Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 16

mano suo

Autorius:
Sukurta: 2010-02-04 15:18
Jūratė Koreivaitė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 2

2010-02-04 15:18

juk visi turime sunis (gal ir nevisi) ir juos megstame ar ne? papasakokit apie savo sunis kokias savybes jie turi

Birute Skujyte

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 0

2010-02-04 15:26

Prancuzu buldogiuka,kaip galima jo nemegt,netgi kai knarkia/pripratom,o kaip nori kad pagirtum,paglostytum,priglaustum,net buciuotis megsta.Moka ir pamedituot atsisedes,tada atseit nieko negirdiMegsta alu,saldumynus,net saulegrazas

Snieguolė Gabrienė

2010-02-04 16:04

O man pats protingiausias,pats graziausias pats paciausias tai vokieciu aviganis,mes jau ketvirta vokietuka turime per savo gyvenima. Atsiprasau kitu sunu myletoju bet as tik uz vokietukus

Laimutė Norkaitytė-Balaševičienė

Pasisakymų: 5

2010-02-04 17:33

Aš taip pat už vokiečių aviganius, nors mes turim dar tik pirmą. Dar man gražūs auksaspalviai retriveriai.

Neegzistuojantis vartotojas
2010-02-04 21:34

Mano prancuzas su charakteriu labai tikras oziaragis

Snieguolė Gabrienė

2010-02-05 09:00

Norint tureti savo asmens sargybini ir istikima drauga,tai tik vokietukas,cia is gyvenimiskos patirties

Birute Skujyte

2010-02-05 11:09

Man irgi l.patinka vokieciu aviganiai,bet bute laikyti toks prr didelis

Laimutė Norkaitytė-Balaševičienė

Pasisakymų: 5

2010-02-05 11:55

Laiko aviganius ir bute, bet aš taip pat manau ,kad bute per didelis.Mes per šalčius bandėm įsivesti į kambarį, tai nenorėjo.

jurgita benetaite

Pasisakymų: 3

2010-02-05 13:56

as turiu sicu ..tikra mano drauge...visada salia,miega prie koju..labai myliu ta sunyti

Birute Skujyte

2010-02-05 16:02

Musu irgi su dukra miega,bet kai supyksta isitaiso ant fotelio

JULE SAMULENAITE

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 1

2010-02-05 16:39

BE NAMŲ ŠILUMOS VAGONĖLIŲ MAŽO ŪGIO ŠUNELIAI NEIŠGYVENS

Noriu atkreipti visų iš mirties grindoje ištrauktų mažo ūgio suaugusių šunelių likimams neabejingų žmonių dėmesį. Gyvybės vagonėlių gyventojai, labai mažo ūgio šuneliai Rindis (pirma nuotraukytė – 5 m. patinėlis), Tindi (antra nuotraukytė – 5m. kalytė) ir Nosytė (trečia nuotraukytė – 2m. kalytė) laukia nesulaukia nors laikinų globėjų, jei ne tikrų, šiltų namų. Didesnio ūgio šuneliai dar šiaip taip susitaiko su gyvybės vagonėlių taisyklėmis, gyvenimo sąlygomis ir žmonių dėmesio stoka, bet šie trys mažiukai šuneliai kiekvieną dieną vis labiau silpsta. Ypatingai bloga situacija su kalyte Nosyte, kuri jau grindos slenkstį paliko labai kosėdama, o dabar metalinės vagonėlių sienos ir šilumos trūkumas pribaigs ją galutinai. Išėjusi į lauuką, atlikti savo reikaliukų ji iš karto prašosi ant rankų ir gailiai inkščia. Gyvybės vagonėlių savanoriams labai sunku žiūrėti į merdinčius mažo ūgio savo globotonius. PADĖKITE NORS LAIKINAI, IKI NAUJŲ NAMŲ ATSIRADIMO, AR ŠILTESNIŲ ORŲ ATĖJIMO PRIGLAUSTI JAU VIENĄ KARTĄ IŠ NEBŪTIES IŠGELBĖTAS GYVYBES. IŠ VISŲ BEVEIK VIENU METU IŠ GRINDOS PERIMTŲ KETURIŲ MAŽO ŪGIO ŠUNELIŲ KOL KAS PASISEKĖ TIK PIRATUI (vienaakiui kudlotam šuneliui, kuris jau turi pastogę ir švelnių žmogaus rankų dėka yra neapsakomai pasikeitęs į gerąją pusę).

Pagelbėkim trims vagonėlių mažuliams, kurių ūgis yra toks pat, kaip sniego pusnų, esančių šalia vagonėlių, aukštis.
NORĖDAMI PASIŪLYTI PAGALBĄ SKAMBINKITE RŪTAI TEL. 8686 57137 ARBA MIGLEI TEL. 8675 96094.

ATVEJAS LABAI SKUBUS, NEGALIME PRARASTI GYVYBIŲ, KURIOS JAU KARTĄ BUVO IŠGELBĖTOS.

AČIŪ JUMS UŽ GERUMĄ IR SUPRATIMĄ

Pasidalink su draugais:

Snieguolė Gabrienė

2010-02-05 18:52

zinoma vokieciu aviganiui reikia erdves,kadangi mes gyvename nuosavame name tai musu vokietukas turi visas salygas laisvai gyventi,jis kieme laksto palaidas,labai retai pririsame.

Nijolė Skudrickaitė

Pasisakymų: 2

2010-02-16 00:39

Musu grazuolis Bulis, astuoneriu metu amziaus, megsta zaisti su minkstais zaislais, be galo myli mazus vaikus, kaciukus, suniukus. Butu rupestingas tevas, deja visos kaimynes" merginos" akylai seiminiku saugomos Kai myli ir augini gyvuneli kambaryje , tai visas savybes augintiniai pasiima is seimininku. Jei baruosi , Bulis kazka niurzgia kartu su manimi, jei dziaugiuosi , tai ir jis sokineja laimingas, puola buciuotis Daug savybiu galima isvardinti, bet manau suneliai yra patys nuostabiausi ir tyriausi draugai

2010-02-19 13:34

As turiu mopsiuka ir vokietuka Šypsena Mopsiukas mano suniukas, aviganis vyro  Tarp ju metu skirtumas, is pradziu igijom vokietuka, paskui mopsiuka  Vokietukas labai geras draugas, sargas ir su juo niekur ir niekada nebaisu , bet turi ir trukuma viena- kai eina i lauka labai cypia, tik nesuprantu del ko  o mano mopsas tai be trukumu- jis tobulas suo, draugas ir sargiukas mazas

sonata pušinaitienė

Pasisakymų: 1

2010-02-20 21:49

o mes neseniai ysigijome toy terjera!labai linksmas,guvus ir protingas suniukas!labai jy mylim.

Zita Daugėlienė Galdikaitė

Pasisakymų: 1

2010-06-17 13:38

Tur but koki suneli isimyli , tada atrodo kad tai pati geriausia veisle...As auginu Vestuke (Vakaru Skotijos  terjere) . O dabar turime dar ir 3 mazas mergytes...Jau menesio. Net minciu kyla viena jauna pasilikti sau... Labai linksmas, draugiskas, kartais atrodo, kad ji supranta  ka as jai sakau. Labai paklusni, greit ir noriai ismoksta ivairiu komandu.

Iš viso įrašų: 16

more pic's

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama