21:20

kartais ne nekartais o labai daznai neuzdirbtus o kamnors nedamoketus pinigus leidzia tiems daiktams kurie rekalingi ne paciam reikalui o pasipuikavimui nepykit ir perastrei bet tikra tiesa

Ramute Klimas

2010-04-17 22:05

manes tai visai nepykina  leidziu savus kaip tik noriu, o kitu zmogiuku, kisenes isgalias neskaiciuoju....

Iš viso įrašų: 99

Mano Angeliukas!

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama