Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 2
 
 

Nauja-perspektyvu-reikalinga-pelninga

Autorius:
Sukurta: 2010-02-10 13:53
Aidas Buzys

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2010-02-10 13:53

Laba diena,

Jums rašo Aidas Buzys (tikiuosi, jog kas nors mane pažįstat )
Labai prašau Jūsų skirti keletą minučių ir iki galo perskaityti šį mano pasiūlymą specialiai Jums.
Tikriausiai žinote, jog visame pasaulyje , o taip pat ir Lietuvoje veikia daugybė tinklinio marketingo kompanijų, teikiančių įvairių paslaugų ir prekių bei padedančių žmonėms papildomai užsidirbti bei turėti pasyvių pajamų. Didžiausi pasaulio ekonomikos protai supranta, jog XXI amžiuje internetinė prekyba yra net tik viena s pažangiausių būdų parduoti – nupirkti prekę, bet ir vienas patogiausių. Juk taip malonu užsukti į savo internetinę parduotuvę ir prisipildyti reikalingiausių prekių krepšelį, kurį atneš jums tiesiai į namus, nereiks stovėti eilėse. O dar ir nuolaidą gausite. O ir pakvietus taip apsiprekinti savo draugus – geriausia reklama iš lūpų į lūpas – gausite papildomas nuolaidas ir net uždarbį nuo jų pirkimų.

O dabar prie reikalo.
Lietuvoje pradėjo veikti viena didžiausių Vokietijos tinklinio marketingo kompanijų „Family-oriented“. Tai jūsų „Maxima“ jūsų kompiuteryje. Kompanija skelbia:
Maistas į namus - Atvežimas nemokamas - Šviežios prekės - Mažiausios kainos
• Prekės - Visos mūsų siūlomos prekės Jums puikiai žinomos iš kitų prekybos vietų. Pas mus rasite Jūsų pamėgtas prekes, jau žinodami jų kokybę ir savybes. (Krekenavos, Biovela, Nematekas, Žemaitijos pienas, Vilniaus duona, Anira, Utenos mėsa, judex ir kt.)
• Kainos - Mūsų tikslas – pateikti prekes už mažiausią įmanomą kainą. Kadangi prekės tos pačios, tai ir kainas palyginti nesunku.
• Laikas - Mes stengiamės sutaupyti Jūsų brangų laiką! Užsakymą sudarius ir apmokėjus internetu, galite gauti prekes bet kuriuo Jums patogiu laiku. Neteks gaišti brangaus laiko kelionei iki prekyviečių, renkant prekes, stovėti ilgose eilėse ir nešti sunkius krepšius namo.
• Pristatymas - Užsakymą mes pristatysime du kartus per savaitę Jūsų nurodytu laiku ir adresu – tai turėtų būti ypač patogu tiems pirkėjams, kurie negali išvykti iš namų (serga, prižiūri mažamečius vaikus, yra su negalia ir t.t.). Minimalus prekių užsakymas yra 50 Lt, atvežimo kaina 9,68 Lt. Perkant prekes už 105 Lt, atvežimo kaina 6,05 Lt. Perkant prekes už 150 Lt, atvežimas nemokamas.
• Lojalumo nuolaidos - Po kiekvieno užsakymo apmokėjimo, Jums bus skaičiuojamos nuolaidos sekantiems pirkimams, vadinasi, įsigydami prekes pas mus nuolat - sutaupysite papildomai.
• Saugumas - Atsiskaitymai per internetinę bankininkystę yra vieni iš pigiausių ir saugiausių. Jūsų patogumui mes siūlome pasirinkti atsiskaitymui to paties banko sąskaitą. Banko mokesčiai bus mažiausi, o atsiskaitymas įvyks greičiausiai.
• Miestai - Šiuo metu aptarnaujami šie miestai: Vilniaus ir Kauno. (kovo mėnesį kompanija pradės tiekti maistą į Šiaulius, Panevėžį, Klaipėdą)
Jums įdomu:
Nemokamai registruokitės paspaudę ant šios nuorodos http://family-oriented.lt/r/[email protected]
.
Tai jūsų niekaip neįpareigoja, tiesiog pamatysite savo internetinę parduotuvę , susipažinsite su prekėmės, ir tik kai įsigysite pirmus pirkinius – galėsite pakviesti prisijungti kitus. Juk laikas didžiasui pinigai, o pirkti internetu ne tik pigiau, bet ir sutaupoma laiko.


Atsiprašau, jei jūsų šis pasiūlymas nesudomino. Tiesiog negalėjau juo nepasidalinti.
Visada galiu atsakyti į jums rūpimus klausimus šia tema el.paštu [email protected]
ar telefonu 8-652-49253. Ką sudomins, kreipkitės atsiųsiu daugiau informacijos.

Pagarbiai,
Aidas Buzys
 

Aurius Dačkus

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2010-02-10 16:40

Gavau jūsų laišką. Šioj kompanijojs aš užsiregistravęs jau senokai. Kol kas nieko neperku. Daug kas man neaišku. Bet kiek suprantu tai nėra MLM kompanija.

Iš viso įrašų: 2
 
 

Pakruojo raj.

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama